Kopiowanie Filmu.

DAE avatar
Tomasz21

13 września 2019, 14:54

Witam; Mam pytanie do wszystkich użytkowników Forum? Czy ktoś może wie jak można kopiować filmy anonimowo? Chodzi o to, żeby nie zostawiać po sobie śladu, że film został pobrany, nagrany, powielony? Wyjaśniam. Każdy przesył danych pozostawia po sobie ślad, który jest prawie nie widzialny, ale dla specsłużb, jest on widzialny jak trop śladu dla psa. Po tym śladzie można prześledzić drogę od pierwszego nadawcy do ostatniego miejsca pobytu, nagrania tego materiału. Co to oznacza, dla nas? A no tylko tyle, że jest wiadomo kto się z kim kontaktuje. Zmiana "Nicku" - nic nie daje; bo i tak jest wiadomo kto za tym się ukrywa. To tylko naiwny właściciel myśli że jest niewidzialny. To tak jak dzieci w przedszkolu , bawią się w chowanego? Pytanie? Czy wychowawczyni nie wie gdzie mogło się schować dziecko?
Oczywiście, że wie, a jeśli nie wie to jest Debilem.To jest tylko przykład, z życia wzięty; tutaj poziom jest trochę wyższy. To nie znaczy, że nie jesteśmy śledzeni. Chodzi o to, żeby przerwać ten ciąg inwigilacji. Film znika i pokazuje się w całkiem innym miejscu; Jest pełne zaskoczenie. Bo nie wiadomo kto to zrobił. Tutaj na forum też niemożna wrzucić filmu anonimowo, dlaczego? Bo musi być zapewniony ciąg śledzenia. Brzmi to jak paranoja, ale to są suche fakty, nic więcej. Są ciekawe filmy, zapewniam. Ale tutaj nigdy nie będą mogły być publikowane. Acta-2. Tego pilnuje. Myślenie typu, ja nic nie robię? to mnie nie obserwują. Nic bardziej mylnego, przeczytajcie artykuł, "Pegasus". Jest tego więcej, to tylko przykład pierwszy z brzegu.Gdybyście zobaczyli swoją teczkę, z waszym profilem, To dopiero byście mocno zdziwili, co tam jest napisane o was samych. To leży i czeka na stosowną chwilę, aby zostało użyte. To co piszę, to nie jest straszenie ludzi; ja tylko próbuję was oswoić z myślą że zadbanie o swoją teczkę, ( piszę teczkę, aby było to dobitnie zrozumiane ), może wam przynieść korzyści. Chodzi o to ,żeby maksymalnie utrudnić im, tej drugiej stronie robotę. Jesteśmy okrążeni, osaczeni, ułuda wolności słowa może nas zgubić. Pamiętajmy, za komuny mówiło się; "Ściany mają uszy i oczy" To jest aktualne powiedzenie dzisiaj, tylko ; x 10. ( razy dziesięć ). Technologia i technika mocno się rozwinęła. Trochę odbiegłem od tematu; wracając na ziemię. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł w tej sprawie, może być całkiem absurdalny, na pierwszy rzut oka. Napiszcie koniecznie, może się da to jakoś wykorzystać.Bądźcie czujni - jesteśmy podsłuchiwani i podglądani. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