UK

DAE avatar
jolantina

09 października 2019, 11:32

Witam. Jestem nowa na forum i nie tylko, choc oczy otwarte byly dawno, to wciaz sie ucze. Szukam osob z rejonow North East. Pozdrawiam
DAE avatar
alex horn

24 października 2019, 20:57

Cześć
Witam z lincolnshire.uwielbiam podróżować i camping na dziko
Do zobaczenia
Szperacz
DAE avatar
Włóczęga

15 grudnia 2019, 16:52

Tu też ciekawa strona
https://prepareforchange.net/2019/06/10 ... ife-claim/

a tu:
https://www.expertinalllegalmatters.com ... lk-through
możecie sprawdzić ile jesteście warci wg aktu urodzenia
DAE avatar
Włóczęga

15 grudnia 2019, 17:07

Jan Abdank pisze:
18 maja 2019, 13:24
Witam Was,
Jestem nowy na forum , poszukuje kontaktu w kwestii przedyskutowania dolaczenia do Rodu zamieszkujacego Londyn.
Z wyrazami Szacunku i oczekiwaniem na odzew
Irek, gdzie mogę znaleźć in formacje o tym gdzie jest zarejestrowany HMRC, tzn nr korporacyjny, a także listę dyrektorów poszczególnych placówek?
Awatar użytkownika
MCVDJP

26 grudnia 2019, 14:28

życzenia
życzenia
dar.png (468.97 KiB) Przejrzano 1851 razy
Pozdrowionka dla wszystkich ariów
i dla tych w UK
To miłe być ważnym, Ale ważniejsze jest być miłym Obrazek
Awatar użytkownika
iguana

29 grudnia 2019, 01:15

jest tu ktos z cambridge ?
zyj tak by nie zal ci bylo umierac kiedy przyjdzie na to czas
DAE avatar
mizuna

30 grudnia 2019, 01:02

Mieszkam pod Cambridge. Kto jeszcze jest z tych okolic?
DAE avatar
Gabson

28 stycznia 2020, 12:56

Witajcie nazywam sie Rafal Gaber moja zona Beata Gaber potrzebujemy pomocy prawnej. Nasza corka zlamala noge i podali nas do social servic. Zaczolem obawiac sie o bezpieczenstwo mojej rodziny jak pytali zone o pozwolenie czy moga sie skontaktowac z policja,szkola,prawnikami.Zona odpowiedziala tak, ale obawiam sie ze moga szukac dziury w calym, domniemam ze jakakolwiek odpowiedz byla by zla.
Pojechalismy do szpitala St. Marys Hospital London W2 1NY 4 dni po wypadku bo nie myslelismy ze to jest zlamanie, nie bylo oznak zlamania a traktowanie pacjenta w szpitalu jest ponizej jakich kolwiek norm. Corka skoczyla z lozka we wtorek 21.01 wieczorem, do szkoly bylo podane ze we wtorek, a w szpitalu powiedzialem ze to sie stalo w srode, przez moj blad, nerwy .Pytali dlaczego przyjechalismy do szpitala dopiero w sobote. Dziecko jest bardzo wrazliwe i nie lubi gdy obca osoba wydaje rozkazy, boi sie obcych ludzi nie lubi lekarzy i byc w szpitalu.
Doktorka nas podala poniewaz nie mogla zrozumiec dlaczego tak późno my przyjechali po wydarzeniu,tez nie bylo dla niej zrozumiale dlaczego dziecko nie ma szczepien. Emilka nie chciala wypic paracetamol byla bardzo duza presja ze strony doktorki, MA WYPIC. Kopala bronila sie .
Jestesmy kochajaca sie rodzina, nie bijemy nie krzyczymy, nie pijemy alkoholu jestesmy wegetarianami od 5 lat. Agresja jest nam obca. Dziecko w domu jest spokojne i bardzo inteligentne . Mamy 2 corki 5 lat i 13 lat. Mieszkamy w Anglii od 15 lat w dzielnicy Ealing Broadway. Jestesmy swiadoma rodzina od 5 lat. Pracuje ja zona opiekuje sie dziecmi. Mamy znajomych na ktorych mozemy liczyc i moga potwierdza ze jestesmy dobra rodzina. Z social service powiedzieli ze zdecyduja czy zamkna ta sprawe albo pojdzie dalej.
Obawiamy sie o swoje dzieci prosimy o pomoc
moj numer 07835745002
DAE avatar
Gabson

