Pozew zbiorowy przeciwko III RP

DAE avatar
yapanwolf
Posty: 10
Rejestracja: 17 lutego 2019, 19:45

22 maja 2019, 21:22

Szanowni rodacy, ostatnio oglądałem kanał Pana Krzysztofa Kornatowicza który mówił dużo o niewoli i o swojej działalności w sądach.


link1


link2


Pomyślałem sobie że można go wspomóc.
Moja propozycja jest taka żeby zrobić stronkę z artykułami o przekrętach IIIRP, o politykach, którzy się sprzedali zachodowi i uświadamiać społeczeństwo co straciliśmy przez nich i o co możemy powalczyć składając pozew zbiorowy polaków przeciwko IIIRP.
Jest trochę grup wolnościowych w Polsce wiec sieć była by duża żeby to rozpropagować a polaków wkurzonych co nie miara.

Gdyby każdy zadeklarował się na stronie że jest poszkodowanym i chce wytoczyć proces IIIRP mógłby wpłacic symboliczne 5 zł czy 10zł to było by na proces.

Damy radę zebrać tyle osób?

1 000 000 osób x 5zł = 5 000 000 zł

Dajcie proszę znać co sądzicie?
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 329
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

24 maja 2019, 11:46

Witam; Sam pomysł może i dobry? Jak to mówią; Dobrymi pomysłami, piekło jest wybrukowane. Coś w tym powiedzeniu musi być, prawdziwego. Pytanie? Jak chcesz prowadzić pozew, przeciw? Kiedy, twoim adwokatem jest, pejsaty, a sędzia, który jest po drugiej stronie barykady, też jest pejsaty? Tak długo jak tego nie zmienisz, to możesz zapomnieć o rewolucji i uzdrawianiu systemu. Drugim problem, jest zbiórka kasy na tak szczytny cel. Niejaki "owies" , ile przekręcił kasy na jej zbieraniu? Miliony??. Ludzie dawali, bo wierzyli. Ale ja, niestety, nie jestem, od dawna wierzącym; I nie dam złotówki. Dlaczego? Bo to jest lipa, grubymi nićmi szyta. Jakaś przypadłość tego "FORUM" , wszyscy chcą zbierać pieniądze. Aby ratować kraj, którego i tak już nie ma. Czy wy wszyscy; uważacie nas za kompletnych idiotów??? Dla dobrych pomysłów, "TAK" ale dla poronionych pomysłów typu ; Amber-Gold. Stanowcze "NIE". Naiwnych proszę szukać gdzie indziej. Chcesz pomóc? Daj pięć złotych dla prowadzących ten blog, im się słusznie to należy.To jest forum na którym mamy podnieść swój poziom wiedzy. Dopiero wtedy, być może, będzie można zrealizować jakieś działania na rzecz tej upadłej i trzy razy sprzedanej; Najpierw zdobądźmy wiedzę o naszym przeciwniku. A potem się zastanowimy wspólnie, nad dalszym losem. Pozdrawiam. :ugeek:
Awatar użytkownika
ancientblast
Posty: 51
Rejestracja: 31 marca 2019, 16:09

24 maja 2019, 15:01

Zgadzam sie z tomkiem21. Przeanalizuje to z odmiennego punktu. Moim zdaniem spoleczenstwo jest na niskim poziomie duchowym. Nalezy usuwac przyczyny najblizej zrodla problemu. Gdybysmy mieli wysaka kulture a nie socjaldemokracje, ludzie cenili by relacje z innymi ludzmi i rodzina bardziej niz panstwo i jego pieniadze.

1. Wtedy wiekszosc nie bylaby sklonna do despe prob zarobienia u ludzi ktorzy ich systemowo wczesniej okradli (amber)
2. Nie oddawali by wladzy ludziom ktorzy obiecuja im panstwo opienkuncze (PiS, matka ktora gotuje na obiad wlasne dzieci)

Hegelenska dialektyka: tworzenie sztucznie problemu i oferowanie falszywego rozwiazania.

Na spolecznosciach ktore maja mocne wiezi miedzy lokalna spolecznoscia takie manipulacje sa trudne badz wrecz niemozliwe. Tam zamiast pieniedzy jest mozliwosc liczenia na praktyczna pomoc innych i wzajemne zobowiazania.

To nie oznacza ze takie pomysly jak ten sa po prostu bez sensu. Ale to moga sie okazac pol- albo cwierc- rozwiazania po ktorych problem znowu wroci bo zrodlo problemu pozostalo.

