Zjednoczenie w koncu

Awatar użytkownika
Narazie michal

14 kwietnia 2019, 21:23

Witam wszystkich Ariow. Jestem michal.
Chcialem sie czyms podzielic. Na poczatek przeprosze za bledy w pisaniu zdarza mi sie to czesto i wynika po czesci z czegos co okreslono jako dysleksja i po czesci z klawiatury telefonu ktorej nie lubie ale coz takie czasy . Robota na telefon. " znajomi" na wapcapie. Zycie w trasie.

Jak pewnie wiekszosc z nas z tego forum interesujemy sie tym co dzieje sie w naszym wspanialym i pieknym kraju ale i na swiecie. Kiedys ogladalem filmiiki P adolfa kudlinskiego , nadal to robie :) , pozniej szukalem innych ludzi ktorzy maja swoje kanaly z " madrymi" rzeczami. Znam kudlinskiego poniewaz go odwiedzilem bo mieszkam w swietokrzyskim :) wiec wiem na pewno ze to co robi to robi naprawde. Wtedy juz wiedzialem o chemtrails bo pracuje w holandii a tu to jest masakra z tym. Wiedzialem o innych tzw teoriach spiskowych. Zastanawiakem sie zawsze dlaczego u nas jest jak jest a maillem duuuzo czasu w trasie. Bylem w kazdym kraju w europie. Poznalem po czesci ludzi i to co mysla o polakach choc nic im nie zrobilem.
Przegladajac neta i chcac rozwijac sie bardziej zrezygnowalem z tv i radia. Trafikem na Pol lechicki kanal. I poczulem to cos. Ogladalem tez Jablonowskiego vel olszanskiego, i innych podobnych. Czesto sie zastanawialem dlaczego ci wszyscy odwazni ludzie ktorzy maja jeden cel ,moze mowia inaczej i nie kazdy sie zgadza z innymi , ale czemu nie polacza sil. W tak waznej sprawie. To ze sie nie zgadzany, mamy inne poglady, wierzenia itd nie znaczy ze nie mozemy razem siasc i porozmawiac. I to wlasnie jest super. Marcin zaczol cos wyjatkowego postanowil dzialac i teraz mowi i malo tego robi wlasnie to co mowi. Chwala mu za to. Pozdrawiam.
Zaznaczam ze nie reklamuje nikogo opisuje swoje doswiadczenia :)
Trafilem ostatnio na taki kanal 12000 szabel. Jest to kanal Gabriela . Nie wiem co ten chlopak ma z wymowa ale na poczatku przyznam ze go wylaczylem, jednak nie dawalo mi to spokoju. Nie poddalem sie i ogladalem jego strimy. No i w koncu sie stalo . Na jednym ze striimow pojawil sie grzegorx skawrek, i inni ludzie. Innym razem dolaczyl franz zalewski, tomasz milewski , artur lalak i inni ktorych jeszcze nie znam. Rozmawiaja na ciekawe tematy na strimach 12000szabel. Byl artur lalak , wsponiany ostatnio zostal pol lechicki i deklaracja suwerena . ze skwarek z nim pogada i moze dolaczy do strima. Wszyscy ci ludzie cos robia mniej lub bardziej . Sa tez inni nie znani lub mniej znani. Mamy wspolny cel czy cele. No i chodzi mi o to ze w koncu ci ludzie co moga cos zrobic bo maja "narzedzia" i potrafia sie wyslowic w przeciwienstwie do mnie :) zaczynaja naprawde dzialac w sprawie zjednoczenia. Jest tez j. Celeib ze stanow chyba , telewizja w realu24 no jest troche tego. Sluchajac tych ludzi zaczynam sie martwic bo wszystko co mowia czy co ja sam widzialem ; slyszalem zaczyna sie skladac w jedna calosc jak puzle. A jesli tak jest to parchy czy eskimosi czy kto tam, szykuja sie na nas. Wiekszosc z tych co wymienilem maja poblokowane konta na yt. Niektorych w anglii odwiedzala psiarnia. Innym grozono w dosadny sposow np. Odebraniem dziecka. To swiadczy tylko o tym ze zostaja orzycisnieci do muru i sie boja wiec dzialaja wczesniej. A swiat oszalal. Rzad robi z nas baranow i dokreca coraz bardziej srube. Zeby uciekac z kraju chyba zeby bylo miejsce dls eskimosow. Podobno we wrzesniu pojawic sie ma nasz wspanialy wybawiciel rudy z brukseli i nas uratowac. We wrzesniu tez ma odwiedzic nas "nasz" przyjaciel trump i oglosic zniesienie wiz do stanow. Ci ze strimow mowili ze za granica juz dostaja pytania na maile czy nie chca dostac zielonej karty. Niemcom zaginelo !!! 200tys uchodzcow nie wiedza gdzie sa. Czyzby przygotowania wyszkolonnych?. Nad polska dziwne obiekty latajace. Us army na stale bo juda juz zapowiedzial. Ja mam delikatne obawy ze nie starczy nam czasu na pomysl Marcina.
Ciekaw jestem czy ja oszalalem czy moze ktos mysli podobnie.
Co wy myslicie?
rumcajs
Awatar użytkownika
kulsson