31 stycznia 2020, 11:33

Witajcie!
Przepraszam za zamet
Operacja kwantowa sie odbyla i wyjasnila przyczyne zlamania, córka nie chce miec kontaktu z jednym z rówieśników który przychodzi do nas co sobote.
Wydaje sie ze wszystko wrocilo do normy po telefonie /SS/ do szkoly i rozmowie z zona.
Chcialbym uniknac stresu dziecka bo w poniedzialek jedziemy do szpitala na zmiane gipsu i znowu kontakt z przebierancami zwanymi doktorami.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rodzina najwyzsza wartoscia!
DAE avatar
Kasia

03 lutego 2020, 01:38

Włóczęga pisze:
04 kwietnia 2019, 00:10
Kolejna osoba dołącza. Jest nas 5
Czy ktoś ma doświadczenie w podatkach w UK. Nie zapłaciłem podatku rocznego i dostałem ponaglenie do zapłaty i groźbę przekazania sprawy do egzekucji płatności przez podmiot prywatny. Zadzwoniłem do HMRC i powiedziałem, że zapłacę ale później. A mogę nie zapłacić?
DAE avatar
Kasia

03 lutego 2020, 01:51

Włóczęga pisze:
09 kwietnia 2019, 12:23
iguana pisze:
06 kwietnia 2019, 02:39
Włóczęga pisze:
04 kwietnia 2019, 00:10
Kolejna osoba dołącza. Jest nas 5
Czy ktoś ma doświadczenie w podatkach w UK. Nie zapłaciłem podatku rocznego i dostałem ponaglenie do zapłaty i groźbę przekazania sprawy do egzekucji płatności przez podmiot prywatny. Zadzwoniłem do HMRC i powiedziałem, że zapłacę ale później. A mogę nie zapłacić?
jesli hcesz to ogarnac 'po bozemu' to idz ustal kwote raty jaka hcesz splacac.. jesli oddadza to komornikowi to doliczy sobie do tego pare stow i wtedy jak bedziesz hcial zalatwiac z nimi to beda mowic ze to juz nie ih problem i zalatwiaj z komornikiem a ten bedzie patrzyl wydoic tyle ile sie da hyba tylko wedle wlasnego uznania ..no a jesli hcesz nie placic to nie wiem.. jako jednostka dla nih jestes tylko bezradna dojna krowa na yt sa filmiki anglikow ktozy pokazuja jak rozmawiac z komornikami bo kazde takie odwiedziny warto nagrywac.. inaczej gadaja hoc nie zawsze ogulnie hyba maja albo im sie wydaje ze maja -niewiem ..wieksze prawa jesli wiedza ze dzialaja na zlecenie uzedu
Dzwoniłem do HMRC i ustaliłem, że będę spłacał w ratach. wysokość wpłat będzie zależeć od wysokości wypłat i będzie odbywać się tygodniowo. Odsetki niestety naliczają dziennie 10p.
Przy okazji, czy ktoś jest z okolic Nottingham, Sheffield, Doncaster lub Derby i zna ogarniętego księgowego? Z usług, którego dotychczas korzystam nie jestem zadowolony. Dba o swój interes i interes HMRC. Za każdym razem, gdy robi rozliczenie roczne muszę się wykłócać, żeby odliczyć jakieś wydatki, których księgowy nie odliczył.
Ja ciagle walcze z systemem podatkowym. Po monotonnej walce w koncu moglam wyslac skarge do Local Government Ombudsman na hmrc bo juz smieszni sie robili.
Co roku naliczaja zly podatek z ich wlasnej winy, przyznali sie do bledu ale ciagle zadali pieniedzy.
Wiecej skarg ludzie powinni skladac bo bledy robia prawie u wszystkich.
Ktos chce pomocy to pisac, pokieruje jak to zrobic ☺
DAE avatar
Rejdi

12 lutego 2020, 07:45

Cześć, jestem nowy.

