[KWS] Operacja Dzięcioł

DAE avatar
ariowie
Site Admin
Posty: 31
Rejestracja: 29 stycznia 2019, 18:49
Kontakt:

08 listopada 2019, 22:12

[KWS] Operacja Dzięcioł
DAE avatar
Chaldejczyk Piotr
Posty: 1
Rejestracja: 09 listopada 2019, 15:39

09 listopada 2019, 16:21

Być może kogoś to zainteresuje:
- nagranie rosyjskiego oficera (można włączyć napisy): https://www.youtube.com/watch?v=mulB3MWsRk0
- http://ncbj.edu.pl/zasoby/awarie/20_roc ... nobyla.pdf
- https://www-pub.iaea.org/MTCD/publicati ... 3e_web.pdf
- wypowiedź dr. Jerzego Jaśkowskiego: https://www.youtube.com/watch?v=UwbVKTNAc8U

Jeden z użytkowników yt(Booorrrsuk Czarny) pod filmem Marcina napisał ciekawe spostrzeżenie:
Wygląda na to że zachód sabotowało eksplozję w Czarnobylu aby wyłączyć 10 Mega watową instalację anten "Poza-Horyzontalna Stacja Radio-Lokacyjna kompleks DUGA-1" (radar) który znajdował się nie daleko elektrowni. "Dzięcioł" to nazwa z zachodu bo wprowadzała instalacja początkowo "stukania" czyli zakłócenia na różnych częstotliwościach.Zestaw anten też mógł być prawdopodobnie wykorzystany do wpływu na pogodę.Niszcząc elektrownię która zasilała kompleks pozbył się zachód problemu szpiegostwa ze strony ZSRR.Innymi słowy to nie był wypadek ani przypadek że gruchnęło akurat tam.Była to gruba sprawa bo widziano też wiele NOLi w tym rejonie przed i po sabotażu, podobno nawet zmniejszyły radiacje po eksplozji z 3K jednostek do kilkuset...

Wydaje się to bardzo trafne. Uważam również, że mogło też chodzić o testy wpływu promieniowania na organizm człowieka jak i również sposób na zarobienie trochę $$. Jak możemy usłyszeć z wypowiedzi dr. Jaśkowskiego podawanie płynu lugola po katastrofie jak i osób starszych mijało się z celem, a w Polsce podawano go wręcz nagminnie.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Boromir
Posty: 31
Rejestracja: 18 lutego 2019, 19:27

09 listopada 2019, 23:13Ciekawy materiał, może nie odpowie co się stało ale dlaczego zbudowano Oko Moskwy
DAE avatar
Qwertytrewq888
Posty: 3
Rejestracja: 09 listopada 2019, 16:57

09 listopada 2019, 23:29

Witam Arian,

Z gory przepraszam za brak polskich znakow. Mam nadzieje, ze moje posty beda czytelne.

Oto moje wrzutki informacyjne do tematu.

Pierwsze co przyszlo mi na mysl jak uslyszalem ''Woodpecker'' to przypomnialem sobie material anglojezyczny o Rosjanach uzywajacych niskich czestotliwosci na obywatelach Ameryki polnocnej. Troche czasu minelo zanim amerykanie sie zorietowali co jest grane.

Jezeli chodzi o Czarnobyl to powoli przegladam materialy.

Jezeli ktos nie zna angielskiego to moze gulag translator.
Oto Linki:


O tym slyszalem juz dawno m.in. na kanale TruthStreamMedia, ale nie laczylem z Czarnobylem, choc wyglada, ze jeden z nadajnikow byl w tamtej okolicy.

https://www.bibliotecapleyades.net/haar ... ARP_40.htm
https://bureaudetudes.org/wp-content/up ... pecker.pdf
Ogolne informacje o Steel Yard - Duga (fale skalarne)

https://islandrepublicofdan.blogspot.co ... _5892.html
LIDA (mini woodpecker, mind control warfare - teorie, dokumenty, nazwiska - warto przeczytac)

Na dzisiaj starczy :)

QWERTYTREWQ888
DAE avatar
Marcin Vam
Posty: 26
Rejestracja: 04 lutego 2019, 20:43

09 listopada 2019, 23:34

SUPER!
WITAJCIE :D

Mam nadzieję, że trening i zabawa się wam podoba i po tym przystąpimy do zabawy na bardziej serio :)

Liczę na to że zbudujemy skuteczne antidotum na act.il, antypolonizm, dewastowanie historii naszej oraz świata...

