ZaPytania

Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

13 września 2019, 22:32

Tomasz21 pisze:
13 września 2019, 21:29
Witam; postawiono, postawiłeś - parę pytań? Na niektóre można znaleźć odpowiedź w internecie; Tylko trzeba głębiej sięgnąć, ty to zrobiłeś; bo stawiasz te pytania. Ilu ludzi jeszcze to zrobiło? Podam przykład: tam gdzie ja mieszkam; „NIKT”, absolutnie, tylko ja się tym zainteresowałem. Próba rozmowy, naprowadzenia na temat; to jest nierealna sprawa. Nikogo nie można tym zainteresować.............. Ale z tymi pytaniami, to strzał w dziesiątkę. Jestem „ZA”.
Pozdrawiam.
:ugeek:
ok - wiesz co, zastanawiam się jak to zrobić by zarobić na tym co robie, czym się interesuję, jak żyję - i wiesz co Chciałbym przynajmniej jedną grupę 300 osób które darowały by Mi lub Mojej Grupie(do której masz Predyspozycje) środki na działanie - próbowałem z przyjacielem rozmawiać o tym, nic z tego kontaktu nie utrzymuję, rozmawiałem o tym w z jednym z braci, nic z tego, wielka szkoda, przekazałem rodzicom że mogę przejąć obowiązki gospodarza, nic z tego a walczyć nie będę. Mam jakby możliwości by odszukać te 300 osób w mojej 3,5tyś wiosce ale to z drugiej strony wymaga czasu i organizacji a przecież Sam i tak robie swoje no ale przydał by mi się odpowiedni styl życia, możliwości i pasuje jeszcze popatrzeć co jest poza moim choryzontem. A Jak by może kiedyś połączyć siły - na tym Forum kojarzę przynajmniej Trzy Osoboby którym po drodze.
.
Jak masz jakieś Pytania - To z Chęcią bym je Przeczytał
Słońce i Księżyc(4st.) w MAKHA. Ascendent Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter. Połóż Ręce Na Monitorze i Przelej mi 100złotych.
ODPOWIEDZ