Chciałbym się dowiedzieć pewnej rzeczy.
Ukończyłem właśnie studia na kierunku finansowym (Uniwersytet Łodzki), ponadto robię kurs na księgowego. Codziennie się uczę angielskiego, ale nie widzę perspektyw dla siebie. Tyle pieniędzy wpakowałem w studia, kursy a nie mogę nawet znaleźć pracy. Za jakiś czas planuję wyjazd do UK. Chcę zacząć od tego co kazdy, jakiś najprostszych prac, jednak w przyszłości chciałbym spróbować w księgowości o ile to będzie mozliwe . Jak to jest z nostryfikacją dyplomów i czy bez kursu lub szkoły podyplomowej się nie obejdzie? Jaki poziom znajomości języka jest wymagany aby pracować w tej branży? Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?

Pozdrawiam,
DAE avatar
WojtekGGP

29 lutego 2020, 18:50

Witam, szukam wspólnika do już istniejącego biznesu e commerce. Miejsce twojego zamieszkania- bez znaczenia. Biznes działa i coś tam sobie powoli zarabia więc nie oczekuję wkładu finansowego. Zależy mi na kimś kto będzie pracował przynajmniej prawie tak ciężko jak ja :-)
Mieszkam w UK i działam w UK, Napisz jeżeli masz pojęcie co to jest ecommerce i chcesz się w tym kierunku rozwijać. Jeżeli myślisz o wyjeździe z PL- odezwij się, pomogę.
DAE avatar
Ari-Ród

01 marca 2020, 23:55

Witam wszystkich, mam na imię Krzysztof czy możecie mi podpowiedzieć jak dołączyć do Rodu, słabo stoję z IT ;) Pozdrawiam i dziękuję wam.
DAE avatar
DzejKej

12 marca 2020, 23:50

Marcin Vam pisze:
21 marca 2019, 21:10
Witaj. Podeślij swojego linka na Facebook lub do znajomych z zaproszeniem do RODu. W UK jest wielu naszych. Niebawem będzie kilka usprawnień. Mamy mały Team i gigantyczny projekt, więc wszystko potrzebuje czasu. :) Serdeczności

Jej jak fajnie czytac ze jest tutaj wielu naszych :P :P
DAE avatar
Munky

14 kwietnia 2020, 04:10

przy paro milionoych odslonach vimeo i youtub usunely tak wiec ..welcome

https://www.bitchute.com/video/H4W7FwBy0Ukh/
DAE avatar
aramisbrs
Kontakt:

22 kwietnia 2020, 17:51

Witajcie. Jest nas w UK duża grupa. Organizujemy spotkania. Pomagamy sobie. Wspieramy budowę platformy Ariow. Ja jestem w Rodzie z Bristolu i staram się utrzymywać kontakt z całym całym UK. Nawzajem uzupełniamy swoją wiedzę. Proszę o wasz kontakt. Pozdrawiam wszystkich.
Aramisbrs
DAE avatar
1jagoda7

03 maja 2020, 19:08

Witajcie Ariowie z UK!!!

Pragniemy zaprosić was do rozmów na żywo w aplikacji Riot.im . Aplikacja jest dostępna na komputer i telefon. Zalecamy zainstalować aplikację i zarejestrować się za pomocą adresu e-mail aby nie podawać swojego telefonu.

Po zarejestrowaniu należy wyszukać pokój Ariowie i dołączyć. Jest już grupa entuzjastów i uzyskasz dalszą pomoc. Jeżeli korzystasz z telefonu możesz też zainstalować aplikację Jitsi Meet aby móc komunikować się głosowo.

Zapraszamy!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielka Brytania”