Naglasnac przestepcza dzialalnosc, uswiadamiac zawsze nalezy. To zawsze bede popieral. Ale tym tez mozna odwracac uwage od spraw bardziej palacych.
DAE avatar
antonio.zapotocki
Posty: 164
Rejestracja: 25 marca 2019, 12:13

03 czerwca 2019, 00:15

Odpowiem ci tak jak nie tak dawna głowa państwa teoretycznego - "Jestem za, a nawet przeciw".
A teraz do sedna sprawy oni to poprostu oleją, bo nie ma czegoś takiego jak pozeww zbiorowy w jakimkolwiek postępowaniu poza pozwem zbiorowym wobec pracodawcy i to jest zagwarantowane koddeksem pracy. Więc to już odpada, a teraz druga sprawa kto za to zapłaci? Najpierw za proces ( myślę że kilka lub kilkanaście lat) a później za ewentualne roszczenia? Już ci wyjaśniam, ano skarb państwa czyli my wszyscy obywatele czyli podatnic- to tak w skrócie. Jeśli masz co do pewnych osób dowody że działali na szkodę państwa i obywateli - hahaha kto ich nie ma - to poprostu spisuj imenia nazwiska ich powiazania rodzinne wraz z tymi dowodami i kolekcjonuj. Nie martw się przyjdzie czas zapłaty. . .
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 329
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

03 czerwca 2019, 16:17

Witam; Odpowiedź do; @antonio.zapotocki
To co piszesz, masz całkowitą rację, tylko inaczej powiedzianą. Ale ja rozumiem o co tobie chodzi. A teraz cytat: -to po prostu spisuj imienia nazwiska ich powiązania rodzinne, wraz z tymi dowodami i kolekcjonuj. Nie martw się przyjdzie czas zapłaty. . .
Głównie chodzi, żeby pamiętać i nie zapominać; Chociaż w kontekście tego zwrotu, można się domyśleć również czegoś innego. Nie wszystko dzisiaj można napisać, ( niestety, są ograniczenia ). Ale do tematu przewodniego, moje ulubione powiedzenie; nie próbuj , się kopać z koniem. Czyli, Podejmuj walkę zawsze na swoich zasadach; a nigdy nie rób tego na zasadach przeciwnika.
W sądzie nie masz żadnych szans. Pytanie pomocnicze? Ile razy brałeś fizyczny udział w w wymiarze sprawiedliwości tego kraju??? Nie, nie brałeś? To nie bierz takiej taktyki pod uwagę. Dlaczego? Bo nie masz bladego pojęcia o co tam chodzi. I jak to funkcjonuje? Zapewniam; olbrzymia różnica, pomiędzy filmem , serialem TV ; i naszą szarą rzeczywistością, w której my żyjemy. To są dwa przeciwstawne światy. W których my jesteśmy, prawie zawsze skazani z góry na przegranych. Napoleon – powiedział, Nie zaczynaj wojny, kiedy twoje szanse na wygraną są, żadne. On wiedział co mówił. Strategii trzeba się nauczyć. Cytat: Jedno zwycięstwo, nie decyduje o wygranej wojnie. Starczy tych cytatów. Uczmy się , zdobywajmy Wiedzę, a czas właściwy nadejdzie na pewno. Aby móc to wykorzystać.
Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
antonio.zapotocki
Posty: 164
Rejestracja: 25 marca 2019, 12:13

03 czerwca 2019, 19:42

Witam.
Rozszerzę swoją wypowiedź, aby nie było nie domówień. Chodzi mi o zbieranie informacji tak jak to czyni system. Różnica polega tylko i wyłacznie na tym, że my musimy zbierać informacje o tych, którzy działają na szkodę naszego kraju i społeczeństwa. Czynić to rozważnie i bez rozgłosu. Kiedy przyjdzie odpowiedni czas postawić takich gagatków przed sądem ale sądem wolnych ludzi, a nie sądem systemu i wtedy niech zadośćuczynią za swoje szkody wraz z rodziną jeśli korzystali na działananiach postawionego przed sądem. Przykład najprostrzy - lekarz, który doprowadzi do utraty zdrowia lub życia człowieka niech płaci rętę dla pokrzywdzonego lub jego rodziny, a jak jest obecnie z tzw. błędami medycznymi każdy wie. Podobnie z innymi "agentami systemu" i ich pomocnikami.
Pozdrawiam.
DAE avatar
Arian R1A
Posty: 12
Rejestracja: 04 marca 2019, 11:02

04 czerwca 2019, 20:20

L'enfer est pavee de bonnes intentiones -> co znaczy ni mniej ni więcej --> dobrymi INTENCJAMI! :). nie zmieniajmy sensu przysłów bo to prowadzi to nieporozumień.

to do --> Witam; Sam pomysł może i dobry? Jak to mówią; Dobrymi pomysłami, piekło jest wybrukowane.
Awatar użytkownika
kulsson
Posty: 263
Rejestracja: 28 marca 2019, 22:16

05 sierpnia 2019, 04:44

Oczywiście, jeśli czujecie taką misję, idźcie za głosem serca ;) Ja jednak wolę nie skupiać się na "działaniu" z okupantem, a robieniu swoje i tworzyć własne rody, jak Marcin tj Pol Lechicki zarekomendował :) to okupant gdy do nas przyjdzie atakowac nas bedzie mial wiecej pracy. A gdy my się wykłócamy o nasze prawa to oni są na wygranej pozycji.