Serdeczności
DAE avatar
Polybius_
Posty: 13
Rejestracja: 09 listopada 2019, 18:46

10 listopada 2019, 00:18

Podczas swojej pracy, która rozpoczęła się jesienią 1976 r., A zakończyła w 1988 r., Vladimir Musiyets , były dowódca (katastrofy w Czarnobylu), stwierdził w wywiadzie dla kilku czasopism (Fakti, Kurier Trud):

"Stacja OTH została podłączona do sieci radaru EW zaledwie kilka miesięcy przed katastrofą. Duga-1 stawał się przestarzały, ale jego celem wciąż było śledzenie wystrzelonych amerykańskich międzykontynentalnych rakiet balistycznych. "

01.01.2005 Tom Bearden (emerytowany pułkownik), odpowiadając na pytanie korespondenta podejrzewającego niezbyt naturalną przyczynę tsunami w Indonezji, napisał długi list, który jest tutaj szczególnie precyzyjnym wyciągiem na temat wypadku w Czarnobylu ... który zasilił interferometr Gomel. (możemy powiedzieć dzięki Duga!)
"... Ale 10 lat później w 1986 r. Rosjanie zaczęli realizować swoje plany, zgodnie z decyzją. Plan ten obejmował użycie interferometrów skalarnych (fal podłużnych), które przechodzą bezpośrednio przez Ziemię i oceany, powodując trzęsienia ziemi, erupcje wulkanów, pomagając w manipulowaniu klimatem i tak dalej. W obszarach przeznaczonych do tego celu ...Tak zostało zrobione. Duży rosyjski nadajnik, który zajmował się promieniowaniem wschód-zachód (inne promieniowanie wywodzące się z uskoku San Andreas, pochodzącego z arktycznej pokrywy lodowej) zostało niemal natychmiast zniszczone. Obwody bezpieczeństwa (Boże dziękuję) zadziałały, zachowując w ten sposób istniejący zrzut długiej fali, już nagromadzony i delikatnie rozładowując je na Ziemię. Nadajnik znajdował się 30 lub 40 km od Czarnobyla (DUGA-1). Operatorzy nie ćwiczyli z własnej inicjatywy, nakazano im wyłączenie reaktorów (wstawienie prętów kontrolnych), gdy nadajnik zostanie zniszczony. Obwody bezpieczeństwa trwały 24 godziny, a następnie rozpadły się, a reszta energii z istniejącej fali nagle wyładowała się na Ziemi i rozprzestrzeniła na Czarnobyl. Pierwszy działający reaktor go podniósł, materiał nuklearny miał tylko wystarczająco dużo czasu, aby „uff!”, Który wysadził strefę przechowawczą, i tak naprawdę stało się podczas wypadek w Czarnobylu.
Przez lata Rosjanie zachowali dla siebie potwierdzenie tej aktywności sejsmicznej poprzedzającej wypadek, który dotarł do Czarnobyla na kilka sekund przed jego wysadzeniem. W końcu przyznają. Gdyby obwody się nie utrzymały, wszystkie reaktory w Czarnobylu wybuchłyby gwałtownie i miałaby miejsce największa katastrofa w historii. Miliony ludzi zginęłyby na całym świecie i nie jest to przesada ..."

Podaję wnioski Yuditsky'ego Davleta Islamovicha , dyrektora Instytutu Badań i Inżynierii Radiowej (NIRTI), a od 25 listopada 1975 r. Dyrektora Instytutu Badań Naukowych Komunikacji Radiowej Dalekiego Zasięgu (NIIDAR) szef superkomputerów modułowych T-340A i K-340A .

"Jak wiadomo, projekt ZGRS „Duga” dla sił obrony powietrznej ZSRR był pierwszą praktyczną próbą wdrożenia radru OTH. Ale zdaniem ekspertów ta próba była wówczas zbyt odważna. ZGRPS powinien był wykryć wystrzelenie amerykańskich pocisków balistycznych podczas trzeciego skoku po dwóch odbiciach na jonosferze energii radaru. Tłumienie sygnału radaru rozchodzącego się w szerokim zakresie było kolosalne, dlatego wymagane były kolosalne moce energii elektromagnetycznej. W rezultacie niezawodność działania stacji bojowej nie była wysoka .
Ponadto praca tych ZGRLS silnie zależy od stanu jonosfery momentu, który, jak wiemy, „oddycha” niestacjonarnie. Niezwykle trudno było przewidzieć to „oddychanie” i zgodnie z nim propagację fal radiowych w jonosferze. Chociaż w systemie „Duga” podjęto poważne kroki w celu zrekompensowania tego i innych problemów, ale zbyt odważny projekt często przerywał się, podczas gdy już opracowane środki wojskowe zostały sfinalizowane.
Po stworzeniu eksperymentalnego ZGRS w Mikolajowie liczba sceptycznych zwolenników tego śmiałego projektu wzrosła tylko. Ponadto podczas dalszego rozwoju odkryto, że wiązka radiowa nie odbija się od punktu w jonosferze, ale od obszaru, który, jak wspomniano powyżej, „
oddycha” , Zaledwie dziesięć lat po rozpoczęciu tej pracy NIIDAR nieznacznie zmodyfikował system antenowy i algorytmy działania stacji. Zjawisko to nazywane jest zjawiskiem otwartego odbicia jonosfery w „trybie przesuwnym”. Następnie podjęto środki zaradcze w sprzęcie i algorytmie, a my uzyskaliśmy mniej więcej stabilne wyniki w wykrywaniu celów. Niestety za późno!"
http://sphere.izmiran.ru:43080/Left-men ... S_duga.htm

