Kanały, Linki, .edt

Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

22 kwietnia 2019, 21:40

Mam w zakładkach w przeglądarce trochę różnych linków do których wracam (Szkolenia/Materiały dotyczące Zdrowia,Technologii,Psychologi,Duchowości, i innych a także do interesujących kont na chomiku,Facebocku,Youtube i interesujących Materiałów na nim)
.
Pomyślę mam też troszkę książek w pdf. a czyta mi Ivona MiniReader.
.
Ale Kto By To Wszystko Puszczał przez Logike czy coś hehe może lepiej chciej tego co Ja czyli ,,Co sobie ogarne i dlaczego?'' .edt
.
.YouTube: https://www.youtube.com/user/qferoki/ch ... subscriber

.
Trudne a nie mam tego jakoś porządnie ułożone i nie wiem co z tym zrobić :) - odpuszczam .
Ostatnio zmieniony 02 czerwca 2019, 19:40 przez robertleon, łącznie zmieniany 3 razy.
Słońce i Księżyc(4st.) w MAKHA. Ascendent Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter.
.
Połóż Ręce Na Monitorze i Przelej mi 100złotych.edt
.
Możesz brać i To kopiować.
Awatar użytkownika
kulsson

23 kwietnia 2019, 10:53

O co chodzi z tym postem??
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

04 maja 2019, 12:37

Prawdopodobnie Ewololujemy Wspólnie więc podnoszenie poziomu świadomości gdy jest jeszcze przed okresem Wzrostowym prawdopodobnie coś da.
Słońce i Księżyc(4st.) w MAKHA. Ascendent Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter.
.
.
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

02 czerwca 2019, 18:51

Dobre by to było - pozbierać kanały, materiały, fora, konta, strony itp to co polecamy z grupy informacyjności, edukacji itp i wziąć to ułożyć delikatnie opisać wkleić linki i pogrupować.
.
.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”