Kraków

DAE avatar
Rafał Kubecki

04 lutego 2020, 17:15

Sława,

Jest nas już kilka osób czy ktoś myślał o nowym spotkaniu ? Jak na razie osobiście poznałem tylko Małgosie a co z resztą ?
Myślę, że powinniśmy znaleźć jakieś dobre miejsce na spotkania regularne dla rodu Kraka i ustalić stały termin raz w miesiącu.
Jeśli ktoś ma propozycję to proszę pisać.

Druga kwestia czy ktoś chciałby na wiosnę obsiać nasionami małą działkę wg koncepcji Anastazji. To byłby też dobry czas na rozmowę i spotkania. Tu też trzeba wybrać dogodne miejsce :)

Pozdrawiam,
Rafał
DAE avatar
Paszczak

04 lutego 2020, 21:21

Witam!
Mieszkam w okolicach Krakowa, a w zasadzie w okolicach Słomnik i Proszowic. Pochodzę z Krk, ale zawsze mnie ciągnęło na wieś.
Moja pasja to ogrodnictwo i tym też się zajmuję - pielęgnuję ogrody.
Odkąd przeprowadziłem się na wieś, odkryłem w sobie nową pasję - życia w zgodzie z naturą. Dlatego też, postanowiłem zająć się swoim zawodem w pełni ekologicznie, co wprowadzam w życie, a także chodowlą organicznych warzyw i owoców na swoim kawałku ziemi.
Bardzo cenię sobie wolność i możliwość kontaktu z naturą.
Chętnie Was poznam,
Sława!
DAE avatar
Leśny Ludek

05 lutego 2020, 03:07

Jestem zainteresowany jednym i drugim. Małgosia proponuje spotkanie 22 lub 29 luty. Jestem chętny. Osobiście znam małegoksięcia 40.
DAE avatar
edzio

06 lutego 2020, 20:34

Witam Kochany Rodzie Krakowski!

Mam zainteresowania zbliżone do Waszych jestem lokalnym anonimowym influencerem - spotykam ludzi i pomimo obelg, pobić itp. próbuję ich obudzić. Jestem po wygranej batalii proboszcz i parafianie vs. ja i moje prawo naturalne , musiałem zejść do ich poziomu i brutalnie zmusić parafian do myślenia, ale zadziałało :P

Zainteresowania:

:idea: otwieranie ludziom oczu
:idea: poprawne odżywianie
:idea: gotowanie, kuchnie świata, wspólne ucztowanie
:idea: poznawanie innych kultur póki istnieją
:idea: zdobywanie wiedzy ukrytej
:idea: analityka systemów komputerowych
:idea: zielone przyprawy, wódka, smalec i kiszone

Chętnie dołączę do spotkania.

Sława i chwała Swarogowi!
DAE avatar
Devana

06 lutego 2020, 23:58

Rafał Kubecki pisze:
04 lutego 2020, 17:15
(…)
Myślę, że powinniśmy znaleźć jakieś dobre miejsce na spotkania regularne dla rodu Kraka i ustalić stały termin raz w miesiącu.
Jeśli ktoś ma propozycję to proszę pisać. (…)
Myślę, że propozycja Rafała jest bardzo dobra - stałe spotkania raz na miesiąc.
Tak jak już tu Leśny Ludek napisał, proponuję sobotę 22 lub 29 lutego. Kto jest chętny, proszę o kontakt na PW.
Pozdrawiam :)
Sława!!!
DAE avatar
Piotr Agra

15 lutego 2020, 13:41

Witajcie. Odnośnie sobotnich spotkań: czy jest możliwość spotkania w innym dniu niż sobota. Może niedziela lub inny dzień w tygodniu. Jeżeli mielibyśmy zostać przy sobocie to o której godzinie? Pytam bo pracuje intensywnie w pt i sb dzień i noc.
Pozdrawiam
Sława
DAE avatar
Rafał Kubecki

17 lutego 2020, 10:19

Witam,

Jak dla mnie i innych myślę, że lepsza będzie niedziela wieczorem. Najlepiej tak od 18.00 lub później.
Ma ktoś jakieś propozycje miejsca ?

Pozdrawiam :)
DAE avatar
Bartek B

17 lutego 2020, 17:00

Cześć mieszkańcy Krakowa,
chętnie dołączę do spotkania, jednak na tą chwilę nie mogę potwierdzić, obecności ani 22 ani 29go. Myślę, że najlepszym terminem jest sobotnie popołudnie ale jestem elastyczny i spróbuję sie dopasować jeśli większość woli inny termin. Myślę też, że dobrym pomysłem byłyby cykliczne spotkania, np. raz w miesiącu.
Pozdrawiam
DAE avatar
Devana

17 lutego 2020, 20:11

Ponieważ dwie osoby wolałyby spotkać się w niedzielę, to proponuję tak zrobić, by nas więcej mogło się poznać.
Która niedziela (następująca po proponowanych wcześniej sobotach) Wam odpowiada: 23 lutego lub 1 marca - od godz. 18:00?
Co do miejsca, to może ktoś zna coś w miarę spokojnego (niezbyt głośne, cobyśmy nie musieli się przekrzykiwać...) niedaleko centrum Krakowa? Kiedyś byłam w pewnej dość klimatycznej knajpce na Stolarskiej, czy ta lokalizacja by Wam odpowiadała? Pewnie trzeba parę dni wcześniej zrobić rezerwację, więc proszę deklarujcie się. Szczegóły ustalimy przez PW.
DAE avatar
Leśny Ludek

17 lutego 2020, 23:41

Dostosuję się. Niedziela też jest dobra. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „małopolskie”