Elektrownia jądrowa w Czarnobylu po katastrofie:
Rankiem po katastrofie w elektrowni jądrowej o godzinie 11 V. Musiyets, ekspert chemiczny i major Olga Szewczenko, otrzymali polecenie udania się na stację radarową OTH, 9,7 km od reaktora.
Poinformowali, że przyczyną wyłączenia była blokada systemów cyrkulacji powietrza, powodująca zniszczenie komputerów i innych urządzeń elektronicznych. Doprowadziło to do wyroku na Duga-1.
Większość ekspertów uważa, że ​​cały „radziecki projekt Pivert” został już zamknięty przed katastrofą. Prawie nikt nie wierzy, że jakiekolwiek promieniowanie, skok napięcia lub prądu z rozbitego reaktora jądrowego zniszczyłby wówczas radzieckie samoloty.
Po wypadku wszystkie prace się zakończyły, Duga-1 został wycofany ze służby. Ludność wojskową i cywilną ewakuowano ze strefy skażenia radioaktywnego, głównie w Lyubech-1. Następnie rozpoczęto kilka prób odkażenia obszarów w Czarnobylu, ale bez rezultatu.

W 1987 r. , Kiedy kierownictwo partii komunistycznej i wojsko zrozumieli zasięg katastrofy w Czarnobylu, decyzja została podjęta zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, przeniesieniem sprzętu do Duga-2 w Komsomolsku on-Amur w celu sprawdzenia skuteczności proponowanych technik modernizacji systemu...
https://on5vl.org/pic-vert-russe-duga-1/
DAE avatar
100percentorganic
Posty: 1
Rejestracja: 10 listopada 2019, 00:59

10 listopada 2019, 01:42

Witam Braçi Arian
Z gory przepraszam za brak polskich znakow ale sprzet i lokalizacja mojego bunkra na to nie pozwala.

Z informacji przeze mnie przeanalizowanych "Oko Moskwy" do pelnej funkcjonalnosci wtedy potrzebowalo w porywach 10MW mocy. Czarnobyl jako zrodlo zasilania to jedyne rozsadne rozwiazanie. Wersja oficjalna o nieudanym eksperymencie zwiazanym ze zwiekszeniem bezpieczenstwa i stabilnosci reaktora nie trzyma sie kupy.

W zalaczniku dorzucam troche informacji o poczatkach "dzieciolow" i kilka przykladow ich zastosowania jak ten z 28.01.1986r do utylizacji promu kosmicznego Challenger. Czyzby awaria w Czarnobylu to odpowiedz Amerykanow?? Chronologia by sie zgadzala
Rosjanie twierdza ze inna zaleta technologi odwroconych fal jest to, ze moga uporac sie ze wszelaka bronia biologiczna na duza skale, nie wspominajac nawet o broni konwecjonalnej. Zmusilo to Amerykanow do wyslania laserow na orbite. Minusem tej technologii jest ryzyko detonacji glowic atomowych lub elektrownii jak ich poniesie ulanska fantazja.(W tym roku mialo miejsce takie zdarzenie o ile dobrze pamietam). W sumie to moga tym zdetonowac prawie wszystko(paliwo, amunicje, itd)
Zimna wojna trwa a jedni trzymaja drugich w szachu licytukac kto ma wiekszy czerwony guzik.
Zwykle atomice i technologist samolotow stealth przestaly miec znaczenie.
Pozdrawiam
WEAPONS THAT USE TIME-REVERSED
ELECTROMAGNETIC WAVES
http://www.cheniere.org/books/excalibur/part4.htm
DAE avatar
1jagoda7
Posty: 17
Rejestracja: 11 listopada 2019, 01:50

11 listopada 2019, 02:41

Potwierdzam z miejsca wydazen raporty poprzednich konspirantow dotyczace odstrzelenia dzieciola pokrywaja sie z moimi ustaleniam. Nalezy jeszcze wspomniec o sposobie odwracania uwagi za pomoca instytucji ONZ ktora przed zdazeniem oglosila rok 1986 miedzynarodowym rokiem pokoju. Odwracajac w ten sposob uwage od zachodnich instytucji jako potencjalnych podejzanych opinii publicznej. Zgromadzone dowody wskazuja ze juz w 1981 planowano odstrzelenie dzieciolow. 1991 i upadek ZSRR pozwolil na dzialania NATO w tym regionie. Oficjalne zrodla sa niespojne i nie dokonca wiadomo kto podejmowal kluczowe decyzje w samej elektrowni i na czyje polecenie z Kijowa podejmowane byly dzialania.

