NIE DLA ROSZCZEŃ - ustawa 447

DAE avatar
Włóczęga
Posty: 74
Rejestracja: 04 kwietnia 2019, 00:04

14 maja 2019, 19:28

Od jakiegoś czasu w mediach, oczywiście nie tych głównego nurtu, dużo mówi się o żydowskich roszczeniach wobec Polski.
Niby jakim prawem zastanawiam się, skoro nasz naród najbardziej ucierpiał podczas II Wojny Światowej. Większość mienia jakie posiadali przed wojną Żydzi, zostało zbombardowana przez Niemców, Sowietów i Aliantów.
Te piękne kamienice, jakie obecnie możemy podziwiać w polskich miastach, odbudowali własymi rękami Polacy.
Lecz nie tylko o kamienice toczy się gra. Wiadomym jest, że Polska ma ogromne złoża, ropy naftowej, tytanu, złota, srebra, miedzi, węgla, soli, żródeł termicznych, lasy i inne surowce, które zapewnią Polakom spokojne życie i zabezpieczenie energetyczne na setki lat.
Dlatego chcą nas wykurzyć z naszych ziem. Emigracja zarobkowa, szczepienia, opryski i inne działania, są elementami, które mają obniżyć populację suwerenów tych ziem.
Ponieważ sprawa jest poważna, bo ważą się losy Polski, losy nasze, naszych rodzin, naszych dzieci i przyszłych pokoleń, warto wesprzeć tą akcję.
Ponieważ jest nas dużo, każdy z nas, może wesprzeć akcję zbierania podpisów, jeśli nie na ulicach, to chociaż wśród rodziny, znajomych, kolegów z pracy, sąsiadów, a przy okazji zapoznać Polaków z tą ustawą i konsekwencjami związanymi z działaniami, jakie obecnie prowadzi rzad polski. Warto rozpowszechniać treść ustawy, i jej skutki, a także akcję "Nie Dla Roszczeń" w mediach społecznościowych, tak żeby cały świat dowiedział się o bandyckich działaniach Żydów.

Poniżej link do strony:

http://ustawa447.pl

Tu trochę informacji o samej ustawie a w zakładce "Zbieraj Podpisy" do wydrukowania lista do zbierania podpisów oraz list do Donalda j. Trumpa, prezydenta Stanów Zjednoczonych
DAE avatar
symbioza
Posty: 57
Rejestracja: 26 lutego 2019, 17:28

15 maja 2019, 02:46

Popieram salym sercem! Marsz byl rewelacja, mysle ze pokazalismy sile. Teraz czas wyborczy, mysle ze swiadomosc Polakow wzrosla na tyle aby moc odzyskac i odbudowac ich kraj... w tym celu konieczne jest ZJEDNOCZENIE wszystkich patriotow ktorzy z jakichkolwiek wzgledow poczuwaja sie do odpowiedzialnosci za swoja ziemie... Konfederacja wydaje sie byc najlepszym wyborem ale boje sie zeby nie byla rozsadzana od srodka. W tym kontekscie nalezy wspomniec brak zaproszenia dla Roberta Majki-nad czym ubolewam( w moim odczuciu chodzi o poglady w sprawie pelnej lustracji wszystkich urzednikow...)

To takie tylko refleksje... ;)

Pozdrawiam
DAE avatar
Ratomir
Posty: 73
Rejestracja: 10 maja 2019, 08:20

16 maja 2019, 09:17

Proponuję Wam inne podejście do tego tematu. Powstała ustawa amerykańska s447, teraz my organizujemy marsz, patrioci próbują wprowadzić temat 447 pod obrady sejmu / knesejmu celem wygenerowania anty-ustawy 447.
Czy wirtualnej walki na papiery ciąg dalszy....
Co zatem zrobiliśmy źle? Czy 447 mogłaby powstać np. 40 lat temu? Przecież było bliżej do II wojny światowej w perspektywie czasowej.
Wirtualnego cyrku ciąg dalszy.
Co powinniśmy zrobić? To co mówi Pol Lechicki. Nie grać znaczonymi kartami.
O czym mówię? Pamiętam jak aktor Pan Pieczyński próbował "pokonać" w polemice księdza katolickiego posługując się katolickimi zapisami.
To jak wejść do wody i walczyć z aligatorem, lub z wężem w bambusowym gaju.
Recepta brzmi:
Nie grać znaczonymi kartami.
Pracować na realną gospodarką, ochroną zasobów nauralnych (złóż, wody i lasów).
Wzmagać wychowanie, zdrowie.
Wspierać rodzime rolnictwo, ograniczyć do minimum biurokrację w rolnictwie i nie tylko.
Wprowadzić zakaz wywozu polskich dzieci za granicę.
Wzmocnić armię z poboru, nie najemników.
Pracować na rzecz pogłębienia więzi z naszymi słowiańskimi sąsiadami.
Odkłamywać historię.
Uprościć system podatkowy, wyzwolić potencjał gospodarczy rodaków.
Sprowadzić polskie skarby zrabowane w czasie II w.ś. i złoto.
Drukować pieniądze w kraju. etc. etc.

