Cykliczne resety co 676lat

DAE avatar
utywq135

02 października 2019, 21:21

Cześć,
zapewne wielu z Was słyszało o resetach(kataklizmach), które odbywają się na naszej planecie co 676lat. Niby to kolejna teoria spiskowa, ale czy na pewno? Większość przewidywań "końców świata" była głośno omawiana i opisywana w artykułach mediów głównego ścieku, a o tej jeszcze nie słyszałem. Może te wszystkie medialne proroctwa były swego rodzaju przyzwyczajeniem społeczeństwa do ciągłych fake-newsów w celu oddalenia nas od zbliżającego się prawdziwego kataklizmu? Mimo, że nie zdarza mi się wierzyć w teorie o przepowiadaniu przyszłości, tak ta prognoza wygląda na bardzo realną. Co gorsza, ta teoria nie jest wcale wyssana z palca, a jest ona opisana w wielu kronikach historycznych i mitach z całego świata. Nawet nasza nie-tak bardzo odległa historia mówi o depopulacji ludzkości w roku 1346-48(Czarna Śmierć) jak i 670-672(Dżuma Justyniana). Wedle oficjalnych informacji były to zarazy dżumy, ale ponoć sama osoba podająca to przypuszczenie ostatecznie odrzuciła tą teorię. Po ostatnim katakliźmie minęły 673lata więc początków kolejnej możemy się spodzewać już w 2022r. Niektóre kroniki piszą, że przed katastrofą zaczęto zauważeć ocieplanie klimatu i niewyjaśnione zaćmienia słońca - czyli to co się już dzieje na naszych oczach. Dodając do tego fakt, że niektóre mocarstwa zaczęły budować bunkry np. tunel Gottharda to wygląda na to, że zapowiada się nieciekawie... A Wy co o tym myślicie, kolejna teoria, którą można olać czy jednak może coś w tym być? Ja osobiście uważam, że coś jednak wisi w powietrzu. Od dawna przychodziły mi myśli o budowie schronu i robieniu zapasów, mimo iż nie interesowałem się survivalem i preppersem, a o samej teorii cyklicznych katastrof nie miałem pojęcia.

LINKI:
Zaćmienie słońca w Rosji: https://www.antyradio.pl/Adrenalina/Arc ... IDEO-35438

Teoria o której napisałem(fragmenty - więcej informacji znajdziecie na kanale yt Akari Aryaca ):
https://www.cda.pl/video/4123186b1
Kontakt Telegram: utywq72
DAE avatar
4ToM4

27 listopada 2019, 08:45

We wszystkim jest jakieś ziarnko prawdy. W Polsce i w Rosji jakos unikneliśmy dużych strat podczas czarnej śmierci, nikt nie wyjaśnił do tej pory dlaczego, choć są różne teorie. Na pewno warto być zawsze w gotowości i w 2022 wyposażyć się w zapas srebra koloidalnego(to tylko mój pomysł zakładający że srebro wtedy pomogło uchronić przed dzuma). Wszystkiego dobrego :)
DAE avatar
Ratomir

24 grudnia 2019, 21:06

@4ToM4 - podczas resetu nie ma dżumy tylko choroba popromienna. Srebro wtedy nie pomoże.

Pierwszym który zajął się serio tematem przebiegunowania był Krzysztof Nowak. Osoby faktycznie zainteresowane tematem polecam ten film poniżej. Co ciekawe, Panowie Lalak i Skwarek kontaktowali się z K. Nowakiem ale nie podjął on z nimi współpracy. Sami oceńcie wkład pracy K. Nowaka. Osobom mającym mało czasu polecam posłuchanie od połowy.

PS. osobiście nie podobają mi się bombastyczne zapowiedzi duetu Skwarek/Lalak: "złamanie kodu bestii, pętla czasu" WOW :(

DAE avatar
Aran

07 marca 2020, 13:57

Ja osobiście uważam że temat resetu jest jak najbardziej realistyczny. Myślę że te resety zdarzały się już wcześniej i zdarzać się będą nadal. Chociażby wyginięcie dinozaurów, mityczny potop czy już wcześniej wspomniane Dżuma Justyniana, czarna Śmierć - wcześniejsze zapisy po prostu nie były prowadzone lub po prostu zniknęły, obojętne czy w lochach Watykanu czy w zawierusze dziejowej.
Co do wypowiedzi Panów Skwarka i Lalaka to jak najbardziej sa bardzo ciekawe. Zwłaszcza o tzw. "WARACH" ( WAR-Saba ) , o naszym słowiańskim pochodzeniu od Chaldejczyków.
Polecam również Eter.TV tam tez jest co nieco o resecie systemu.
Niezależnie od wszystkich teorii spiskowych i tych bardziej prawdopodobnych - tak jak teorie Panów Lalaka, Skwarka i Nowaka, polecam zainteresować się nieco bronią, może zdobyć pozwolenie uzbroić siebie i swoją rodzinę , zacząć gromadzić zapasy. Co do schronu - nie bardzo wyobrażam sobie budowę takowego. Pamiętajmy że w Turcji odnaleziono podziemne schrony-miasta z 19 kondygnacjami w dół.
A na Malcie 4 poziomy w dół okazały się zbyt słabym zabezpieczeniem.
Co do broni palnej i zapasów - to uważam że nawet jesli nic się nie stanie o każdy powinien umieć posługiwać się "grzmiącym kijem" a zapasy mogą się zawsze przydać np. na wypadek jakiejś epidemii ( np. koronowirusa ).
DAE avatar
Brzdac 1957