16 kwietnia 2019, 04:01

Witaj Michale 😉
Na wstępie polecam Ci więcej o częściej czytać książki. Regularna praca polepszy Twoją gramatykę, zasób słów itp 😉 sam jak mało czytam a dużo oglądam to czasem mam wrażenie typowego odmóżdżenia.
30 minut dziennie na pewno znajdziesz czas. Przeciętnym tempem to będzie 20 stron. Więc to nie jest dużo. Polecilbym Ci techniki np szybkiego czytania ale to ewentualnie pisz na priv. Wolę skupić się na całej wiadomości.

Właśnie myślę że problem polega na tym że ego tych wszystkich ludzi jest tak wysokie że nie pozwoli z innymi rozmawiać a co dopiero łączyć siły. Stąd nie mamy szans na zmiany. Tym bardziej statystyka nie kłamie. Powiedzmy że kanał Marcina ma 20 tys subów. Film o ariach obejrzalo?powiedzmy 4 tys. Zarejestrowalo się 400 osób na forum. A 40 osób powiedzmy jest aktywnych na forum jak i poza forum po prostu działając. Niestety na chwilę obecną nie mamy żadnego wpływu na losy Polski a co dopiero na świat. Problemem jest brak motywacji ludzi i zamknięte klapki na oczach ludzi którzy mają gdzieś losy świata. Ich interesuje by mieć do 5-tego i by sobie nową fure kupić. To tak w skrócie. Rozmawiam z niektórymi osobami to mówią, że nawet mogą iść do więzienia bo tam mają jedzenie i dach nad głową za darmo...

Także myślę że właśnie jest za mało osób działających nawet z naszej grupy ludzi przebudzonych. Ja od dwóch lat w zasadzie malo co zarobiłem i działam społecznie i aktywistycznie. W zasadzie nie widzę prawie żadnej różnicy teraz a dwa lata temu. To jest niepokojące. Możliwe że ludzie mają tak, że po pierwszej próbie odpuszczają. Albo wiedza ze i tak to nie wyjdzie więc nie wchodzą w działanie. To jest moja opinia.

Ego, brak motywacji ludzi do działania, lenistwo + ignorancja. To są czynniki które zauważam za główne które niepozwalaja nam na zjednoczenie wolnych ludzi. Bo jak ezoteryk z lekarzem ma się połączyć? Polityk z rolnikiem? Ludzie patrząc przez pryzmat chwili obecnej a nie patrzą na przyszłość... To też jest problem w moim zawodzie, że ludzie nawet nie planują swojego życia bo
- żyją tu i teraz lub na spontana tj co ma być to będzie
- nie planują bo to strata czasu, że to nuda i zero efektów przychodzi z planowania.

A dobrze wiemy że bez planu nic się nie zrealizuje. Nie ma przypadków. Jesteśmy kreatorami życia, mało kto o tym świadomie pamięta.

Co ma być to będzie. Najważniejsze to działać z głową :) dlatego ja też trochę przestałem informować innych i po prostu robię swoje. I przede wszystkim zmieniłem nastawienie że urodziłem sie po to by dbać o planetę, zwierzęta, roślinność, ludzi. Mało kto tak do tego podchodzi. Oczywiście musimy zadbać o siebie ale chodzi mi bardziej o światopogląd jaki ludzie mają. A jest on bardzo ograniczony i splaszczony.

Marcin nagrał wiele filmów. Mało kto ogląda powtórki. Także wiedza jest. Tylko trzeba zacząć dzialac. Hehe zapytam jak sprzedawca: ilu w ciągu tego miesiąca zrobiles by żyło nam sie lepiej? 😊
Takie pytanie powinniśmy zadać najpierw bo jeśli mówimy ze zmianą nie nadchodzi a sami nic nie robimy to nie oczekujmy że świat się sam zmieni. To od nas zmiana musi nadejść. Nawet jeśli istnieją i bogowie czy przewodnicy duchowi. To nie zmienia faktu żebyśmy nie działali.