1992 rok i rezolucje ONZ w sprawie zakazu manipulowania klimatem, pogoda i wywolywaniem katastrow "naturalnych" przez panstwa wydaje sie byc uzasadnione biorac powyzsze raporty za wiarygodne. Bezcelowe wydaje sie zakazywac rzeczy niemozliwych do wykonaia.

Koncze nadawanie i zmieniam lokalizacje ;)
DAE avatar
RumcajsZlasu007
Posty: 9
Rejestracja: 12 listopada 2019, 17:28

12 listopada 2019, 17:48

Niedziela, rano. Za oknem dzięcioł wali w tuję z zapałem godnym lepszej sprawy.
 • Mieszka gdzieś w pobliżu para dzięciołów dużych, są u nas codziennie. Najczęściej przylatują pojedynczo, zdarzało się, że były parą. Najczęściej stukają w lipę i tuję. Przyjemnie się pracuje przy takim akompaniamencie.

Duga-3 – Rosyjski dzięcioł
zamieszczone w: Europa, Ukraina | 0
O samej instalacji zwanej Duga-3, Okiem Moskwy, Steel Yard czy Rosyjskim Dzięciołem, możecie poczytać na internetach. Nie ma chyba najmniejszego sensu żebym przepisywał tutaj wikipedie czy inne strony, a w gruncie rzeczy dłuższe rozpisywanie się do tego by się sprowadzało. Moja wiedza o radarze była w zasadzie zerowa, stąd przekażę tutaj to, co usłyszałem od przewodnika oraz kilka własnych obserwacji.

W pobliżu radaru znajdowała się mała jednostka wojskowa, w której stacjonowało i pracowało ponad dwa tysiące osób. Do tej pory zachowały się wszystkie budynki, często w znacznie lepszym stanie niż ich odpowiedniki w Prypeci. Na ścianach możemy zobaczyć liczne murale propagandowe, wewnątrz są liczne nieponiszczone meble, wiszące żyrandole, a w łazienkach nadal podpięte pisuary czy umywalki. Kiedy cała nasza wycieczka udała się w górę Oka Moskwy, ja zacząłem rozmawiać z naszym przewodnikiem i, zdanie po zdaniu, miałem praktycznie indywidualną ekspedycję po okolicach Duga-3. Widziałem szpital, koszary, magazyny, kantynę… Kilka budynków odpuściłem, bo sam przewodnik twierdził, że nie ma sensu tam wchodzić. Wiedząc, że jestem pierwszy raz, pokazał mi to, co miało mnie zainteresować najbardziej.

Był to w zasadzie mój pierwszy kontakt z opuszczoną częścią Strefy. Wcześniej widziałem tylko przedszkole w pobliżu Kopaczi, więc tutaj wrażenie było spore. Pierwszym budynkiem, który eksplorowałem samodzielnie, były koszary. Marek, przewodnik, wysłał mnie na dach, bo chciałem zrobić sobie dobre zdjęcie Oka z dystansu. Cóż, bez rękawiczek nie podołałem, zdjęcia wykonałem w ostatniego piętra, ale możliwość przejścia było ciekawym aperitifem przed głównym daniem, które nastąpiło po kilkudziesięciu godzinach.
Sama Duga-3 to raj fotograficzny dla każdego miłośnika symetrii. Na zdjęciach możecie zobaczyć dlaczego. Obiekt o wysokości stu trzydziestu i szerokości trzystu metrów złożony z identycznych bloków. W dodatku na radar można wejść. Nie, nie wszedłem. Nie miałem na to a) odwagi, b) kondycji, c) sprzętu, natomiast w naszej grupie było kilkanaście osób, które weszły na sam szczyt chybotliwej konstrukcji. Tutaj jak zwykle natrafiamy na ukraiński relatywizm. Przychodzimy pod radar i przewodnik na pytanie czy można wejść odpowiada ‚tak, jasne, ale maksymalnie na 2-3 poziom’ (poziomów jest kilkanaście), po czym ostentacyjnie się odwraca i szuka rozmaitych powodów by nie patrzyć na Dugę. Przy Rosyjskim Dzięciole spędzamy prawie dwie godziny. Kto miał ochotę bez problemu dostał się na szczyt. Widok na okolicę z wysokości ponad stu metrów z pewnością robi wrażenie. Mnie satysfakcjonują fotki spod radaru pozahoryzontalnego oraz okolic.
DAE avatar
N2BZ
Posty: 1
Rejestracja: 12 listopada 2019, 17:44

12 listopada 2019, 17:53

Roger paniatno
Na teraz:
Obserwacja
Analiza.
Wstępna konkluzja:
Temat znany poza obiegiem, ciekawie łączą się kropki podczas lektury raportów.

