Spotkania, rozmowy, live chat on line, dla ludzi otwartych i rozwijających się.

Awatar użytkownika
pogromca

16 maja 2019, 19:47

W dobie internetu i mobilności trzeba korzystać ze zdobyczy techniki. Oczywiśnie nie ma to jak spotkania osobiste, w realu, ale z wielu powodów mogą one być utrudnione, natomiast przez internet można porozmawiać zawsze i wszędzie z każdą osobą na ziemi. Dlatego proponuję rozmowy grupowe na wybranych bezpiecznych, szybkich i dostępnych komunikatorach, które docelowo powinny być regularne. Każdy z nas jest specjalistą w jakiejś dziecinie, może przekazać przydatną wiedzę, podzielić się doświadczeniami lub nauczyć przydatnych umiejętności. Każdy ma coś co potrafi oraz coś co potrzebuje się dowiedzieć lub nauczyć. Skoro już znaleźliśmy się tutaj nie bez powodu i mamy się razem łączyć to połączmy się także dzięki rozmowom on line. Podzielcie się swoimi opinami, co sądzicie o tym pomyśle. Może macie własne przemyślenia lub udoskonalenia. Napiszcie poniżej jakie jest wasze zdanie.
Załączniki
mapa myśli.png
Tak to może wyglądać. A każdy będzie w swoim domu lub przyjaznym miejscu.
mapa myśli.png (85.45 KiB) Przejrzano 641 razy
Wszystkie osoby chętne do rozmów serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego lub PW. Jeżeli chcesz wymienić doświadczenia, dowiedzieć się czegoś więcej lub po prostu chcesz porozmawiać to skontaktuj się ze mną. Jeśli jesteś ciekaw to po prostu zapytaj.
DAE avatar
neooen33

31 maja 2019, 20:37

jest zainteresowanie?
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

03 czerwca 2019, 15:53

Sama rozmowa to połowa drogi. Jest jeszcze tak, chciał bym rozmawiać o technologii no ale nie znam osoby kompetentnych więc bez testów i spisania doświadczeń nie ma o czym rozmawiać No ale wątpie by znalazła się na 700 osób jedna osoba która miała by coś konkretnego do przekazania a tu i tak mamy wyselekcjonowaną grupe, Podobnie w innych tematach co mi z tego że dowiem się np.jak coś stworzyć jak mało tych co pomogą lub nawet nie widzą sensu staraniu się o lepszą technologie a np.tu mamy 500 osób jakby tak 300 dawało po 50zł miesięcznie to jest 15 000PLN a to można by np po paru miesiącach kupić urządzenie nazwane darmowej energii i je sprawdzić a później testować coś innego bo jest co i ewentualnie produkować później i dystrybuować. Może nawet nie trzeba byśmy coś robili może tak wyjdzie że znajdzie się grupa ludzi którzy dokonają tego co moglibyśmy zdziałać.
.
Zauważyłem że jak są prowadzone rozmowy to coś się psuje i jakoś trzeba by to ogarniać np. umiejętnie rozporządzać czasem, zadawać konkretne pytania Trzymać kurs i umieć skakać po tematach, Utrwalać Wnioski np. każdy widzi co ktoś Zapisuje na Tablicy, no i grupa ma się trzymać długi czas nawet gdyby po kilkunastu godzinach ktoś usiadł w godzinną medytacje, myślę że 24godziny rozmowy pozwoliły by wydobyć z ludzi coś konkretnego ale może być i taki czas tylko że z przerwami na Edukacje, siku czy zbieranie Informacji i chwilę Snu ale że jeszcze tak nie robiłem to trzeba podejść krytycznie .
.
Trzeba by ogarnąc sobie wygodne miejsce z dobrym sprzętem i wcale nie trzeba zapierniczać do biblioteki ale chyba są wyjątki i myślę że sprowadziło by się to do stworzenia Grup: od testów, od zbierania i weryfikowania informacji, od określania piorytetów, od dystrybucji, grupy wsparcia bo przydała by się grupa elitarnych wojów do sprzątania, no i grupa przejmniaczków od życzliwych rozmów dla zielonych i cwaniaków.
.
Hmm - fajny by był program który pomugł by stworzyć a nawet zarządzać Miastem, tak by błędy, problemy, były przewidziane i oczywiście z zabezpieczeniem i przewidzianym rozwiązaniem, Miasto Oparte o Samowystarczalność, brak przymusów - myślę że za chwilę będzie czas na takie doświadczenia.
,
Lepiej Pisać i Głosować no właśnie gdzie opcja do Głosowania - może być do wykupienia! a być może że lepiej gdyby była do wykupu lub można było ją otrzymać od kogoś a osoby głosujące musiały by być sprawdzone jaką klase reprezentują.
Słońce i Księżyc(4st.) w MAKHA. Ascendent Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter. Połóż Ręce Na Monitorze i Przelej mi 100złotych.
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