Bez działania to wszystko jak krew w piach. Także musimy dzialac. Każde wielkie Marzenie buduje się małymi pojedynczymi zadaniami.
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
Awatar użytkownika
Narazie michal

20 kwietnia 2019, 18:03

No kulsson. Czytam ale malo . Nigdy nie lubilem czytac czego mnie nie interesowalo wciagalo. Mam te dysleksje jakies do tego nie przykladam tak duzej uwagi do gramatyki. Wole mowic a ze tu mozemy pisac czego ja nie lubie no to wychodzi jak wychodsi. Czasem chce za duzo powiedziec na raz.miom zdsniem liczy sie prrzekazanie tego o co cho dzi. I tak jak pisalem z telefonu masakra.
Pytania nie rozumiem . Czego ilu zrobilem? Wlasnie chodzi o to ze do tej pory nic wielkiego. Pobralem deklaracje, probuje przekazywac ludziom to co znajde i rozpowszechniac, zarejestr sie tu, sabotuje system jak mam okazje, kloce sie w urzedach o pierdoly, zdobywqm wiedze, czytam czego jak pisalem raczej nie robilem do tej pory, polecilem ksiazke :) bo mnie zafascyniwala, zmienikem sie razem ze mna moja ukochana i dzieci, stalem sie lepszym czlowiekiem i wiem ze bede jeszce lepszy, bardziej rozumiem i zyje lepiej z natura Gają. Staram sie budowac dom kopulowy, przekazac dzieciom wiedze o zolnierzach wykletych o tym kim byli slovianie itd. Moze to nie sa dla ciebie jakies konkrety dla mnie w sumie tez. Nie wymyslilem jeszcze nic co moglo by wstrzasnac ziemia moze ty tak.
Wiem ze bez dzialania nie ma nic bo jesli bym tak myslal to bym tylko myslal o budowie wlasnego domu a tak to poprostu robie. Rejestrujac sie tu liczylem ze znajdzie sie ktos madrzejszy kto zaproponuje konkretne dzialania na ktoee ja nie wpadlem. Bralem udzial w akcjach eddiegio slowianina. Nigdy nie trzymam kasy na koncie zeby nie mieli czym obracac. Marcin robi super robote nie tylko jako pol lech. ale i marcin vam . Mowil ze cos szykuja i dzadza znac . Czekam cierpliwie. Dzialania to podstawa i mysle ze to wlasnie dzieje tutaj
Predzej czy pozniej wpadniemy na jakis plan . Uczymy sie wszyscy od siebie i o to chyba chodzi . A ty co zrobiles konkretnego? :)

Co do ego ludzi o ktorych miedzy innymi pisalem to wlasnie oni nawet nie to ze chca tylko juz rozmawiaja wspolnie. Maja rozne kanaly telewizje internetiwe. Lalak i skwarek odwalili naprawde kawal roboty z wedami. Lacza sily wlasnie spotykajac sie np skype. Spotykaja sie w realu. Czerniak. Kudlinski i jeszce pare osob. To sa konkretne dzialania. Wiem ze tobwssystko malo ale nie moge sie pogodzic z tym ze piszesz ze nie mamy szans. I jakbys zaprzeczal sam sobie. "Trzeba dzialac ale nie mmay szans bo jest nas za malo." :)
Wiem ze triche malo nas ake od czegos trzeba zaczac. Zolnierzy wykletych tez bylo malo. Wiadomo ci sie z nimi stalo ale nie poddali sie a dzis ich krew przemawia i dzieki temu ludzie otwieraja oczy. A to juz duzo. Powoli powoli bedzie ludzi coraz wiecej. Jestem tego pewny. Bo kabaretu ciag dalszy. Glowa panstwa podpisala ystawe o wywlaazczeniach. Ludzie zaczynaj to dostrrzegac. Grzesiek skwarek tez mowil o tym ze konczy sie era ryb a zaczyna wodnika. Napisali zajebisty kawalek ktory niebawem wyjdzie. Ja bylem z rodzina na marszu niepodleglosci w zeszlym roku. I wiem ile bylo ludzi na bank nie tyle co podali w tv zlodzieje czyli 250tysiecy. Bylem na ostatniej inwazji mocy w pobiedniku pod krakowem. Grali brathanki i scorpions. Tam widzialem 1milion ludzi i mysle zw na marszu 2018 bylo ok 800tysiecy.
Oczywiscie ludzie ci w wiekszosci byli podzieleni bo prezydentowq wawy zrobila sobie jaja z ludzi przed marszem zeby juda mogl zrobic pireknie podzial. I im sie udalo. Jednsk gdyby dac tym ludziom wyrazne sygnaly do otwarcia oczu nie dzililibqy sie na narodowcow katolikow chcrzescijan , czarnych bialych itd tylko byli jednoscia. Nie wiem jak to zrobic czego potrzebuja do obudzenia ale po to jest to forum zeby robic burze mozgow. Tak wiec niech kazdy zrobi choc troszke i to samo ruszy.
Pozdrawiam
rumcajs
Awatar użytkownika
kulsson