Wola wolni ariowie.
DAE avatar
Marcin Vam
Posty: 26
Rejestracja: 04 lutego 2019, 20:43

12 listopada 2019, 18:48

Super...ale można głębiej...google translate i RUSKI/ Jidish / NIemicki ;) Zabawa trwa a przed nami wiele niespodzianek oraz szoków. A to tylko zabawa :P
DAE avatar
RumcajsZlasu007
Posty: 9
Rejestracja: 12 listopada 2019, 17:28

13 listopada 2019, 13:19

Dobra przyszła depesza na temtat dzięcioła kolejny intersujacy wątek który wymaga poświęcenia uwagi!!! Jak widać macki Woodpeckera sięgają znacznie dalej niż może się to wydawać ;)
źródło informacji ściśle tajne :ugeek:
Powód ujawnienia dobro ogólne
A teraz szczegóły :
PROJEKTY

VHID

USUŃ fbtwg +

HASŁO VIDNOVITI

REJESTRACJA

ВХІДfbtwg +

Kule zainteresowań

Wyznacz trzy osoby, które tego chcą

BusinessAdvertisingDesign ІNaukaUrbanіstikaPhotoKіnoMistetstvo

CZYTAJ CYTATY

28 września 2016 r

DEER SPIRT

Reżyser rosyjskiego Dzięcioła: „To film o duchach ZSRR i ich wpływie na Ukrainę”

W ubiegłym roku amerykański producent teatralny i dramatopisarz Chad Gracia nakręcił swój pierwszy dokument, rosyjski Woodpecker. Opowieść o tym, jak ekscentryczny ukraiński artysta Fiodor Aleksandrowicz bada przyczyny wypadku i rozwija teorię spiskową dotyczącą jej celowości, otrzymał nagrodę prestiżowego festiwalu Sundance jako najlepszego zagranicznego dokumentu. W tym tygodniu taśma trafia do ukraińskiego wypożyczalni. Platfor.ma rozmawiał z Chadem Gracią, że najważniejsze w tym filmie jest zainteresowanie ludzi problemem katastrofy, a nie odpowiedź na to pytanie.- Jesteś amerykańskim producentem teatralnym i dramaturgiem, który wyreżyserował film dokumentalny o Czarnobylu. Jak wpadłeś na pomysł stworzenia tego projektu?- Nie miałem pojęcia, żeby nakręcić film o Czarnobylu. Kiedyś pracowałem w Kijowie nad sztuką o Annie Kareninie. W sztuce wystąpił artysta Fedor Aleksandrowicz. Podczas pracy wiele razy mi mówił: „Czad, jestem naszym rosyjskim dzięciołem!” Na początku myślałem, że pójdziemy do zoo, aby zobaczyć jakiegoś głupiego ptaka, ale wszystko okazało się zupełnie inne. Po kilku tygodniach sprawdziłem w Google, co to jest - tak, że on pozostaje w tyle za mną. Uświadomiłem sobie, że był to sygnał z radaru radzieckiego, który wydaje specyficzne pukanie. Istnieje wiele teorii na temat tego, jaki to był dźwięk - być może jest to broń psychotropowa dla zombie wszystkich Amerykanów. Pomyślałem: „Świetnie, nakręcę pięciominutowy film o tych teoriach, aby je obalić”. Taki był plan. Ale od samego początku myślałem, że ciekawie byłoby sfilmować Fedora. Szczerze mówiąc, nie byłem tak zainteresowany radarem. Fedor powiedział, że chciałby nakręcić film o rosyjskim dzięcioła. Powiedziałem, że chcę nakręcić o nim film, szukając rosyjskiego dzięcioła.Nasz film nie dotyczy Czarnobyla ani radaru, nasz film dotyczy umysłu, duszy jednego Ukraińca, który jest na drodze do zrozumienia katastrofy. Fedor ma obsesję na punkcie tej historii, ponieważ gdy miał cztery lata, sam był napromieniowany. Uważa, że ​​zrujnowało to jego życie i chce znaleźć winowajcę.Stopniowo pięciominutowy film stawał się coraz dziwniejszy. W rezultacie Fedor znajduje kilka tajemnic związanych z radarem i katastrofą w Czarnobylu. Potem przychodzi do niego ktoś ze służb specjalnych i mówi: „Przerwij dochodzenie. Ty i twoja rodzina jesteście w niebezpieczeństwie. ” Następnie próbował zniszczyć film i odejść. Bardzo się bałem, bo myślałem, że nic z tego nie wyjdzie. Faktem jest, że Fedor stał się główną postacią filmu. Zaczął jako postać, a zakończył jako główny bohater. W rzeczywistości jest to film o duchach Związku Radzieckiego. Dlaczego wciąż żyją na Ukrainie i jak wpływają na społeczeństwo ukraińskie. Fedor ma obsesję na ich punkcie i próbuje ich zabić. Moim zadaniem jest zrobienie filmu w ten sposób.- Jesteś producentem teatru specjalnego. Debiutowałeś w filmie dokumentalnym, w którym nie ma wyraźnego scenariusza, jak w teatrze. Jak sobie z tym poradziłeś? A czy wykorzystałeś wcześniejsze doświadczenia w swoim nowym projekcie?

