Jak pobierać filmy z YouTube i innych serwisów

DAE avatar
Tomasz21
Posty: 373
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

03 grudnia 2019, 22:47

Witam; Zwlekałem troszkę z odpowiedzią; Dlaczego? Bo nas na Linux-ie, jest nas trzech. I czekałem aż ostatni zamontuje i sprawdzi. Ja ich namówiłem na Linuxa. Więc jestem troszkę odpowiedzialny za te zamieszanie. Chciałbym podziękować w imieniu kolegów i swoim. Dzięki tej możliwości, będę mógł znowu wrzucać ciekawe filmy na ; „YouTubePL”. Jest to moja strona, na „ZeroNecie”. Jest to internet bez cenzury i serwerów. Filmy są tam przechowywane fizycznie. Taki film jest podzielony na kawałeczki, i jest porozrzucany po całym Świecie. Zniszczenie, odebranie mojego Pc-ta, nic nie da. Te filmy, żyją już swoim życiem, takim niezależnym. Zasadą tego przedsięwzięcia, jest duża ilość użytkowników. Im więcej, tym lepiej i szybciej to działa. Jest bardziej odporne na zniszczenie.
Dlatego, tak całkiem przy okazji chciałbym zaprosić wszystkich do odwiedzenia tego przybytku.
Gdzie można głośno i wyraźnie mówić co się myśli. Nie trzeba się oglądać za siebie, czy ktoś nie podsłuchuje. Każdy chętny może założyć swoją stronę; czyli sklonować z tych co już istnieją. Potrzebne są tyko podstawy z informatyki. Praktycznie jest to parę czynności, które trzeba wykonać. Strony mogą być w naszym języku, albo każdym innym. Tam urzęduje cały Świat. Tylko Polacy są na szarym końcu. Jest nas tam mało, o wiele za mało. Jak na tak duże państwo niewolnicze, kolonie. Tutaj mamy rygory cenzury, i blokady. Tam tego nie ma, jest wolność słowa, taka prawdziwa; Cenzorem są czytelnicy, którzy czytają, oglądają. Jeśli się nie podoba; to nie ma Seedowania. Jest to wsparcie oglądającego, takie fizyczne, rozmnożenie plików danego filmu. Więc sami widzicie, że całość leży w waszych rękach, to od was zależy czy dany film będzie popularny, czy wyląduje na szarym końcu. Pewna ilość takich Seedowań, czyni taki film nieśmiertelnym. Taki niezatapialny lotniskowiec. „Autentycznie”. Tylko, wyłączenie prądu na naszej ziemi, może zabić ten projekt. Jeśli działa choć jeden komputer? To można odbudować całość. I wszystko powróci do pierwotnego stanu, tak jak kiedyś było. To wszystko jest bezpłatne. Robione w czynie społecznym. Niema żadnych kosztów. Jest wspaniała poczta,- P2P – Mocno szyfrowana. Poczta bez żadnych pośredników. List , jest podzielony i przesłany do adresata. Tak mocno na skróty. Nikt jego nie może przejąć i przeczytać. Jest zaszyfrowany. Dużo zalet; ktoś powie. A gdzie tkwi haczyk? Jak wiemy, każdy medal ma dwie strony. Tak i tutaj jest druga strona medalu. A jest to tym, że trzeba udostępnić troszkę miejsca na swoim dysku. Ilość jest dowolna; To tylko zależy od ciebie, jak mocno chcesz wesprzeć ten projekt. To dzięki takim darczyńcom, to wszystko istnieje. O jakich wielkościach mówimy? Może to być , -10-GB, i może to być każda inna większa liczba. To tylko zależy od ciebie. Ja udostępniam na ten przykład, 80-GB, a całość mam, 250-GB. Taką mam fantazję. Im więcej będzie ludzi? Tym mniej będzie potrzeba miejsca na dysku. To jest rzeczywisty koszt tej inwestycji. Inwestycji, która, zapewnia nam bezpieczną wymianę poglądów. Bez żadnej cenzury. Jak ktoś powiedział; „Słowianie nie noszą kajdan”. Jest to pierwszy mały krok w kierunku niezależności informatycznej. A jak wiemy, że bez informatyki i łączności nie da się prowadzić wojny. Hybrydowej. Takie mamy teraz czasy. Nie czołgi, decydują o zwycięstwie, ale informacja.
A wydaje mnie się, że coś nam pachnie taką niepisaną wojną. Próbuje się nas ograniczyć na wszystkie sposoby. Trudno jest rozmawiać na poważne sprawy, na skrzyżowaniu Marszałkowskiej.
To że nas słyszą, to jest pół nieszczęścia; a drugie pół, to jest, że wiedzą kim jesteśmy. To nie dotyczy ZeroNeta. Można prosto, i można bardzo skomplikowanie. To tylko zależy od stopnia bezpieczeństwa jaki chcemy osiągnąć. Jest tam parę stopni bezpieczeństwa. O różnej sile. Do wyboru, do koloru. Słabszym uczestnikom, na pewno ktoś przyjaźnie nastawiony pomoże. Każdy coś tam umie, a resztę można się douczyć. Naprawdę to nic nie jest trudnego. Dla początkujących, ja pomogę, a stopnie wyżej, wyższe poziomy, „Niewidzialności” . Zawsze się znajdzie ktoś kto to wesprze. W sumie, robi się ciasno i gęsto; czas pomyśleć o alternatywie, takiej naprawdę niezależnej. Jest jeszcze chwila czasu na to aby to zrobić, za nim będzie za późno.
Więc wszystkich zapraszam, do wypróbowania. Naprawdę warto, to już jest ostatni dzwonek, przed zgaszeniem światła, potem tylko kurtyna pójdzie w górę; i nie będzie odwrotu, zacznie się przedstawienie. Pod tytułem; „ Miałeś chamie złoty róg”. Niejakiego Wyspiańskiego. Historia zatoczyła koło, i się z nas śmieje. Jak są pytania? To pytać? Niema głupich pytań. Wszystkie są ważne i dobre. „Potrzebne”.
Pozdrawiam.
:ugeek:
Awatar użytkownika
robertleon
Posty: 301
Rejestracja: 26 lutego 2019, 17:58
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

