SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZADOŚĆUCZYNIENIE

DAE avatar
symbioza

10 kwietnia 2019, 17:13

Wlasnie natknalem sie na ta stronke https://justice4poland.com/2015/03/31/l ... -w-polsce/ i odrazu skojarzylem z tym tematem :!:
DAE avatar
Włóczęga

13 kwietnia 2019, 11:17

AR1A pisze:
27 marca 2019, 12:32
Nasze RODy są wyniszczane, okradane, okaleczane od pokoleń. Prawo do sprawiedliwości, zadośćuczynienia jest stare jak świat, ale wszystko w rękach ofiar oraz ich spadkobierców.

1. Rozpoznać niesprawiedliwość i określić szkodę.
2. Poinformować o szkodzie i dać uczciwy czas na jej zaprzestanie i zadośćuczynienie.
3. Wyegzekwować prawo...

Potrzebujemy listę Imion, nazwisk, pozycji (urzędu), opisać proceder i zjednoczyć się z ofiarami, przygotować pozew i egzekwować.
Potrzebujemy listę korporacji oraz ich lobbystów, opisać proceder, oszacować szkody, zjednoczyć się z ofiarami, pozew i egzekucja na całym froncie.
Potrzebujemy listę polityków, urzędników, sędziów, opisać proceder, odkryć korupcje lub działalność agenturalną, antypolską, pozew i egzekucja.

już czas...
Gdzie, do kogo można wysyłać listę osób, które działają na szkodę Polaków? Np lekarzy, pielęgniarek, które na siłę chcą zaszczepić dziecko?
DAE avatar
Yasssaa
Kontakt:

13 kwietnia 2019, 12:06

Listę chyba tu trzeba zrobić w temacie. Będzie otwarta i każdy może uzupełniać.
Yassaa Wire: @yassaa
DAE avatar
przemSlaw

14 czerwca 2019, 15:17

Yasssaa pisze:
13 kwietnia 2019, 12:06
Listę chyba tu trzeba zrobić w temacie. Będzie otwarta i każdy może uzupełniać.
I co to zmieni?
DAE avatar
Yasssaa
Kontakt:

14 czerwca 2019, 15:54

[/quote]

I co to zmieni?
[/quote]

Dokładnie nic kup piwo i poleż na kanapie najlepiej przed TVN em.
Yassaa Wire: @yassaa
DAE avatar
Tomasz21

14 czerwca 2019, 19:43

Witam; Wszystkich, zbiorowa odpowiedź w temacie. SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZADOŚĆUCZYNIENIE
@Włóczęga. ; Cytuję: Gdzie, do kogo można wysyłać listę osób, które działają na szkodę Polaków? Np lekarzy, pielęgniarek, które na siłę chcą zaszczepić dziecko?
@Yasssaa ; Cytuję: Listę chyba tu trzeba zrobić w temacie. Będzie otwarta i każdy może uzupełniać.

A teraz w odpowiedzi opowiem wam pewną historyjkę. Jest prawdziwa. Jest aktualna. Jak wiecie są dwa internety, jeden kontrolowany od - „A” do „Z”.
I ten drugi w którym można co nieco umieścić, i nie można tego skasować. To jest wprowadzenie, do tematu. Więc w tym drugim internacie miałem, ( czas przeszły ). Swoją stronę; Błędy są zamierzone celowo. I były tam ciekawe tematy. Nie tak dawno umieściłem tam artykuł; Który publikował, 1700-nazwisk osób, które były w aparacie władzy represyjnej. A dzisiaj piastują państwowe stanowiska, dobrze opłacane. Lista jak to lista; Nazwisko, imię, data urodzenia, imię ojca, i takie tam duperele. Zostało wrzucone, i nie można było tego usunąć; Klucz dostępu miałem tylko ja. Nikt nic nie mógł zrobić. Klucz mocno szyfrowany. No i znalazł się pomocnik, który zaproponował, poprawienie tej strony, unowocześnienie, usprawnienie, w czynie społecznym. A ja stary baran zgodziłem się. Kto by nie chciał ładniej mieszkać?Jak jemu udostępniłem, to faktycznie; strona się poprawiła, „Ale” przestali na nią ludzie odpowiadać. U mnie na dwóch Pc-tach istniała. Jestem dobrym obserwatorem, i nie tylko. W innej miejscowości uruchomiłem trzeciego, Pc-ta. I próbowałem wejść na tą stronę, Klucze zostały zmienione, i tej strony już nie ma. Nie istnieje. A u mnie istnieje, i mogę wrzucać następne teksty. Ile tylko moja dusza sobie zapragnie. Oczywiści tylko ja je mogę czytać samemu w zaciszu domowym. To wszystko.
Ja mam. A nikt tego nie może zobaczyć. Czekają co ja jeszcze tam wrzucę? Przyjdzie im troszkę poczekać. A teraz wracając do waszych pomysłów; Są dobre, są kapitalne. A teraz mam do was pytanie? Kiedy wy byście się skapowali, że tego nie ma co tam piszecie? Ja to zrobiłem szybko. A wam, ile to by zajęło czasu??? Spróbujcie znaleźć odpowiedź. A z publikowaniem to uważajcie, wasz przeciwnik jest bystry. Nie przeceniajcie swoich sił. Cały czas powtarzam „ Wiedza”. Jest kluczem do wszystkich drzwi. Ale niestety trzeba ją zdobyć. Zacznijcie od swojego telefonu, laptopa, media społecznościowe, itp.
Uporządkujcie swoje sprawy, porządek wkoło siebie. Kto jest pozytywny? Kto negatywny? Rozmawiajcie przy herbatce, piwku, - Ale bez telefonu w pobliżu. Nie wystarczy go wyłączyć. ( wyłączony nagrywa ). To taka nowinka, o której zapewne nie wiecie. Na ten temat można napisać grubą książkę. A i tak nie będzie to całość możliwości przeciwnika. Jak są pytania, to pytajcie.
Pozdrawiam.
:ugeek:
ODPOWIEDZ