- To było łatwe. Prawdziwe życie jest jeszcze bardziej interesujące niż fikcja. Usłyszałem następującą myśl: „W filmach fabularnych reżyserem jest Bóg. A w dokumentach Bóg jest reżyserem. ” Tak myślałem. Po pierwsze, tworzenie filmu dokumentalnego jest dość ryzykowne. Możesz nigdy nie mieć końca filmu. Możesz spędzić dziesięć lat goniąc za nim, a poza tym nigdzie nie przyjdziesz. Mam szczęście, że nasza historia się skończyła.Jako reżyser zawsze myślisz o zakończeniu filmu. Nawet jeśli nie możesz zmienić rzeczywistości, możesz być świadomy i bardzo uważnie słuchać wskazówek na temat jej położenia. Zawsze pisałem scenariusz. Początkowo był za pięć minut. Chodziło o ludzi myślących, że to broń kontrolująca umysły, ale w rzeczywistości jest to normalny radar. To była pierwsza wersja mojego finału. Ale później się zmienił.Ciągle myślałem, jaka może być ta historia. Mieliśmy setki godzin materiału i zostawiliśmy tylko 80 minut. Reżyser w tym sensie jest naprawdę prawie bogiem, ponieważ może pokazać wszystko tak, jak chce. Miałem materiał do ujawnienia Fedora słabego i silnego, szalonego i genialnego. Jak każda osoba, istnieją różne strony. Wybrałem obiektywny obraz - aby pokazać Fedorowi, jakim jest. A sama opinia publiczna musi sama wybrać, co to będzie.Jeden z naszych członków mówi: „Połowa moich przyjaciół uważa, że ​​Fedor jest idiotą. A połowa to geniusz. ” Chcę, żeby widz pomyślał o tym podczas filmu. Na samym początku Fedor czyta opowiadanie Dostojewskiego „The Dream of a Funny Man”. Chciałbym, aby ludzie zwracali na to uwagę i myśleli, że przed nimi jest marzenie głupiej lub inteligentnej osoby. The Guardian napisał, że „Fedor to Don Kichot lub Edward Snowden” w jednej osobie. Podoba mi się fakt, że każdy musi sam o tym decydować.- Powiedziałeś, że odpowiedź na pytanie, które zadaje sobie Fedor, nie jest tak ważna. Co o tym sądzisz? A dlaczego odpowiedź wciąż nie jest ważna?- To po prostu nie jest głównym celem. Ale dla Fedora jest to naprawdę bardzo ważne. Jeśli chcemy to zrozumieć, musimy zrozumieć, dlaczego tak jest. To podstawowy problem. Ale nie poznamy odpowiedzi, dopóki nie spojrzymy na archiwa w Moskwie. Ale nie pozwolono nam na to jeszcze, powołując się na fakt, że są radioaktywni.Fedor mówi: „Każda teoria może być nazwana teorią spisku, dopóki nie zostanie przedstawiona w sądzie”. Każda teoria o Czarnobylu jest taka, ponieważ archiwa związane z katastrofą są zamknięte. Gdziekolwiek nie pójdę, każdy ma swoją teorię. Ktoś mówi, że to CIA, ktoś, kto to trzęsienie ziemi. Dla mnie jest to najciekawsze, ponieważ nigdy nie dowiemy się dokładnie, co się stało. Możemy jednak zrozumieć, dlaczego na Ukrainie powstaje tak wiele teorii. Myślę, że ponieważ Związek Radziecki terroryzował ludzi, których nikt nie wierzy w prawdę i rząd - długo kłamali. To sygnał słabości społeczeństwa.- Jak wytłumaczysz dość powściągliwe podejście Rosji do filmu?- Pokazaliśmy rosyjskiego Dzięcioła w Moskwie i Sankt Petersburgu. Więc w drugim mieście były najbardziej pozytywne recenzje. Ludzie bili brawo, płakali i dziękowali za przypomnienie nam, jak ważne było zadawanie szalonych pytań na temat wzmocnienia pozycji ludzi. Musimy nadal wspierać Don Kichota i Edwarda Snowdena. I nigdy nie wiemy, kim będzie ten człowiek.