Czyli to co wszyscy wiemy. Żadne wybory tego nie zmienią bo politycy to szantażowani obyczajowo/narkotykowo lub finansowo zaprzańcy.
Musimy działać tak, jak mówi POL Lechicki. Howgh!
DAE avatar
Aeon
Posty: 98
Rejestracja: 16 lutego 2019, 14:49

01 czerwca 2019, 15:51

Konfederacja wzywa rząd do ujawnienia rozmów ws. roszczeń | R. Winnicki, J. Kulesza
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 454
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

01 czerwca 2019, 18:33

Witam; Komentarz do filmu.

Ludzie, czas się obudzić; -POBUDKA-!!!
Polski rząd? A to jest dobre. Pytanie? Ludzie którzy mają inne obywatelstwo. A rządzą tym krajem? Jakim Prawem?Czy już niema tubylców? Czy to jest tajne spotkanie? Czy ono nie jest, to w tym momencie, nie ma żadnego większego znaczenia.
Czy nas stać jest zapłacić odszkodowanie? Czy też nie jest? To jest nawijanie makaronu na uszy. To zostało dawno postanowione! Można się domagać, tego i tamtego. To jest nam zawsze, jeszcze wolno. Decyzje, zapadają na innym poziomie. Konfederacja, nic nie zahamuje, ona nic nie może zrobić. Dlaczego? Bo ona nie ma nic do gadania!!!. I nigdy nie będzie miała. A jak dojdzie do tego, że będzie mogła coś zmienić, To wtedy zmiany personalne, nastąpią na szczycie, tej partii, i znowu się okaże, że jest po tej właściwej stronie. To wszystko jest pod kontrolą. Od początku, do końca. Jest takie powiedzenie. Psy szczekają, a karawana idzie dalej. Mycak, debatuje z mycakiem; Jak myślicie, o czym debatują? Śmieją się z naszej głupoty, to wszystko. Czas zdjąć różowe okulary. Tego kraju już dawno nie ma. Zostały resztki, o które się sępy biją. Nad czym debatować? To jest tylko, walka o koryto. O dostęp do niego. TYLKO- i nic więcej. Nie wiem co bym tutaj jeszcze napisał? To i tak nic nie pomoże. Długo już żyję, długo obserwuję, scenę polityczną. To jest robione, i modernizowane od lat. Polecam - art. na tym forum; Plany Globalistów. Oraz jeszcze inne, art. 1.To zostało dawno temu zaplanowane! 2.To jest wdrażane od lat! 3. Jesteśmy pod koniec, realizacji tego planu. 4. To jest końcówka rozszarpywania, ostatniego ochłapa jaki został. 5. Ci co zaspali, próbują coś jeszcze urwać dla siebie. A co my możemy? A możemy się temu przyglądać, i tylko - PRZYGLĄDAĆ- i nic więcej. W tym momencie powołam się na - „Wesele – Wyspiańskiego” „Miałeś Chamie złoty róg”. A resztę proszę sobie samemu dopowiedzieć. To zostało dawno temu napisane. Nic do tej pory się nie zmieniło. Jesteśmy odporni na Historię. Jak żaba na wodę. Długo żyję, i dużo widziałem; obywatele tej krainy, mają spóźniony zapłon. Porównanie do samochodu – ale bardzo realne. Szkoda, i zarazem jest mnie przykro, ale my nie lubimy nauki, lekcji, Historii. A jakie są efekty? To sami widzicie. Czy coś można zrobić? Zapewne „ tak ”. Ale najpierw, trzeba się stać świadomym człowiekiem. A z tym , jest coraz gorzej. Jak patrzę na ten bajzel, to smutek ogarnia moje serce. Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
symbioza
Posty: 57
Rejestracja: 26 lutego 2019, 17:28

01 czerwca 2019, 22:39

DAE avatar
antonio.zapotocki

03 czerwca 2019, 00:27

Powiem krótko zwięźle i na temat - tylko Rody i przejmowanie władzy od dołu . . . reszta to burdel na kółkach.
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 454
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