03 czerwca 2019, 15:54

Czy nie było lepszego miejsca na ten temat ? :)
Słońce i Księżyc(4st.) w MAKHA. Ascendent Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter. Połóż Ręce Na Monitorze i Przelej mi 100złotych.
Awatar użytkownika
pogromca

03 czerwca 2019, 22:45

Zainteresowanie jest odpowiednie i pierwsze kroki już są robione. Dlatego ponownie zachęcam osoby, które chcą uczestniczyć w regularnych rozmowach w formie spotkań on line, które mogą przerodzić się w spotkania osobiste, do kontaktu w tym temacie, na pw lub na maila.

Możliwe, że było lepsze miejsce na temat ale chciałem by było wiadomo, że możemy zawsze i szybko zorganizować spotkanie on line większej ilości osób i nie trzeba z tym czekać aż wszyscy chętni z całego świata ustalą termin i dojadą w docelowe miejsce. Można oczywiście przenieść temat do lepszego miejsca.

Natomiast co do pierwszego posu robert to rozmowy będą prowadzone z ustalonym planem, punktami by właśnie tak jak napisałeś odpowiednio zarządzać czasem skupić się na konkretach wnioskach i wydobyć z każdego to co najlepsze.

Poczekamy jeszcze chwilę na nowych chętnych i będziemy rozmawiać. Jeżeli już są prowadzone jakieś rozmowy on line to chętnie można je połączyć. Czekam na informacje.
Wszystkie osoby chętne do rozmów serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego lub PW. Jeżeli chcesz wymienić doświadczenia, dowiedzieć się czegoś więcej lub po prostu chcesz porozmawiać to skontaktuj się ze mną. Jeśli jesteś ciekaw to po prostu zapytaj.
DAE avatar
Ratomir

04 czerwca 2019, 07:14

Doskonały pomysł, jest coraz cieplej a to sprzyja podróżom i spotkaniom w realu. Jeden z nas już proponował takie spotkanie. Przedtem możliwa sesja Skype? pozdrowienia
Awatar użytkownika
pogromca

14 czerwca 2019, 00:37

Jak najbardziej na skype lub czymść innym rozmowa tylko kiedy wam odpowiada. Daj znać na priv.

Do najbliższych rozmów na czerwiec fajnie by było jeszcze z 2 osoby mieć dodatkowe do rozmow. Dlatego zachęcam jeszcze raz do kontaktu i ustalimy wspólnie kolejne terminy rozmów.
Awatar użytkownika
kulsson

03 sierpnia 2019, 02:54

Witajcie,
ja jestem otwarty na organizację spotkań w moim mieście, i zapraszać ludzi niezaznajomionych w temacie, ale w zasadzie do końca nie wiem jaką mógłbym wiedzę przekazać innym o ariach. Nadal temat jest mało zorganizowany. Wiemy, że chcemy być suwerennym narodem, tworzyć własne rody, ale jak ktoś zapyta o konkrety... to niestety nie wiem co powiedzieć.

Nie było mnie jakiś czas na forum, może coś przeoczyłem, zapomniałem, lecz to o czym Marcin mówił na swoich filmach to była propozycja, nie twarde ustalenia. Sam nie chcę nikogo oszukiwać, lecz bez takiej wiedzy wolałbym spotkania nie prowadzić. Spotkania stacjonarnego oczywiście.
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
Polny kamień 6219

06 sierpnia 2019, 20:30

Jak rozmowy? to ja mam 2 pytania: Gdzie można załapać się na kurs" oddychanie praniczne" w rejonie wwy lub pow. wołomińskiego? Temat przydomowa oczyszczalnia na 4 osoby, czy może ktoś z was polecić mi jakąś technologię skuteczną i w rozsądnej cenie oraz wykonawców w moim rejonie?
DAE avatar
Sławomir Szczepan

19 sierpnia 2019, 09:21

Sława, chętnie bym się spotkał z kimś kto pomoże wspólnie przeprowadzić kurs oddychania prawniczego. Istnieje możliwość spotkania u mnie pod Darłowem. Pozdrawiam wszystkich ciepło. Sławomir Szczepan
ODPOWIEDZ