FACEBOOK

TWITTER

GOOGLE +

EmailYAKA NIE POTRZEBUJE NAS: MIOT Z KSIĄŻKI „MISJA RĘK”

MEDYCYNA ARTYSTYCZNA: ZASADY ANIMOWANEJ ANTYBIOTYKI_IV W KOMIKSIE

Katerina Taylor, Irina Shostak

JAK BYĆ ARTYSTĄ I PRZETRWAĆ: WSKAZÓWKI I ŻYCZENIA PRACOWNIKÓW SZTUKI UKRAIŃSKIEJ

Panіmash Danilo

ON / BIKEL: KRÓTKA ISTORIA VIDEOARTU Z ILUSTRACJAMI

PRO PROJEKTORGANIZATORIA

WIZUALIZATORZY

YEDYNKADGTL

PLATFOR.MA, 2010-2018

Beakowe materiały zwycięstwa na stronie są bez feniksów bez złych redaktorów Platformy.
Wszelkie prawa do tekstów, zdjęć i filmów należą do autorów. Zasady strony.
DAE avatar
1jagoda7
Posty: 17
Rejestracja: 11 listopada 2019, 01:50

13 listopada 2019, 16:03

Pod dotarciu do poniższych informacji w państwie Ż nastąpił opór:

"W 2010 r. Historyczna katastrofa w Czarnobylu, która miała dużą głębokość i głębokość, wydarzyła się, gdy wybuchła wielka bomba nuklearna, obwiniając atmosferę całego stanu Czarnobylskiego bardzo wysokim poziomem energii jądrowej. Incydent wybuchł nagle 1 dnia, gdy mieszkańcy miasta spali, 2 osoby zginęły na miejscu, dziesiątki osób zmarło później, a 100 osób zmarło około 10 lat później. Został on ewakuowany dzień później, a sąsiednie miasto Prefekt zostało ewakuowane, aż do dziś, 25 lat później, nikt nie mieszka w schronisku miasta z powodu wciąż zamieszkałej atmosfery i mieszkania w Czarnobylu."

Jedyne znaczące zdarzenie z roku 2010 na głębokości to trzęsienie ziemi na Haiti. Pożar w Rosji w 2010 co prawda dotarł do Czarnobyla ale nie był na głębokości.

Proszę o wsparcie.
Załączniki
Blokada systemu
Blokada systemu
Screenshot_20191113-145102.png (343.31 KiB) Przejrzano 1355 razy
DAE avatar
Qwertytrewq888
Posty: 3
Rejestracja: 09 listopada 2019, 16:57

13 listopada 2019, 18:10

Witajcie Ariowie,

Czytam znaleziska innych kondrwywiadowcow i dodam kolejne fragmenty z mojej strony:

Material niestety po angielsku (sa napisy do video)

https://climateviewer.com/2019/06/23/ch ... oodpecker/
(Czy jest tu jakis starszak pamietajacy zimy stulecia z konca lat 70tych??)

Popatrze za kolejnymi i podrzuce niedlugo...
DAE avatar
Polybius_
Posty: 13
Rejestracja: 09 listopada 2019, 18:46

13 listopada 2019, 22:56

Witajcie Ariowie, :D
Dzięcioł żyje i ma się dobrze, napie.. ile ma tylko pary, już nie musi się chować ;)
https://www.google.com/maps/place/53%C2 ... !4d43.8427 <<-->> reciever.

https://www.google.com/maps/place/56%C2 ... 4d43.48625 <<-->> transmitter

https://www.sigidwiki.com/wiki/29B6_'Ko ... _OTH_Radar

złapany sygnał
DAE avatar
Polybius_
Posty: 13
Rejestracja: 09 listopada 2019, 18:46

14 listopada 2019, 18:39

Pamiętajcie, że jak coś jest "tajne" to potem ma "usterkę" ;)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_w_Bhopalu
DAE avatar
butelka250ml
Posty: 3
Rejestracja: 15 listopada 2019, 22:11

15 listopada 2019, 22:37

Witam serdecznie.