Czas na budowę nowego niż ratowanie starego :)
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
antonio.zapotocki
Posty: 164
Rejestracja: 25 marca 2019, 12:13

06 sierpnia 2019, 12:22

Witam.
Absolutnie popieram, po co kopać się z koniem . . .
Lepiej zbudować Rody system wymiany między wolnymi ludźmi - cały alternatywny wolny świat w ukryciu i bach jednego dni nie ma nic w korycie i to by był kwik świń, bo nie ma o co walczyć koryto puste aaahhh piękne marzenie. . .
Pozdrawiam.
DAE avatar
Krzysztof Kornatowicz
Posty: 1
Rejestracja: 10 listopada 2019, 11:29

10 listopada 2019, 12:08

Szanowni Państwo - dziękuje za zainteresowanie się tym tematem i moją osobą. Chciałbym słowo przekazać tym wszystkim, którzy nie bardzo rozumieją sens podejmowania walki w zdominowanych przez ludożerców "polskich" sądach. Otóż, jeśli jesteśmy biernymi, leniwymi umysłowo niewolnikami, to nigdy z niewolnictwa się nie wyrwiemy, albowiem wyzysk i niewolnictwo człowieka pasie się biernością niewolników. Przecież nawet najgłupsi z nas mają w głowie jakiś rozum, nie są bydłem rzeźnym i mogą go w zbiorowym działaniu wykorzystać. My - Polacy, nie jesteśmy nauczeni wspólnego działania dla wspólnego dobra i wspólnego "interesu". Komuniści musieli za nas stworzyć masowy ruch "Solidarność", abyśmy wreszcie ruszyli dupy. Gdyby nie oni, gdyby im nie zależało to nowe rozdanie w niewoleniu Polaków, nadal byłby tu PRL, a do tej pory umieralibyśmy już z głodu.
Nawet jeśli "polskie" sądy są obsługiwane przez bandziorów w togach, nie przeszkadza to, aby takim zbiorowym pozwem nie wywołać masowego zainteresowania (to zależy od nas i geniuszu reprezentantów powoda - swoistego adwokata narodu, Polaków).
Dziś, bez walki i oskarżeń III RP o wyzysk i niewolnictwo, władze na Polskę mogą bezkarnie sączyć propagandę, drukując w świadomości Polaków fałszywą rzeczywistość. Ponieważ homo sapiens jako taki jest sterowalny zewnętrznie w przeważającej części populacji (co usłyszy, to i powtórzy), przy pomocy sączących się z publicznych szczekaczek medialnych fałszerstw niewolnicy polscy dali się oczadzić fałszywą rzeczywistością o kolejnej szczęśliwej zielonej wyspie.
Pozew Zbiorowy zdemaskuje ten fałsz, zburzy jego fundamenty i ocuci oczadzonych - temu bandyci w togach nie będą mogli zaradzić. Zdemaskowanie rabunku i niewolenia Polaków jest podstawowym działaniem do stworzenia realnej siły ludowej, Siły Mas, obywatelskiej marki politycznej, która nawet poza parlamentem mogłaby nawiązać skuteczną walkę z ludożercami. Inaczej zginiemy, albowiem gen samozagłady, wszczepiony Polakom, powoduje utratę instynktu samozachowawczego, co musi doprowadzić i doprowadzi do katastrofy narodowej - nie mamy wyboru, ani lepszego pomysłu na skuteczniejsze działanie. Musimy otrzeźwić oczadzony propagandą, podzielony na Hutu i Tutsich ( zwolenników ludożerców z PO i złoczyńców z PiS) Naród.
Malkontenctwo, szukanie ujemnych, negatywnych skutków wszelkich działań w obronie człowieka przed wyzyskiem i niewolnictwem ekonomicznym, bez zaprezentowania lepszych pomysłów, jest defetyzmem "na polu walki". A defetystów na froncie rozwala się w pierwszej kolejności, bo ich wpływ na wolę walki jest porażający. Wśród nas mogą być szuje, zadaniowani agenci służb, do czuwania nad naszą mocą sprawczą. Dlatego też jeśli czytelniku tego mojego przekazu nie masz lepszego pomysłu, to zamilcz, nie krytykuj tego, który jest, abyśmy mogli się zebrać w siłę i działać wspólnie, pro publico bono, w symbiozie naszych "interesów".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twoje projekty”