03 czerwca 2019, 15:42

Witam; Cytuję: tylko Rody i przejmowanie władzy od dołu .
I w tym miejscu się z tobą zgadzam; ale jest jedno ale? Ono zawsze jest, czy chcesz , czy też nie chcesz. „Lenin” - miał dobre pomysły na papierze, a jak wyszło w sumie. To wszyscy przecież wiemy. Chodzi o to , żeby z tymi Rodami nie wyszło podobnie. Przypuszczam , że mafia błyskawicznie to opanuje. W przyrodzie nie może być pustki. Polityczni mafiozo, szybko zmienią barwy lokalne na nowo powstające. Oni są specjalistami, w tej branży. I nam będzie trudno im dorównać. Głównym problemem jest to, ze jesteśmy manipulowani od 1000-lat. Tak dokładnie od jednego tysiąca lat, nas-wodzą za nos. Historia nie kłamie, tylko my jej nie znamy, i nie umiemy czytać. A w szkole nas uczą, to co uczą. Wiec sami widzicie, że jest mały problem. Nr.-jeden. Jesteśmy oderwani od rzeczywistości. Nasza rzeczywistość jest przekłamana, i zakłamana. Od pierwszego dnia naszej szkoły. Nasi rodzice nie mają czasu nas uczyć prawdy. Zresztą sami muszą się jej nauczyć. Pytanie? Skąd? Od kogo? Gdzie? . Więc jak mają uczyć dzieci, czegokolwiek? Ten kryzys się pogłębia. Ja już to zauważam, ze względu na swój wiek. Potrzebna jest „Wiedza” i to na wczoraj. Gdzie ją można zdobyć? Jak ją zdobyć? Pytanie jest złożone. I odpowiedź też; Musimy znaleźć czas na to, inaczej musimy wygospodarować trochę czasu na rzetelną , ( prawdziwą naukę ). I tu jest pierwszy problem. Nasza praca; gdzie jesteśmy dojechani na amen. Wracamy do domu zmęczeni, i dojechani. Nie mamy na nic ochoty. Jest to specjalnie zorganizowane. Specjalnie dla was. To jest program, w którym wy bierzecie udział. Dlaczego piszę, „WY” a nie „MY”. BO mnie już tam od dawna nie ma. Ja się z tego wyrwałem, i jestem wolny, jak ( dzik na zakręcie ). Zresztą, to wszystko co piszę, to piszę od siebie; do was. Nie mam zwyczaju pisać nie sprawdzonych rzeczy. Wracam do tematu, „WIEDZA” to jest podstawa, naszego , życia. Czy chcemy , czy też nie. Jest program naprawczy, eliminujemy szkodliwe treści. Skąd one płyną? Nasza kochana Telewizornia.
Jest to Nr.-jeden na liście przebojów. Czyli wyeliminować, albo drastycznie ograniczyć. Na ten przykład; ja od paru lat nie mam, i nie oglądam. Tej zakały ludzkości. Można to zrobić, ja to zrobiłem bez większego problemu. Teraz śpię dużo spokojniej, a i czasu mam więcej na prawdziwą naukę – Wiedzy-. Można? - Można. Na początek; w internecie można wiele znaleźć, ciekawego materiału.
Warunek, umiejętność czytania pomiędzy wierszami. Jest wolny internet, ( poza zasięgiem cenzury ). a w nim wyselekcjonowane filmy. Są książki, są reportaże, są artykuły. Jeden szkopuł, jest potrzebny na to czas, dużo czasu, jeśli chcemy się tym zająć na poważnie. Trzeba opracować strategię zdobywaniu świeżego czasu. Bez tego ani rusz. Jak zdobędziemy Wiedzę, to tworzenie naszych rodów już jest drobiazgiem. Patrzysz na człowieka, na jego aurę, i widzisz kto to jest. Czy nadaje się do czegoś, czy też może to jest twój wróg. Nauczysz się rozpoznawać. Nauczysz się patrzeć, nauczysz się rozumieć. Wtedy nikt Ciebie nie jest w stanie oszukać. Okłamać, Wykorzystać, w celu zbicia kapitału wyborczego. Który ma służyć, prywatnym celom. ( prywata ).
Powtarzam moje hasło jak mantrę. Zdobywajcie „Wiedzę”. A wtedy nikt was nie pokona. Jeśli są pytania? To pytajcie.
Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
Włóczęga
Posty: 74
Rejestracja: 04 kwietnia 2019, 00:04

13 stycznia 2020, 01:48

świerze informacje


Jest nas trochę, jest również jeszcze trochę czasu, żeby zebrać podpisy, niech każdy zbierze chociaż po kilkanaście wśród rodziny, znajomych, to zbierzemy potrzebną ilość i pokarzemy, że nie zgadzamy się, żeby nas okradano
DAE avatar
Włóczęga
Posty: 74
Rejestracja: 04 kwietnia 2019, 00:04

13 stycznia 2020, 01:50

"Międzynarodowy Żyd" -Henry Ford, tą książkę warto przeczytać, choć wydana na początku XX wieku, wciąż aktualna, a może aktualna dziś jak nigdy wcześniej

https://marucha.files.wordpress.com/201 ... wy-zyd.pdf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy nowego świata”