Po zagłębieniu się w temat i analizie dziesiątek teorii i komentarzy, selekcji ich i ochłonięciu teoria poniżej wydaje mi się najbardziej słuszna i prawdopodobna. Wysyłam link żeby nie zawalać forum, jeśli zajdzie taka potrzeba to prześlę screeny z przetłumaczonym tekstem. Apropo strona porusza naprawdę ciekawe tematy. ;)

Pozdrawiam wszystkich którym oczy otwierają się coraz bardziej jak mi dzięki twórcy tego przybydku.

http://m.antisionizm.info/CHernobilskay ... -1003.html
DAE avatar
Marcin Vam
Posty: 26
Rejestracja: 04 lutego 2019, 20:43

16 listopada 2019, 20:13

Super!!
Moi drodzy...kto ma ochotę podsumować całość??? A ja w oparciu o "raport" zrobie filmik :D
DAE avatar
butelka250ml
Posty: 3
Rejestracja: 15 listopada 2019, 22:11

17 listopada 2019, 21:35

Witam wszystkich!

Podsumowując.

Chciało by się powiedzieć,że Czarnobyl i dzięcioł to zamierzchłe czasy... ale tak nie jest, więc skoro udaje się udowodnić na przykładzie Tytanika "ich"przekręty z przed ponad stu lat to czemu miało by się nie udać z Czarnobylem z przed 33 lat i tak też jest.

" Ich" no właśnie, nie potrafię znaleźć odpowiedniego określenia na nich czy onych ponieważ żadne z istniejących nazw czy nazwisk nie oddają mi nazwy tych zwyrodnialcow.

Jak zabierałem się do poszukiwań to zadałem sobie pytanie "komu mogło najbardziej zależeć lub kto najbardziej skorzystał na tej katastrofie?" Oczywiście odpowiedź padła na amerykanow( świadomie pisze z małej) i po nie kad miałem rację bo oni skorzystali najbardziej ale to nie byli amerykanie sami w sobie lecz ten zwyrodnialy naród za pomocą samych rosjan lub pseudo rosjan na najwyższych szczeblach władzy.
Wynika z tego, że w ówczesnym ZSRR i obecnej Rosji nie żądzili Rosjanie a w Polsce sytuacja władzy nie różniła i nie różni się wcale. Ma to sens patrząc na ich opieszałość, podejmowane decyzje i czas reakcji oraz pionforowania własnych obywateli i innych państw.
Nie wiem czy jest sens pisać elaboraty o Czarnobylu i dzieciole i robić coś co zostało już przez innych opisane i podane na talerzu.

Dowiedziałem się tylko dzięki tej zabawie,że :
1.Katastrofa sama w sobie była ogromna ale mogło być jeszcze gorzej, a można też było zapobiec tak dużego żniwa które zebrała
2.Być może uniknęliśmy oficjalnej III ww ze względu iż inne państwa były w pełnej gotowości ponieważ ich stacje trąbiły na alarm w związku ze skarzeniami
3.Dzięki katastrofie ZSRR dostał mocnego kuksanca finansowego co odbiło się również na Polsce,stracił oko Moskwy co było kolcem w tyłku amerykanow oraz w pewnym sensie utracił rolę hegemona na scenie między narodowej co doprowadziło do jego upadku i rozpadu mimo że do dziś jest największym państwem na świecie.


Myślę, że w tej zabawie chodziło bardziej o to żeby pokazać na przykładzie Tytanika i Czarnobyla,że nie wszystko było i jest tak jak nam zostaje to pokazane lub przekazane za pośrednictwem głównych mediów w postaci telewizji, książek,polityki, religi i prasy itd. Pokazuje to również,że popełniają błędy lub też są tak opierzchali, że mają to w głębokim poważaniu.
Ale są jednostki które to widzą, wyławiają i nagłaśniają w większy lub mniejszy sposób.
Chodziło też o to żeby ukazać jak długie i jak daleko sięgają macki tych zwyrodnialcow którzy potrafią manipulować, robić przewroty,rewolucję, obalenia,wojny i etc. A setki tysięcy czy miliony ofiar to nie jest dla nich żaden problem.

Jaki z tego wniosek?
1.Bądźmy ludźmi świadomymi tego, że wszystko co pochodzi z głównego nurtu mediów i historii to bujda i manipulacja.
2.Brnijmy i dążmy do większej świadomości.
3.Korzystajmy z doświadczenia i już otwartej świadomości innych ale nie ślepo tylko z podejrzliwością i rozwagą.
4.Miejmy oczy szeroko otwarte, kierujmy się intuicją i analizujmy.

Co do kreta to "rumcajs" trochę zaśmiecił forum bez składu i ładu, pierwszy post jagody miał sens ale drugi już nie.

PS. Nie wiem czy o tego typu raport chodziło i czy się nadaje. Krytyka i cegiełka mile widziana.

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zaangażowanych!
ODPOWIEDZ

Wróć do „KWS”