SZCZEPIENIA - WSZYSTKO O SZCZEPIENIACH, JAK UNIKNĄĆ, JAKIE MAMY PRAWA?

Awatar użytkownika
Piotrula

25 marca 2020, 10:25

Witam! Przeglądałem forum Ariów w poszukiwaniu informacji nt. szczepień i byłem bardzo zdziwiony, że tak bardzo mało informacji (prawie wcale) nie ma na ten temat. Na temat wg. mnie bardzo ważny. Tyle się mówi w przestrzeni Ariów na temat NWO, szczepień, kontroli społeczeństwa itp., że byłem przekonany iż znajde na tym forum dobrze udokumentowane, świetnie merytoryczne, rzetelne prawnie informacje nt. szczepień. Sam Marcin Vam tyle mówił o szczepianiach. A tu proszę bardzo NIC.

Apeluje w związku z powyższych do was abyśmy połączyli swoją wiedzę i podjeli bardzo rzeczowo temat szczepień. Przesyłajcie materiały, linki, opisujcie swoje historie i doświadczenia w tym temacie, proszę prawników o konkretne porady prawne jak ominąć system. Piszcie jak to jest w innych krajach. Wymieniajmy się poglądami, doświadczeniami i wiedzą w tym zakresie. Ratujmy nasze dzieci.

Moje pytania do was:

1. Gdzie w znajdę internecie merytorycznie dobrze sporządzone inforamcje nt. szczepień?
2. Jakie zasotowałeś/łaś strategie, metody uniknięcia szczepień i czy się powiodły?
3. Na jakie trudności natrafiłeś/łaś podczas drogi do niezaszczepienia dziecka?
4. Czy masz w tym temacie doświadczenie i możesz sie z nami podzielić?
5. Czy jest jakaś jedna skuteczna strategia / metoda prowadząca krok po kroku do niezaszczepienia dziecka?
6. Jakie są moje prawa w tym temacie? Gdzie szukać swoich praw, na jakie artykuły sie powoływać?
Pozdrawiam,
Piotrula
DAE avatar
NaturaSanat

25 marca 2020, 10:45

1. StopNop ale ostrożnie, Ula Tomicka - mistrzyni świata, psycholog, praktyk, rodzic. Do znalezienia na YT i na FB grupa "Nie szczepimy aspekty prawne", informator NFZ: zrozumieć prawa pacjenta - poszukaj, do znalezienia.
2. Napisz pismo do SunEpid - Proszę o sprecyzowanie jak dokładnie wygląda mój obowiązek jako rodzica względem szczepień? - odpiszą zgodnie z prawdą, że masz iść na badanie kwalifikacyjne (tu kończy się Twój obowiązek). Umawiasz się, poznajesz dokładnie prawa pacjenta, ustawę o ch. zakaźnych, ustawę o zawodzie lekarza etc. Lekarz musi wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Badanie nagrywasz, nikomu nie pokazujesz. Na sam koniec mówisz "Jeśli nie potrafi Pan/Pani wykonać swoich obowiązków należycie, nie narażając życia i zdrowia mojego dziecka - nie jestem w stanie wyrazić świadomej zgody. Jeśli to wszystko, to do widzenia."
3. Jedynie psychologiczne. Prawda jest po Twojej stronie a strach to kwestia autorytetu i tresury jaką przeszliśmy. Polecam poczytać np. o eksperymencie Milgrama.
4. Oczywiście, jestem rodzicem, służę pomocą.
5. j.w.
6. informator NFZ o którym wspomniałem wcześniej to bardzo fajna dawka informacji o prawach pacjenta, warto też wiedzieć co mówi producent w CHPL produktów leczniczych, niedawny list do lekarzy napisany przez GIS i Przewodniczącego Naczelnej Izby Lekarskiej.

Na sam koniec odpisujesz do SunEpid zgodnie z prawdą, że lekarz nie dopełnił swoich obowiązków i że wnosisz o ukaranie go za uchylanie się od obowiązku szczepień i że nigdzie nie będziesz szukał kogoś kto to zrobi prawidłowo - Ty obowiązek spełniłeś, masz dowód, który wykorzystasz w ew. postępowaniu sądowym.

Wszystko jest w podręczniku, który można nabyć u p. Uli Tomickiej np. kontaktując się z nią przez MSG.

AIKIDO - baw się dobrze, oddech, uśmiech, rzeczowa rozmowa, nie wyżywaj się na lekarzu - on jest tylko trybikiem. Jest UKE, za którego także odpowiadasz. Nie czyń krzywdy.

Nie jestem biegły w edytorach dźwięku, ale moja rozmowa jest fajnym przykładem jak to zrobić. Jeśli może mi ktoś podpowiedzieć jak zmienić głos i wymazać dane wrażliwe - proszę o kontakt.

Wszystkiego co najlepsze!
- Nigdy z nikim i z niczym się nie zmagaj. Gdy jesteś pchany - ciągnij. Gdy jesteś ciągnięty - pchaj. Znajdź naturalny bieg zdarzeń i poddaj mu się - wtedy zjednoczysz się z siłami natury.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie - ciało i umysł”