Toruń - Ciechocinek - Włocławek - Okolice

Awatar użytkownika
petros weda

28 czerwca 2019, 20:19

Witajcie!

Obserwuję to forum od jego powstania a od Marcina uczę się od kilku lat.
Co mogę o sobie powiedzieć?
Zajmowałem się w życiu najróżniejszymi rzeczami. Lawetowałem samochody z Niemiec, uprawiałem warzywa przemysłowo, kilka lat jeździłem wózkiem widłowym w Anglii a potem w Polsce prowadziłem warsztat samochodowy.
Jednak zawsze czułem że coś jest nie tak, czegoś brakowało, nie kręciło mnie to.
Zawsze miałem głowę pełną nowych idei, jak ulepszyć świat.
Pomysły na nowe maszyny lub ulepszenie istniejących przychodziły same. Odnawialne Źródła Energii to moja pasja i tym się obecnie, z sukcesami zajmuję.
Od kilku lat nie mam głównego ścieku (tzw. telewizji). Telewizor mam podpięty tylko pod internet. Opinię wyrabiam sobie dzięki takim kanałom jak CW24 z Włocławka. Redaktor Maciak drąży rzeczywistość bezlitośnie. Nie zachowuję się też jak pies Pawłowa (tzn. na dźwięk dzwonów nie uginają mi się kolana.
Jeden z efektów jest taki że od kilku lat nie miałem nawet kataru.
Jaka jest według mnie otaczająca nas rzeczywistość?
Zdaję sobie sprawę w jakiej czarnej d...e jesteśmy jako naRÓD. 1000 lat podłości kk i dziesięciolecia duraczenia i zdrady zrobiły z nas państwo kartonowe. Stacjonujący okupanci wkręcają nas w haniebny dług który niby rośnie 10 000 na minutę.
Popieram pomysły takich ludzi jak Janusz Zagórski na głosowanie on-line ( ustawy głosowane przez naRÓD przez internet). Pognałoby to tą bandę sprzedajnych, farbowanych nierobów z knesetu na wiejskiej w diabły.
Popieram także ideę waluty równoległej. Musimy się wymieniać dobrami. Ale żeton którym jest złotówka jest wpuszczany do obiegu tylko w 60 % niezbędnego obiegu. Resztę musimy dobrać jako kredyt od fedu.
Do tych rzeczy konieczna jest świadomość społeczeństwa, a ta wciąż rośnie. Spotykam wielu świadomych PoLACHÓW którzy się nie ujawniają ze strachu (głównie przez nie spłacone kredyty).
A propos strachu. Znalazłem na YT filmik ,, Kora o pis ‘’ .

Ona tam mówi że ma nową płytę, że pis chce oddać Polskę, że zdrajcy knują nocą, że mamy się nie lękać. Że będzie o tym śpiewać koncerty, ale na razie lekarze jej nie pozwalają. Że radiowa trójka jest już opanowana więc to będzie na internecie. Po miesiącu już nie żyła.
Przecież w ten sposób wydała na siebie wyrok. Po takich deklaracjach nie miała prawa już nigdy zaśpiewać koncertu. Jak byłem dzieciakiem, miała odwagę śpiewać w komunie w Toruńskiej OdNowie ,,ZDRADA"". Na wielotysięcznym koncercie transmitowanym przez główną telewizję była osobą zdolną obudzić ,,DUCHA NARODU’’ , a tego m_o_s_a_d_ boi się jak ognia. A może przesadzam??? Co myślicie?
Zapraszam jeśli czujesz podobnie. Mam dużo suchego drewna na ognisko :-) .
SŁAWA LECHITOM!
Wszystko jest we wszystkim w wiecznym teraz.

[email protected]
DAE avatar
symbiotheon

29 czerwca 2019, 14:16

Witaj Bracie.

Pochodzę z Torunia.

Wychowywałem się w innych klimatach niż Ty, ale widzę że skończymy w jednym teamie

ja byłem deejay oraz potem ewoluowałem w kompozytora elektronicznej muzyki emocjonalnej

mieszkałem na Skarpie do poboru wojskowego, a potem to już wędrowiec po polinie

Jak będę niedługo jechał do Torunia to się spotkamy :)

Muszę zajrzeć do mojej katopislamskiej Mamusi, oraz po jeszcze najstarszych wujkach i ciotkach popytać o dziadków i pradziadków
...::: CARPE DIEM :::...