09 marca 2020, 19:06

Witam wszystkich.Mysle ze reset to suma tego co teraz się dzieje ci którzy tu przyjechali już nie wyjadą ,mysle że wiedza ze tereny Polska Rosja Czechy Słowacja były terenami przystosowanymi do resetu ( tunel na na kilka, kilkanaście tyś.ludz.) zawsze jak wejście jakieś odnaleziono to jakimś cudem w krótkim czasie było zasypane .Moja rodzina już ma mnie za wariata jak mówię o tego typu rzeczach nie mogę ich przekonać do niczego nawet survival w formie zabawy to dla nich strata czasu.porazka
DAE avatar
Aran

10 marca 2020, 16:43

Spokojnie rób swoje jak cię nie chcą słuchać to nie ma co ich na siłę uszczęśliwiać. Powoli zaczyna się przebąkiwać o wojnie - Szwajcarzy już otwarcie mówią że III WŚ już się zaczęła - i robią zapasy. Koronawirus to moim zdaniem temat zastępczy - coś co ma przykryć swoją warstwą coś o wiele bardziej grożnego. Być może pod płaszczykiem walki z Koronawirusem wprowadzą z dnia na dzień Stan Wyjątkowy a od tego do Stanu Wojennego już tylko malutki kroczek....
Moja rada - róbcie zapasy najwyżej wyjdziecie na durnia przed rodziną - co jest niewielką ceną za to że gdybyście mieli jednak rację to wszyscy w rodzinie będą Wam dziękować na kolanach za waszą zapobiegliwość.
Zbrójcie się w cokolwiek co jeszcze jest dostępne- najlepiej Broń Palną a kto nie może z jakichś względów - w broń Czarno Prochową.
W dziale Survival napisałem mały poradnik jak uzyskać Legalnie Pozwolenie na Broń Palną do Celów sportowych i Kolekcjonerskich - wcale nie jest to takie trudne - ot coś jakby Prawo Jazdy. W 6 miesięcy jesteście w stanie się uwinąć - tylko nieco samozaparcia i jesteście uzbrojeni.
DAE avatar
Sławomir Szczepan

18 marca 2020, 07:55

Witam wszystkich.
Na rosyjskim internecie jest praktycznie udowodnione w, powiedzmy, 95% udowodnione, że po cyklicznym resecie, były jeszcze 2 sztucznie wywołane. Jeden w 17 i jeden w 19 wieku. Mowa oczywiście o globalnych resetach. Warto się z tym zapoznać i samemu ocenić. Niektóre z tych filmów z różnych kanałów tlomaczy z rosyjskiego Dziad Wszewid na YT.
Pozdrawiam wszystkich
DAE avatar
Aran

18 marca 2020, 12:39

Możesz podesłać jakieś linki - będzie łatwiej
DAE avatar
Перун

18 marca 2020, 16:30

Podsyłam linki dla zainteresowanych:

dziad WSZEWIED: https://www.youtube.com/user/v8tatra/videos

Polecam też 12000 szabel, ciekawe transmisje na żywo, dużo w tematyce resetów: https://www.youtube.com/channel/UC8Z989 ... fjg/videos
DAE avatar
Leo26

18 marca 2020, 19:10

Widzieliście animacje z 2012 r: I pet goat II ? obnaża to co się teraz dzieje i to co się wydarzy... coś strasznego ... opis symboliki tej animacji rzeczowo przestawiony na kanale np DarTV
DAE avatar
kamilantek

19 marca 2020, 12:52

Cześć Ariowie, ja też ostatnio sporo szperalem w temacie resetu i tak czuje, że to może być prawda. Te starożytne bunkry itd.
DAE avatar
Marcelia86

19 marca 2020, 13:42

Są przepowiednie wielu świętych i mistykow które zgadzają się co do trzech dni ciemności. Wcześniej ma być ogłoszony światu pokój.
Myślę że bunkry wcale nie będą bezpieczne. Atak ma być wprowadzony z powietrza (jakieś toksyczne gazy) i ważne jest aby trzy dni (nocy) pozostać w domu i mieć okna i drzwi szczelnie zamknięte (bunkru chyba tak nie uszczelnisz)
Sama nie wiem co myśleć. Mój mąż kategorycznie nie zgadza się na robienie zapasów (żywnościowych i medycznych)
Chyba zacznę chować. Co myślicie?
Marysia
DAE avatar
Aran

