Anteny 5g

DAE avatar
Перун

23 marca 2020, 17:32

Zapraszam Ariów którzy mają wiedzę na temat technologii 5g i budowy samych anten, w szczególności mile widziane były by schematy, rysunki technicze i to co nas najbardziej interesuje czyli wiedza o newralgicznych punktach anten w celu ich skutecznej likwidacji i trwałego uszkodzenia.

Mile widziane również informacje o samej okolicy gdzie umiejscawiane są anteny, dla przykładu czy teren na którym jest antena jest monitorowany, czy dostęp do niej jest zamknięty, czy anteny są budowane tylko na dachach budynków, czy zbliżanie się do takiej anteny w czasie jej pełnej pracy jest bezpieczne, itp. itd.
DAE avatar
Bastyliusz

23 marca 2020, 22:17

Jestem za granicą, ale 5g już jest chucznie reklamowany, więc napewno już w każdym większym mieście znajduje się jakąś antena.
DAE avatar
kamilantek

24 marca 2020, 09:12

Marcin mówił, żeby szukać 5G tam gdzie największa śmiertelność w mieście. Oby sie udało znajdować.
DAE avatar
Izu

24 marca 2020, 20:44

hej czy ktoś z Was wysyła pisma w sprawie nielegalnych nadajników?
DAE avatar
Bcck

24 marca 2020, 22:38

Witam.
Chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami odnośnie 5G.
Teorii w tym temacie, jak każdy z nas słyszałem już kupę.
Nie potrafię zweryfikować wszystkich informacji, ponieważ nie do końca chyba wiem gdzie szukać WIARYGODNEJ mapy lokalizacji i ilości anten. Ciężko mi połączyć 5g z wiruskiem.
Jest taka stronka ookla 5g map i tam jest napisane, że w całej Polsce jest 15 anten. Cosik mało, ale patrząc na USrA to liczba robi wrażenie, ponad 6000. Jeśli wszystkie działają i są używane w niecnym celu to powinny Stany królować w ilości zgonów, a tak nie jest. Może nie ma związku, a może czekają na inny moment.
Malutka Szwajcaria ponad 650 nadajników co zgadza się w ich promocji, że najlepiej w Europie radzą sobie z wdrażaniem.
Na stronie z PLAY to już do cholery 2/3 kraju w zasięgu. W ich przypadku logicznym może być, że kłamią dla własnej promocji, ale zobaczcie sami https://www.play.pl/pomoc/mapa-zasiegu. ... r=5g_ready.
Poza tym jest jeszcze kilka innych stronek z zupełnie innymi danymi i sam już nie wiem, której się trzymać aby było wzorcowo i wiarygodnie.
Różnice są tak wielkie, że odnoszę wrażenie, że ta deinformacja jest celowa, aby trudniej było ludziom dokopać się do prawdy.

Czytałem artykuł na stronce odkrywamyzakryte, że w Wuhan jest ponad 10000 anten co nie znalazło niestety pokrycia w żadnym oficjalnym źródle.
Wg ookla w Wuhan jest całe 5, co odczuwam jako kompletną bzdurę, ale 10000 też tak odczuwam...
Ma ktoś jakieś wiarygodne źródło o tych instalacjach?
Czy temat jest tak zagmatwany, że takie nie istnieje ?

Trzymajcie się Ariowie.
Aby nastały lepsze dla nas czasy !
Pozdrawiam !
DAE avatar
Перун

25 marca 2020, 09:00

Polecam przeczytać ku przestrodze dla wszystkich narwanych, do tego typu akcji trzeba się na prawdę dobrze przygotować i przedewszystkim rozpoznać teren, pamiętać należy, że każda nieudana lub udana próba zniszczenia masztu wiąże się z natychmiastowym zwiększeniem zabezpieczeń nie tylko uszkodzonego nadajnika 5g ale również pozostałych.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/p ... g-w-polsce
DAE avatar
Irek108

27 marca 2020, 02:41

Ciekawy artykol - dzieki za info.
Dobrze, ze sie ludzie organizuja i jawnie taka akcje przeprowadzaja.
To jednak powinno byc poprzedzone jakimis formalnymi pismami, zadajacymi wykazania iz ten maszt jest legalnie tam zamontowany.

Sugerowalbym, ze odcinanie pradu, lub niszczenie przy uzyciu koktajlu molotowa byloby bardziej skuteczne.
Musi byc to cos szybkiego - akcja wejscie i wyjscie...
Na dachu budynku uzycie benzyny moze wiazac sie z podpaleniem calego budynku, wiec nie polecam tej metody, ale na samodzielne maszty, moze by sie nadawala. :)
DAE avatar
Petronas

28 marca 2020, 20:37

Pizdolet na wodę nawalić soli i lać co parę dni w to g.
DAE avatar
Перун

28 marca 2020, 20:45

Dobry pomysł, i od razu wpadł mi inny, może jakiś mocny laser dałby radę wypalić dziurę po dłuższym trzymaniu w jednym punkcie?

Zaleta jest taka, że można to wykonać z bezpiecznej odległości bez hałasu i narażania się fizycznie na odziaływanie anteny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia na świecie / zmiany na Ziemi”