P.S. mam nadzieję , że niedługo powstanie ARIOWY KOMUNIKATOR ONLINE
Awatar użytkownika
petros weda

30 czerwca 2019, 09:04

Witaj Bracie, zapraszam na domowe wyroby i Nocne Lachów Rozmowy :-) Jak będzie w to lato jakaś impreza u Andrzeja Nikodemowicza, w Anpolu Stare Olesno to się z żonką wybieramy. To chyba Twoje rejony?

Może się jeszcze ktoś do nas przyłączy? Byłoby świetnie.

My również jesteśmy z moją Panią na etapie odkrywania historii naszych rodzin. Odkryliśmy że pewien schemat naszych przeżyć (bo nie chciałbym tego nazwać błędami) powiela się u nas od pokoleń.

W naszych poszukiwaniach odpowiedzi poznaliśmy różne idee. Kurs Cudów, Transerfing Zelanda Vadima. Ale nie zdawaliśmy sobie sprawy jak wielki wpływ na nasze życie mają traumy z dzieciństwa (głównie porzucenie - żłobek w komunie). Wielu Sławian nie wie że to ma. Traumy są wyparte, jesteśmy poszatkowani, nie jesteśmy całością. Zainteresowanym osobom mogę podesłać na priv pdf świetnej książki >>John Bradshaw - Powrót do swego wewnętrznego domu<<. Polecam też filmy Magdaleny Szpilki na YT. Mój mail [email protected].

SŁAWA

[email protected]
Awatar użytkownika
petros weda

01 lipca 2019, 19:44

Witajcie

Kolejna impreza Andrzeja Nikodemowicza jednak nie odbędzie się w Anpolu, odbędzie się w Skaryszewie w hotelu Villa Cyganeria.

To tak w uzupełnieniu poprzedniego postu :-)

Sława !

[email protected]
DAE avatar
symbiotheon

03 lipca 2019, 16:17

nie ufam nikodemo"witch" owi

nikodem to "chazarskie" imię, to jest czlowiek służb specjalnych, które wnikliwie infiltrują środowiska patriotyczne i ezoteryczne,
wg planu bermana
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2019, 09:14 przez symbiotheon, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
petros weda

05 lipca 2019, 09:28

symbiotheon - Ja też mu nie ufam. Tak naprawdę to nikomu do końca nie ufam.

Często jest tak że ludzie organizują się wokół jakiejś charyzmatycznej osoby a potem ich para jest wypuszczana w kosmos.
Więc nikt nie jest moim idolem ani guru.

Dobieram sobie źródła wiedzy na zasadzie << Po owocach ich poznacie>>

Andrzej Nikodemowicz od wielu lat nagłaśnia i walczy o udostępnienie Polakom Czakramu Wawelskiego (otwarcie kaplicy św. Gereona). Ponadto dziesiątki wspaniałych prelegentów których wykłady zamieścił w necie.

I to wszystko w celu inwigilacji? Coś mi się tu nie składa.

A co sądzisz o Konferencjach Wolnej Energii Aleksa Berdowicza, Harmoniach Kosmosu Janusza czy Konwentach Wiedzy Alternatywnej Tomka Gruby z Gdańska. Ich narracja się nie zmieniła od lat, tak jak Marcina. Bywam na tych spotkaniach i korzystam z ich materiałów. Jeżeli czegoś nie wiem to się podziel.

Co do imienia to on ma Andrzej, ale znalazłem coś takiego w Księdze Imion:

Nikodem to imię męskie pochodzenia greckiego. Powstało z połączenia słów nike (zwycięstwo) i demos (lud, naród). Oznacza: ten, który zwycięża dla ludu.

[email protected]
DAE avatar
symbiotheon

08 lipca 2019, 23:42

no dobra... dla mnie to wszystko to teatrzyk, a i tak zło robi swoje do przodu, a my raczkujemy

DAE avatar
symbiotheon

13 lipca 2019, 09:20

tutaj jest takie małe co nieco , czyli rozmowa z Andrzejkiem , trudne pytania i odpowiedzi.

Awatar użytkownika
petros weda

15 sierpnia 2019, 08:11

Nie chce mi się ciągnąć tematu Nikodemowicza, bo nie mam w tym interesu żeby go bronić. Ponadto mam o wiele bardziej fascynujące rzeczy do roboty. Ale tutaj jest kilka ciekawych faktów na temat sposobu na życie etera i jemu podobnych <<głąbów>>

[email protected]
DAE avatar
MieczysławTabaczyk

16 sierpnia 2019, 14:26

Jestem 6-14 października w Polsce, będę się kręcił między Toruniem, a Bydgoszczą, może się spotkamy?
Kto chętny?
Zapraszam na fb do grupy
Warsztaty i spotkania Słowian
ODPOWIEDZ