20 kwietnia 2019, 21:13

Jak widzisz u mnie też są problemy z odczytaniem tego co piszę. Sam malo czytam także naprawdę znajdź coś co lubisz czytać np fantasy, romansidla czy biografie. Jak znajdziesz ciekawy temat to i lepiej będzie Ci się czytało. Czytaj nawet 10 stron dziennie ale rób to regularnie żeby wprowadzić nowy nawyk i zmienić Twoją podświadomość.
Unikaj ebookow, wybieraj książki papierowe. I najlepiej czytać ze wskaźnikiem wtedy oko-mózg ułatwi Ci zadanie :)

Ile czynów dokonałem w Twoim domu, osiedlu, mieście lub na terenie kraju co mogłoby poprawić życie innych osób.
Chodzi o działanie. Tutaj na forum fajnie porozmawiać ale trzeba działać. Nie ma co czekać na innych a dawać dobry przykład innym :)

Ważne że już działasz, nawet takie dla Ciebie mało znaczące rzeczy mogą dla innych być zbawienne. Najważniejsze moim zdaniem to pójść spać z przekonaniem-
"dałem z siebie maksa, jestem z siebie dumny" niż :
"nie zrobiłem połowy rzeczy zaplanowanych. Także jest na plus ➕ jeśli czujesz że to pomaga podwyższać świadomość to rób to co robisz :)

Co ja zrobiłem? Zależy o jakim przedziale czasu mówimy. Obecnie bardzo jestem aktywny w sieci i ma wielu grupach na fb, pracuje z ludźmi na poziomie mentalnym, duchowym, energetycznym, tłumacze ludziom obecnie że większość co nas otacza to fikcja i iluzja przedstawiając fakty i różnice między prawem naturalnym a stanowionym, organizuje wydarzenia o weganizmie w moim mieście, dzialam jako wolontariusz jak i dostawca jedzenia w Kooperatywie, tworzę pierwsze punkty jadłodzielni, freeganizm również się w to wlicza. Ostatnio również mocno angażuje się w akcje zero waste. Ostatnio ubzieralismy jednego dnia z jednego miejsca zamsieconego obok rzeki w ilości kilku ton według wyliczeń smieciarzy. To robię dla społeczeństwa. Obecnie. Nie będę wspominał co dla siebie robię bo lista jest bardzo długa, ale mój każdy dzień jest wypełniony po brzegi i uczę tego innych by żyli na maxa, by mieli świadomość ze nie urodzili się po to by tylko egzystować a kreować lepszy świat i rozwijali swoją duszę.

Myślę że to wystarczająco dużo bym mógł innych ponaglac do działania :) hehe

Tak jestem kawalerem także wiadomo mam inne priorytety, ale gdybym miał rodzinę na pewno połowę z ww nadal bym robił by ratować świat i wznowił świadomość ludzką. Czuję taka misję by działać dla innych. Ze moje indywidualne sprawy nie są już dla mnie ważne jak sukces finansowy, lojalność itp... Po prostu działam i o tym nie myślę.

Wole mniej gadać wiecej robić ale i merytorycznie trzeba usiąść i porozmawiać także staram się we wszystkim znajdować balans.

Tak, Grzesiek i Artur odwalili dobra pracę. Nie ze wszystkim się zgadzam a zwłaszcza z Arturem ale jestem wdzięczny za ich wiedzę. Ja jeszcze w tych klimatach polecam na YouTube Wedrussa Polska. Może Ciebie, was tematyka was zainteresuje. Ja jeszcze chętnie słucham czasami Romana Nachta, ale mało co bo wolę słuchać praktyków niz teoretyków. Jeszcze Emila z Rodów Krwi polecam na tagen tv na yt :)

Tak czasami jestem hipokryta bo lubię krytycznie myśleć. Staram się zawsze patrzeć na wszystko z dwóch stron także często przyznaje się do błędów w tego typu wypowiedziach. Taki już jestem.
Tzn to jedynie moja obserwacja.
- temat chemtrails, żadnych zmian
- temat finansów - żadnych zmian
- temat rolnictwa coś się ruszyło
- edukacja - żadnych zmian.