20 marca 2020, 13:30

Włącz mu przepowiednie Aloisa Irlmaiera sa na youtubie 2 części bardzo fajnie przedstawione przepowiednie na trudne czasy.
Po wysłuchaniu tego moja teściowa ( lat 67) stwierdziła - kurde przecież to się już dzieje ....
Co do zapasów - rób minimum na 2 tygodnie dla każdego domownika. Woda, jedzenie medykamenty zwłaszcza leki które musi ktoś przyjmować stale. Najlepiej cos do obrony siebie i zasobów. jakieś zapasy paliwa do kuchenki bo zakładam że może nie być prądu. Ja zakupiłem kuchenkę turystyczną gazową. Za 130 zł kupiłem kuchenkę i 16 kartuszy 400g. Jeden starcza na ok 4h ciągłej pracy - przynajmniej będę mógł zrobić coś ciepłego do jedzenia dziecku i troszkę się ogrzać. Myślę że warto zrobić takie zapasy na wypadek CZEGOKOLWIEK- chociażby głupiej awarii prądu na dłużej niż kilka godzin. Koniecznie też zabezpiecz w domu nieco gotówki - myślę że 20 000 zł wystarczy może być np. w dolarach ale w tej chwili to nie najlepszy moment na zakup obcej waluty - chociaż... z drugiej strony nie wiem czy nie będzie jeszcze gorzej... Sama karta nie na wiele się zda jak nie będzie można wybrać kaski z bankomatu ani zrealizować płatności a taka biedronka moze zostać opróżniona w ciągu 10 min z wszystkiego co potrzebne.

Pozdrawiam Aran
DAE avatar
Aran

20 marca 2020, 13:53

HM robi się ciekawie :) Może w nocy warto obserwować niebo ??
ciekawe kiedy ma rabnąć.

https://www.tvp.info/45457844/asteroida ... KdE-0_7UG0
DAE avatar
Перун

22 marca 2020, 12:20

Od około miesiąca obserwuję bardzo jasną gwiazdę pojawiającą sie przy zachodzie słońca, chodzą pogłoski, że to Syriusz lub Wenus, czy jest wśród nas ktoś kto obserwuje niebo i ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie żeby ocenić co to za gwiazda się tak wyróżnia?

Oglądałem filmy na których owa gwiazda jest uwieczniona i po przybliżeniu wygląda raczej jak jakiś owalny kształt niż kula, czyżby to była ta słynna asteroida cyklicznych resetów?

A może to całe przedstawienie z koronawirusem jest właśnie po to między innymi żeby ludzie siedzieli w domach i nie oglądali nieba?
DAE avatar
Wyrwaniec

22 marca 2020, 19:29

Też zauważyłem, że ostatnio na niebie świeci jedna "gwiazda" nadwyraz mocno , wychodzę codziennie z psem w nocy i nie przypominam sobie aby wcześniej tak mocno świeciła . Może to Nibiru :) miała co jakiś czas przelatywać przez naszą układ Słoneczny ... choć osobiście bardziej skłaniam się ku teorii płaskiej ziemi :) . Wracając do tematu Lalaka oglądałem widać , że wiedze ma sporą , obszerną . Bardzo przekonujące są jego wypowiedzi zwłaszcza , iż zaczyna on od początku , wie skąd jakie plemiona, rody , społeczeństwa były, które w co się przekształciły .
DAE avatar
Bastyliusz

23 marca 2020, 22:14

Dlatego warto się trzymać razem w tych trudnych czasach, a może wielu z nas mieszka niedaleko siebie i wtedy można razem zająć się robieniem zapasów. Razem raźniej zwłaszcza że wokół tak wielu ludzi, którzy generalnie może uznać nas za dziwaków, a sami są zapatrzeni w obraz rzucany przez media.
DAE avatar
Aran

26 marca 2020, 09:20

ETER TV - jego filmy dają wiele do myślenia a wnikliwa analiza Artura Lalaka z wstępem historycznym do grupy R1A1 wręcz utwierdza mnie że"COŚ" się zaczyna dziać ....
DAE avatar
Rafał Kubecki

27 marca 2020, 08:42

Witam wszystkich czujących temat !

Jeśli uda się opanować obecne szaleństwo i dojdzie do wykładu w Katowicach https://lalartu.com/prelekcje.html.
Jeśli byliby chętni z Polski południowej to możemy się tam spotkać i omówić temat działań.

Pozdrawiam i sława Nah Arya !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia na świecie / zmiany na Ziemi”