Wioska w lesie

DAE avatar
Wojtasiek

31 października 2019, 11:00

Szukam świadomych i przebudzonych ludzi chętnych do założenia wioski z daleka od cywilizacji (poza zasięgiem wież GSM) w warmińsko-mazurskim.
Myślę że trzeba założyć jakąś fundację i kupić kawałek ziemi wspólnie i tam założyć wioskę świadomych ludzi. Można tam budować samowystarczalne i bezpozwoleniowe domki do 35 m2, uprawiać własną żywność i pracować zdalnie przez internet (na kablu).
Czy są chętni?
DAE avatar
Rafał

03 listopada 2019, 19:17

Witaj.

Bardzo ciekawy pomysł. Skąd jesteś?
DAE avatar
Neo paleo

04 listopada 2019, 00:09

Cześć, nie wiem, czy widziałeś mojego posta... ale właśnie budujemy taką wioskę :). I powiem Ci, że już jest koło Olsztyna, sześć! tego typu inicjatyw :D.
Z jednej strony fajnie - bardzo się cieszę, z drugiej zastanawiam się, czy chętni w obrębie tego terenu się nie wyczerpią :D Z tego co wiem większość znanych mi i świadomych osób preferuje góry, bądź okolice Wrocławia :)
DAE avatar
Sławoj

06 listopada 2019, 18:00

Witam, a jakieś namiary? bo ja jestem z okolic ale nic nie widze, no może mi drzewa zasłaniają :P
DAE avatar
Wojtasiek

07 listopada 2019, 10:08

Jestem z Olsztyna
Jak mogę się skontaktować z osobami, które są już zaangażowane w podobne inicjatywy w województwie warmińsko-mazurskim.
Co myślicie o pomyśle fundacji, która by była właścicielem ziemi.
DAE avatar
Neo paleo

09 listopada 2019, 13:14

Wojtasiek pisze:
07 listopada 2019, 10:08
Jestem z Olsztyna
Jak mogę się skontaktować z osobami, które są już zaangażowane w podobne inicjatywy w województwie warmińsko-mazurskim.
Co myślicie o pomyśle fundacji, która by była właścicielem ziemi.
Mieliśmy zakładać taką fundację, ale okazało się że istnieje już podobne stowarzyszenie mające na celu pomoc ekowioskom w rozwoju oraz uwalnianie ziemi. Jesteśmy obecnie na etapie ulepszania statusu i pisania "regulaminu wewnętrznego" pierwszej ekowioski, jak jesteś zainteresowany to npisz do mnie :)
Awatar użytkownika
michal30
Kontakt:

09 listopada 2019, 22:40

Podajcie jakieś linki gdzie można poczytać lub zobaczyć okolicę na zdjęciach.
Porozmawiasz ze mną o: survivalu, zdrowym żywieniu, rozwoju świadomości, ludzkich problemach, manipulacjach społeczno-politycznych i prawidłowościach tego świata itp. Chętnie poznam inne punkty widzenia i dowiem się czegoś nowego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „warmińsko-mazurskie”