Wiadomo że wszędzie garstki ludzi działa w temacie i super! Ale z perspektywy całej naszej społeczności to nadal kropla w morzu. Staram się być optymistą ale w tym przypadku wolę być realista. Bo co chwilę słyszę o większej świadomości a idąc ulica to widzę że coraz gorzej się dzieje ze światem i ludzmi.
Rozumiesz o co mi chodzi?

Też mam nadzieję że będzie coraz lepiej ale podejrzewam że te zmiany będą następować latami. Przecież elita światowa zapewne większość wydarzeń planuje kilkanaście lub kilkadziesiąt lat do przodu. Tak mi się wydaje. Bo nie bez przypadku nagle dowiadujemy się co krok o przekazach podprogowych w filmach, grach, piosenkach itp

No właśnie pewnie te zmiany nie zajdą przez jedno pokolenie. Bo już młodzież jak słyszy temat chemtrails, reptilian, płaskiej ziemi to już mają uśmiech po pachy a tematem nawet się nie zapoznali. Nie mówię żeby wierzyć w coś ślepo ale znać chociaż fundamenty tematu o którym się mówi lub wysmiewa mając konkretne argumenty za lub przeciw. Starsze pokolenie też nie interesuje się takimi sprawami bo oni walczą głównie o zdrowie, emeryturę itp.
Więc zostajemy my 25-55. Oczywiście mówię statystycznie.
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
Łuki

25 kwietnia 2019, 13:30

Cześć rodacy. Jestem człowiekiem nazywają mnie Łukasz i posiadam dowód osobisty pomimo że o niego nie prosiłem. Jestem puki co pracownikiem matrixu do czasu kiedy uzyskuje dochud na jego warunkach. Mieszkam a raczej przebywam na Pomorzu w okolicach Gdańska i tam też można mnie spotkać. Kiedy latami przeszukiwalem internet w pewnym momencie się rozczarowałem ponieważ doszedłem do punktu w którym nic lepszego już nie mogłem znaleźć. Sledzilem wiele kanałów na YouTube i fora itd. i zatrzymało się na zwykłym słuchaniu i czytaniu gadaniny. Nie było możliwości podejmowania twórczego działania a interakcje kończyły się na interakcji. Co róż to następny znaleziony kanał uświadamiał mnie o braku wiarygodności dla poprzedniego. To tak jak z szukaniem idealnej żony. I jak to zwykle w moim życiu bywa większość dobrych rzeczy przytrafia mi się dziełem przypadku. Kiedy pamiętam pierwszym takim bodźcem znanym wszystkim jakim jest 'hej wstawaj zbudź się pora wstawać, spuznisz się do szkoły' bylo przyjęcie do świadomości kojacego zdania usłyszanego na pewnym kanale YouTube - "prawda cię wyzwoli" i wtedy się zaczęło lecz było zupełnie inaczej. Czułem jak bym przespal całe życie a nie tylko noc. To jest kochani moja spowiedź przed wami i już nigdy nie pójdę opowiadać o sobie do księdza. Koniec basta. Prawda jest wtedy gdy spowiadasz się wszystkim no bo jak się wstydzić to przed wszystkimi a nie u jednego a on ci powie dobra to ja ci odpuszczę to zostaje między nami odmów tylko kilka zdrowasiek a ja cie przemycę tak żeby nikt nie wyraził sprzeciwu. A potem zrozumiałem znaczenie słowa NIKT.To ci którzy udają ślepych wchodzą gdzieś i nie mają pytań hipokryci. Przysworzylem tym samym sobie wielu cierpień prubujac uświadamiać tak zwanych nikt-ów a skudki takowego postępowania były opłakane. I zadałem wtedy sobie pytanie ponieważ pytanie nikt ów straciło sens. Dla czego ja mam płakać jeśli ktoś mnie krzywdzi? I wiecie co? Odpowiedź przyszła wtedy gdy już nikt nie chciał mnie słychać ani że mną rozmawiać. Odpowiedz:niech płaczę ten który krzywdzi a pytania kieruj do KOGOŚ. A potem gdy już niczego w internacie lepszego nie było znalazłem was czyli COŚ wspaniałego (pół lechicki, ariowie) i to jest coś. I teraz wiem jakie ważne jest znaczenie słów. Pozdrawiam.
NOOBMASTER
Awatar użytkownika
kulsson

