Budujemy RÓD

Awatar użytkownika
Akamiz

29 kwietnia 2019, 11:07

Witam wszystkich Suwerenow,

mam na imie Alexandra, mieszkam w Bredzie w Holandii od 1992 roku.
Opuscilam Polske, bo nie widzialam zmian po 89 roku i jak widac nie pomylilam sie....

Od dawna pomagam rodakom odnalesc sie w tym pieknym aczkolwiek roznym od Polski kraju.
Jezeli macie jakies zapytania lub problemy tutaj polecam sie. Ponadto mozemy sie spotykac
i rozmawiac na rozne tematy.

pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Jotta

29 kwietnia 2019, 17:06

A wiec budujmy ROD świadomych SUWERENÓW.
Witaj serdecznie.
Mieszkamy nie daleko od siebie może sie kiedyś spotkamy na kafce?
Pozdrawiam.
"... Patrzcie uważnie na ruch natury, użyjcie jej jako podstawy zrozumienia... . Kiedy patrzysz uważnie na rzeczy wszystkie coś Ci mówią... Góry, strumienie, drzewa; wszystko to są Twoi nauczyciele."
DAE avatar
prem

14 maja 2019, 18:04

I ja chcialbym sie spotkac. Wymienmy sie spostrzezeniami. Pomozmy sobie na wzajem. Ja chetnie pomoge w kwestiach marketingowo, urzedniczych ;)
Awatar użytkownika
MyJestesmyZmiana

17 maja 2019, 18:19

Cześć! Skoro mamy już co najmniej 3 osoby, które są chętne na wspólne pogaduchy to mam dla was propozycję - zamiast siedzieć w betonowej dżungli chodźmy sobie na spacerek do lasu ;)

W naturze zawsze fajniej, a po drodze znajdzie się i kawiarenka żeby razem usiąść na kawę/herbate przy jednym stole. Trasę już kiedyś przeszedłem więc mogę was poprowadzić, o to się proszę nie martwić.

Kiedy: Niedziela 26 Maja
Gdzie: początek trasy to Bilthoven, stacja NS; koniec to Utrecht - centrum
O Której godzinie: proponuję 11:00
Dystans: 14km

Szczegóły trasy:
https://wandelnet.nl/traject/beukenburg-ns-route

Dajcie znać co o tym sądzicie. Wybrałem Utrecht na pierwszy raz bo leży centralnie i łatwo do niego dotrzeć, nawet nie posiadając samochodu. Osobom które określa się zawczasu podam kontakt na Priv żeby się potem nie szukać bez sensu na stacji ;)
DAE avatar
Knurex

14 czerwca 2019, 16:31

Witam wszystkich! Co powiecie na spotkanko w niedziele? Proszę zaproponowć miejsce.
Awatar użytkownika
Jotta

14 czerwca 2019, 20:33

Chetnie. Podaj z kąd jesteś w NL.
"... Patrzcie uważnie na ruch natury, użyjcie jej jako podstawy zrozumienia... . Kiedy patrzysz uważnie na rzeczy wszystkie coś Ci mówią... Góry, strumienie, drzewa; wszystko to są Twoi nauczyciele."
DAE avatar
Knurex

15 czerwca 2019, 17:52

Ja mieszkam w Delfcie ale jestem mobilny więc pasuje mi wszędzie😁
Awatar użytkownika
Jotta

15 czerwca 2019, 20:24

Witam,
daj na priv adres to jutro po południu podjade to pogadamy.
ODPOWIEDZ