04 grudnia 2019, 19:55

https://www.onlinevideoconverter.com/pl Po Prostu Pobierasz Pojedynczo w takiej Formie Jaka Ci Pasuje a do Pobierania Całych Playlist coś miałem więc też chyba znajdziesz.
.
Polecam też MiniIvona reader z kluczem do głosów
DAE avatar
once fluid man
Posty: 8
Rejestracja: 19 listopada 2019, 08:40

05 grudnia 2019, 10:30

:D Widzisz suwerenie nie jest was 3 bo o ja mam linux a z microshit nie korzystam.

Wszystko co potrzebne mam na ubuntu.
Zgadza sie youtube- dl to super narzedzie i polecam je kazdemu.

I to nie jet tak ze wpisywanie polecen do wiersza to jakas czarna magia.

Zawsze przy pobieranym oprogramowaniu sa tutoriale. Zawsze tak jest.
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 373
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

10 grudnia 2019, 14:35

Witam; Zawsze to jest dobra nowina. Że nas jest więcej, ciekawe ilu nas jest, tak naprawdę? Proszę o potwierdzenie, ilu jest zwolenników Linuxa?
Cytuję; I to nie jet tak ze wpisywanie polecen do wiersza to jakas czarna magia.

Zawsze przy pobieranym oprogramowaniu sa tutoriale. Zawsze tak jest.


To jest prawda; Ale niektórych ogarnia paniczny strach przed użyciem Terminala. Skąd to wiem?
Bo przez to sam przeszedłem, panicznie się bałem. Strach paraliżował ręce. Nie dam rady, takie to jest skomplikowane. Kiedyś spróbowałem, i udało się. Teraz patrzę na to przyjaznym okiem. Jest jeszcze mnóstwo spraw, których nie umiem, nie rozumiem. Ale się uczę z dobrym skutkiem.
Różnica po miedzy Windows, a Linux-em? Windows myśli za ciebie, jesteś tylko jego niewolnikiem. Za to, Linux, wymaga samodzielności, to ty jesteś decydentem. Co zrobić w danej sytuacji? Linux, zmusza do samodzielnego myślenia. Bez żadnych kompromisów. Do podejmowania samodzielnych decyzji, czy to dobrych, czy to złych. To jest ciągła nauka, poznawanie nowego, odkrywanie nowych światów. Tutaj, mózg się nie zastoi, zmuszony jest pracować na wysokich obrotach. A to tylko oznacza, że dochodzimy do pewnej perfekcji, i znajomości postrzegania. To jest dobre ćwiczenie dla naszej mózgownicy. Nic tak nie cieszy, jak samodzielnie coś zbudowane, czy to będzie krzywy taboret? Czy to będzie samodzielnie zainstalowana dystrybucja Linux-a. Mogę powiedzieć, to jest moje, sam to zrobiłem. Wiadomo, czasami potrzebna jest pomoc z zewnątrz; Dzięki temu poznajemy życzliwych ludzi, którzy są gotowi poświęcić swój cenny czas dla naszej osoby. W całkowitym rozliczeniu, to jest ten najważniejszy argument. Są jeszcze życzliwi ludzie.
Najważniejsze jest pokonać strach, i zacząć nowe życie; z przyjazną dystrybucją, która zapewni bezpieczeństwo i anonimowość, dzisiaj tak cenioną. Windows tego nie zrobi, jego budowniczowie mieli inne cele; Oni mieli na uwadze Inwigilację, taką od pierwszego kroku, od pierwszego naciśnięcia ”ENTER”. To pokutuje tam dalej. To Linux, zrobił wyłom w tej tamie. Pamiętacie, jeszcze do niedawna, wszystko na Windowsie było płatne? A dzisiaj, już dają za darmo; tylko dlatego aby nie stracić klientów. Którzy migrują na Linux-a. Ten kryzys się pogłębia; Rosja, Chiny, Iran, Północna Korea. Kuba, - Są to państwa, które ustawowo przechodzą na Linux-a. Wszystkie urzędy, policja, wojsko. Pytanie? Dlaczego to robią? Odpowiedź; chodzi o inwigilację ludzkości.
My też musimy, powinniśmy zmienić dystrybucję, na bardziej bezpieczną. Im wcześniej zaczniemy, tym lepiej dla nas samych. Nadszedł czas pomyśleć o tym, zainstalować, VPN,- i stać się niewidzialnym, zainstalować, TOR-a, Instalacja tego na Windowsie, nie ma większego sensu;
Jest on zepsuty, od dnia urodzenia. Więc wskazane jest zmienić dystrybucję, na bardziej bezpieczną. Zresztą, Marcin cały czas o tym mówi i przypomina. Ale to są tylko półśrodki,
To tak jak z nauką pływania? Żeby nauczyć się pływać, trzeba wejść na głęboką wodę. Zacznijmy już dzisiaj. A jutro zbierzemy PLONY.
Pozdrawiam.
:ugeek: :ugeek:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet i komputery”