25 kwietnia 2019, 15:47

Witaj Łuki :)
Bardzo miło że "spowiadasz" się i mamy nadzieję że to pozwoliło Ci się wzmocnić i być jeszcze bardziej świadomy 😊
Teraz pytanie czym się zajmiesz by dać dowód na to, że chcesz dobrze dla ludzi, dla świata? :)
Powodzenia 😊
DAE avatar
Polny kamień 6219

26 kwietnia 2019, 07:57

Witam wszystkich,jestem tu nowy.Ten Matrix w którym żyjemy mnie wkurza.Coraz więcej zakazów i nakazów.Coraz mniej wolności i swobody.I jeszcze teraz ta okupacja przez pejsatych.Stan świadomości Polaków jest tragiczny.Tożsamość narodowa leży.Pol Lechicki zaczyna nas budzić.Obawiam się że jest to za późno i na zbyt małą skalę.Zbyt dużo ludzi siedzi w kredytach konsumpcyjnych i hipotecznych.są tak zmęczeni zarabianiem na utrzymanie że nie mają siły i czasu aby budzić własną świadomość.
DAE avatar
Polny kamień 6219

26 kwietnia 2019, 08:52

...to przerażające ale chyba zostały nam dwie alternatywy albo łagodne niewolnictwo( u pejsatych) lub wojna czyli zniszczenia, ruiny, odbudowa.Jak długo jeszcze będziemy tak doświadczani?
DAE avatar
Łuki

26 kwietnia 2019, 12:30

Dobry dzień Kulsson. Odpowiadam lecz nie tutaj a pod filmikiem Ariowie-Nadziemny ruch oporu-jak??? Na YouTube że z jasna
NOOBMASTER
DAE avatar
Łuki

26 kwietnia 2019, 14:21

Polny kamień pozwól że cię pociesze. Twój sceptycyzm jest uzasadniony, widzisz to wszystko i cierpisz. Przestań patrzeć i od tego zacznij. Zobacz jest Kulsson ja jestem. Wycierpiales już swoje. Podlegasz takim samym prawom jak wszyscy i zajmij się sobą. Jeśli oni ci o których tak się rozpisujesz chcieli by pomocy i daj matko ziemio twojej pomocy to napewno by do ciebie przyszli. Dla niektórych nie ma ratunku i nawet nie da im się tego wytłumaczyć. Spróbuj komuś kto ma 500 tyś kredytu powiedzieć że jest głupcem to cie wysmieje jeśli się tym przejmiesz zasilisz energetycznie cały ten mainstream. Wiesz może utknąłeś w jakimś błędnym przekonaniu. Spróbuję to udowodnić. Wiesz bierzesz może terminy, okreslenia"uśpieni"i" obudzeni" zbyt dosłownie. Wiesz moim zdaniem przenosisz winę takzwanych uspionych na siebie i brakuje ci w efekcie energii. Ty przejmując się zasilacz ich swoją. Co znaczy uspiony? Wiele. Ślepy, sarkastyczny, Hipokryta, uzależniony, zamknięty, tchórz, cwany(droga na skróty) itd. Mogę pisać w nastu akapitach. Nie twierdzę że wszyscy są straceni ale wielu nazbierało sobie tyle karmy że pozwól im ja zjadać bynajmniej dadzą tobie spokój bo będą zajęci. Ale do czego zmierzam kamieniu polny? Uspiony wcale nie znaczy że osoba którą tak określamy tak naprawdę śpi.Inaczej zwalnialo by to ja z odpowiedzialności za te całe zło które tak cię irytuje. Mają to na co zasługują i matka natura wypłaca jest bankiem pierworodnym źródłowym. Jeśli oni niczego dla niej dobrego nie robią to i niczego dobrego nie dostają ponieważ ich świadomość której wcale nie są pozbawieni krąży w złych obszarach i to długi czas i bardzo głęboko i teraz doświadczają naturalnej matematycznej konsekwencji . Piszę naprawdę bardzo uproszczonym językiem i jeszcze przyjdzie pora przedstawić to co myślę w szerszym spektrum. Przyczyna takiej formy działalności jest bardzo prosta. Mógł bym zacząć robić dokładnie tak samo jak Marcin założyciel ale po co miał bym kopiować plagiaty odstawiać. Tak jak on ją czy ty jesteśmy indywudualnosciami więc jeśli puki co nie mam ja czy ty czegoś super extra do zaoferowania stoję dumnie w szeregu ale nie po stronie "uspionych" lecz w arii i z utęsknieniem wyczekuje czasu momentu gdy będę mógł zrobić gigantyczny skok i wyjdę 10 kroków w przód i zamiast krzyknąć hail hitla bądź ave cezak krzyknę EUREKA. Nie zapalam innych i mogę powiedzieć że puki co rozpalam siebie i biorę przykład od Marcina a to co ty czy ja rozniece to będzie częścią jakrze urozmaiconej całości. Widzisz taka droga nowa jest i ciekawe jest to co tam znajdziesz. Zaczynamy od prostych rzeczy. Pozdrawiam
NOOBMASTER
Awatar użytkownika
Narazie michal

01 maja 2019, 11:11

kulsson pisze:
20 kwietnia 2019, 21:13

Rozumiesz o co mi chodzi?

