OLSZTYN a magnetyzm

DAE avatar
Neo paleo

21 lutego 2020, 00:04

Kamari pisze:
08 grudnia 2019, 20:50
Cześć WAM.
czy polecicie jakieś blogi, youtuby surwiwalowe, jak przetrwać bez prądu, wody w kranie i sklepu. W razie kataklizmu. :ugeek:
Cześć, może ten? https://www.youtube.com/channel/UCX92mV ... yRticjqzIA mi się podoba :)

Słuchajcie! Niedługo przeprowadzam się koło Olsztyna, czy chcielibyście się spotkać i pogadać o rodach, ekowioskach, poznać się? Może jakieś ognicho jak będzie ciut cieplej?? Mam fajną działkę blisko lasów taborskich :)

Wszystkiego dobregoo :)
DAE avatar
Let/s/do/it
Kontakt:

13 marca 2020, 06:30

Neopaleo wioska pisze:
07 września 2019, 22:47
ewamonolit pisze:
06 września 2019, 20:43
W której dokładnie dziczy Wy się zadomowicie?
W dziczy totalnej :D, łąka pośród lasów, nieopdal Samagowa.
Też planujecie ekowioskę? :)
Serdeczności
Witam Wszystkich :D
Ja też spod Olsztyna pochodze, ale aktualnie od 6lat w Germanii okolice Dusseldorfu :roll:
Marzy mi sie zamieszkanie w takiej wiosce no i teaz bede myslal czy nie wracac, tutaj nawet nie ma
z kim normalnym porozmawiac ;/ nie to co w Olsztynie :)
Moze jakos moznaby sie wiecej od was dowiedziec, albo grupe utworzyc hmm poznac sie i moze
cos sie wtedy konkretnego dowiedziec .
Pozdrawiam i czekam na jakies info priv
Tomasz
DAE avatar
Kasjopea

03 maja 2020, 02:36

Witajcie,

Jeśli w okolicach Olsztyna jest trochę osób myślących podobnie, to dobrze byłoby się poznać, zobaczyć czy jest szansa na wspólne stworzenie czegoś, albo by przynajmniej podzielić się, wesprzeć pomysłami? Mówię tu o czymś na wzór ekowioski. Nie wiem na czym miałoby polegać to "eko". Zdaje się, że takie normalne mieszkanie na wsi już jest eko i wielu ludzi zwyczajnie mieszkających na wsi, bez większej ideologii, stosuje sie naturalnie do eko stylu życia. Zapewne chodzi tu chodzi o spotkanie ludzi o podobnej mentalności czy chęci współpracy, pomagania sobie, z pominięciem stereotypu plotkowania na sąsiada czy jego podglądanie... Ciekawa jestem jak to widzą inni, czy mają już jakieś doświadczenia na tym polu? Zapraszam do kontaktu!

Edyta (okolice Łukty, Jonkowa)
DAE avatar
Ryglos

18 maja 2020, 04:06

Neo paleo pisze:
05 września 2019, 15:50
Witajcie! +1 do Olsztyna :D A raczej pod Olsztynem, gdyż chcemy założyć wioskę Neopaleo w dziczy. Jakby ktoś chciał z nami, to zapraszam :)
I jak Wam idzie?
DAE avatar
Ryglos

18 maja 2020, 04:08

Pozdrawiam i wspieram z okolic Bartoszyc.

I zapraszam do przygody z prazbożami: www.fb.com/samopsza

:D
Awatar użytkownika
M.A.J.

23 maja 2020, 13:30

czy jest grupa warmia i mazury na komunikatorze riot.im ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „warmińsko-mazurskie”