Tak rozumiem. I sie zgadzam. Ja wybralem taki zawod ty inny. Ja nie moge robic nic innego w pracy bo bardzo latwo moglbym zrobic krzywde. Ty masz mozliwosc pomocy ludziom przez to czym sie zajmujesz.
:) sprzatanie ? Nie powinno sie tu pojawic bo kazdy powinien zistawic po sobie porzadek !
To co robimy nas ksztaltuje. Im wiecej pomogam tym sie lepiej czuje. Czesto " ratujemy" z cirkamu zwuerzatka ktore np nie moga przejsc przez droge jak nie dawno slimaki po drobnym zwirku :). Mielismy buzie usmiechniete pol dnia.
Mala rzecz a cieszy.
Przez prace mam ograniczony kontakt z ludzni szczegolnie rodakami dlatego probuje cos robic na necie. Chocby rozpowszechniac rozne info. Tyle moge tyle robie jak mam chwile. Oczywiscie jak jest okazja na grubsze dzialania tez staram sie nie odmawiac.
Robmy dalej to co robimy, czynmy dobro, dajmy sie wypowiedziec kazdemu nie niewadzmy sie, nie dajmy prowokowac i mysle ze bedzie coraz lepiej coeaz szybciej.
rumcajs
DAE avatar
Irek108
Kontakt:

11 maja 2019, 04:00

:Private and :Confidential:

A co powiecie na taka teorie, ze ta wlasnie iluzja wokol nas jest po to, abysmy zbierali przerozne doswiadczenia. Dobre i zle, po to, aby rozwijac nasza niesmiertelna dusze??
Mysle, ze karma jest tu wazna - nie rob drugiemu co tobie nie mile. Nie jedz miesa! Wielu o tym mowi. Poszerzy sie w tedy swiadomosc, podniosa sie wibracje, bedzie wiecej pozytywnej energii.
Ta "planeta" jest naszym polem doswiadczalnym. To jest nasza szkola zycia. Nie bierz wszystkiego do siebie - po prostu mysl, ze grasz w jakims filmie. Sam mozesz zmienic sobie role, jaka chcesz odgrywac. Mysl pozytywnie i wizualizuj sobie cos, co chcialbys doswiadczyc.
Marcin o tym wspomina: glodowki - nie musimy wiele jesc - jestesmy tylko tak zaprogramowani... Jestesmy niewolnikami naszych zmyslow i naszych rzadz.
Powinnismy byc wdzieczni za to co mamy, kogo spotykamy itp - to dobrze nas nastraja do otoczajacego nas swiata.
Osobiscie tracilem wiele czasu i enegrii zeby "budzic" innych, ale oni zyja w innej przestrzeni - nie rozumieja tego. Dla nich to inny swiat.
Wejdzcie sobie na kanal YT GlobTrek.pl Jeden z komentarzy pod filmem:

Jak pieknie ujal to Dalaj Lama : Czlowiek poswieca swoje zdrowie by zarabiac pieniadze. Nastepnie poswieca swoje pieniadze by odzyskac zdrowie. Oprocz tego jest tak zaniepokojony swoja przyszloscia, ze nie cieszy sie z terazniejszosci. W rezultacie nie zyje ani w teraziejnosci, ani w przyszlosci. Zyje tak, jakby nigdy nie mial umrzec, po czym umiera tak na prawde nie zyjac.
Usciski dla Andrzeja i pozdrowienia dla czytajacych komentarze :)

Andrzej dobrze tlumaczy pewne zagadnienia.
https://www.youtube.com/watch?v=4Q86k68Asz0

Prosze obejrzec kilka filmow z kanalu Quartz Crystal: https://www.youtube.com/watch?v=Wh6vTfFKD0Y
Ta pani tez naklania do odrzucenia miesa. Tlumaczy, ze niektorzy w tej rzeczywistoci sa tylko statystami - nie maja oni duszy...
Nie powinnismy sie przejmowac kazdym utraconym zyciem - dusza i tak nie umarla...

Ja pije duzo wody. Praktycznie do poludnia nic nie jem. Pozniej jakies owoce, warzywa. To wystarcza.

Ktos tez powiedzial, ze lepiej juz nie bedzie, gdyz jestesmy tymi bardziej zaawansowanymi duszami i jestesmy w tej bardziej zaawansowanej wersji Matrixa, gdzie przeszli tylko ci bardziej zaawansowani. Musimy teraz poszerzac swoja swiadomosc. Tak aby zaczas "pisac" wlasny scenariusz. Pomagac innym, zwierzetom, naturze itd.

Osobiscie spozywam jodyne Lugola, sol himalayska, MMS, cwicze Tai Chi, staram sie medytowac, gleboko oddycham, chodze na boso po trawie, plywam, biore zimny prysznic itp. Nie chorowalem od lat...

Prosze sobie zrobic doswiadczenie - myslec o czyms intensywnie przez jakis czas, zeby sprawdzic, czy cos takiego sie stanie. :)
Nasze mysli wysylaja energie elektro-magnetyczna w ta przestrzen, w ktorej nic nie ginie... Bedzie odzew. :D

Ten swiat nie jest naszym domem - to tylko szkola. Celem jest bycie dusza - tam nie ma jedzenia, pieniedzy, pracy, rodow, przyrody, ziemi itd itp. Jest tylko swiadomosc. Jest "niebo". Alo podobno bardzo wolno nasza dusza tam sie rozwija - jest telepatia - nie mozna sie oszukiwac, wyzyskiwac itd.

Powodzenia! Milej zabawy! :D

:Private and :Confidential.
=-=-
Zadbaj o swoje zdrowie i portfel: https://www.healthwithflavon.com/M-580310
Z checia podam wiecej szczegolow, jak mozesz wzmocnic swoj uklad odpornosciowy.
https://www.youtube.com/watch?v=_mrBiNdUppc
Awatar użytkownika
kulsson

07 sierpnia 2019, 15:45

Polny kamień 6219 pisze:
26 kwietnia 2019, 08:52
...to przerażające ale chyba zostały nam dwie alternatywy albo łagodne niewolnictwo( u pejsatych) lub wojna czyli zniszczenia, ruiny, odbudowa.Jak długo jeszcze będziemy tak doświadczani?
Alternatyw jest tyle ile sobie zechcemy. Poza tym naszym celem na sam początek to jedność kilku osób, później kilkunastu, kilkudziesięcu, kilkset itd.
Wyobraźmy sobie, że zamieszkamy w 20 rodzin w takiej eko wiosce. Później zbuduje się kolejną eko wioske i będzie kolejnych 20 rodzin. Myślicie, że znalezienie 40 rodzin będzie trudne? Jesli nie rodziny to pary zakochanych ;) To jest nic. Jesli w tym przypadku pokażemy światu, że normalnie możemy funkcjonować poza systemem, to już informacja pójdzie w świat i takich wiosek będzie coraz więcej ;)

Ale to już pomysł na przyszłość. Na razie chodzi nam o jedność jako ariowie m.in na tym forum. Jest nas już kilkaset, aktywnych kilkadziesiąt osób, także idziemy w dobrą stronę. Przy liczbie kilkutysięcy aktywnych ludzi można naprawdę stworzyć i zmaterializować piękne rzeczy. Wystarczy nam tyle, jeśli większość woli płacić podatki złodziejom, truć się, bawić się cóż, ich sprawa ;) My mamy trochęinne podejście. Naprawdę nie trzeba nas wielu by móc żyć jako suwereni ;) Ale bez grupy ludzi którzy pomogą w trudnych sytuacjach się nie obejdzie.

Ogólnie nie musimy utożsamiać się z globalną świadomością. Na chwilę obecną. Wszystko można zmienić. Sa ludzie którzy w pojedynke wygrywają z takimi gigantami jak monsanto także zobaczmy co może jeden człowiek zdziałać a co dopiero kilkaset i więcej ! :)
Konieczne są spotkania stacjonarne by się poznawać. Myślę, że nawet u ariów jeszcze nie jest zbudowana taka motywacja. Bo spotkań z tego co wiem było nie więcej niż 5 w różnych miastach. Także ludziom jest jeszcze wygodnie.

Dobrze, że wiele ludzi nie zgadza się tak jak Ty Polny kamień, dlatego po to tutaj jesteśmy by zmienić nasz świat :)
Pozytywne myślenie, odpowiedni plan, działanie w grupie, wytrwałe dążenie do realizacji celów i sukces gwarantowany :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”