Czy Tę Strone Prowadzą Agenci Rządowi ?

Masz umiejętności, którymi możesz podzielić się z innymi? A może szukasz kogoś, kto zrobi coś dla Ciebie poza Matrixem? Napisz w tym dziale...
DAE avatar
Rosny Leszy

03 listopada 2019, 06:32

Sława Dobrym Duszą

Jestem tu nowy i zanim coś napisałem postanowiłem dokładnie przeanalizować wiedzę dostępną na tym forum. Czytam już chyba 7 lat media niezależne porównując ważne informacje z innymi źródłami niezależnymi oraz zależnymi typu Onet , Mając dystans do każdej informacji i oceniając obiektywnie
chciałem dzięki temu mniej w życiu błądzić i odróżniać agentów władzy od uczciwych postępowych ludzi.

Dlatego Pytanie kieruje głównie do administratorów
A zalogowanych proszę o zrozumiałą i logiczną ocenę tak ważnego tematu

Po pierwsze skąd niby biedni administratorzy dostali tak prostą nazwę strony (ariowie.com) w czasach
gdzie trwają sądowe walki wielkich korporacji o proste i zapadające w pamięć nazwy stron ?

Po drugie wchodząc na strone ariowie.com/forum
na starcie widnieje ten oto dziwny napis-

AR1A - Lepszy Świat (Forum Aktywnych Aktywistów, autorzy tylko na zaproszenie)

Co to ma znaczyć AR1A ? wpisując w goglarke wyskakują mi zdjęcia wyrzutni rakietowych
zamiast Mapa R1A1 z dowodem na istnienie Ariów ?

Napis - Lepszy Świat Forum Aktywnych Aktywistów
może niewierzącym źle dać do zrozumienia że żyjemy we własnym wyimaginowanym świecie.
Aktywnym Aktywistą to można być też w antifie lub u boku nazistów którymi nie jesteśmy
bo stosujemy prawo naturalne które daje porządek a nie chaos, jest to niejasna informacja
zniechęcająca do odwiedzin tej strony

Po trzecie od razu widać że na tym forum rządzi troll lub fanatyk trudnych teorii spiskowych
z trudną psychiką ,ta osoba może być też zagubionym narkomanem w dodatku pozwala się jej
na wulgaryzmy sprzecznie z zasadami forum, konto tej osoby ma nienaturalnie największą z wszystkich
użytkowników ilość tematów i odpowiedzi, czytając jego w 80% niezrozumiałe wypowiedzi
jedynie co pozostaje w głowie to niechęć do dalszego eksplorowania forum

pomyślcie ile zbłąkanych dobrych dusz już na tą stronę nigdy nie zaglądnie przez to konto
a robi ono śmietnik już prawie rok

można tego konta użyć jako przykładu działania trola w jakieś zakładce
by uczciwi nie marnowali swojej psychiki w przyszłości dla fałszywych pomysłów

Podziwiam dobrych ludzi którzy próbowali coś za pomocą jego tekstów stworzyć i wymyślić
przydatnego odpowiadając fajnymi pomysłami które warto zapamiętać i rozwijać

Po czwarte strona nie posiada możliwości ocienienia czyjegoś wysiłku
bez zabrudzania forum komentarzami, powinna być możliwość klikania jakiś plusów
dla kont które mądrze i uczciwie piszą ważne !! kont nie tematów nie wypowiedzi!
trole będą pewnie tą możliwość wykorzystywać i grupowo plusować swoje konta
w tedy kontrowersyjne konta z nielogicznymi wypowiedziami powinny zostać poddawane
usunięciu lub ocenie przez mądrze piszące konta Logistycy tej strony powinni tą koncepcje udoskonalić
to podstawa weryfikacji podawanej wiedzy

Wygląda to trochę tak jak by za pomocą tej strony, rząd światowy
zniechęcał do poznawania prawdy i robił bazę danych ludzi niewygodnych,
by w razie tłumienia protestów czy konfliktu zbrojnego
wiedzieli kogo się pozbyć najpierw zapewniając sobie dalszą władze

Dodam jeszcze tylko że (pewnie nieświadomie) Strona ta zawiera przekazy podprogowe
ponieważ gdy wprowadzamy tekst w okno z kursorem z prawej strony ciągle widać
ruszające się emotikony pokazujące niepotrzebnie wiele rodzai emocji
dla kreatora tekstów to duża przeszkoda bo mimowolnie patrzy na to ciężko myśląc
ma to wpływ na jego emocje skupienie i finalnie na jakość logiki tekstów

Mam nadzieje że to naprawdę wolna strona jeśli temat ten zostanie zamieciony
pod dywan przez administratorów i nie rozwiązany musimy walczyć o prawdę
i informować wszystkie niezależne media o tym incydencie
Oświadczam że ja będę tak robił ten tekst zapisałem na zewnętrznym nośniku
pamięci który chowam poza domem (jak wszystkie ważne pliki które robię lub znajdę)
tekst zostanie wykorzystany
jako dowód przy informowaniu wszystkich o tym

To nasz obowiązek w przyśpieszeniu budowy lepszego świata
DAE avatar
Marcin Vam

05 listopada 2019, 20:54

Po pierwsze skąd niby biedni administratorzy dostali tak prostą nazwę strony (ariowie.com) w czasach
gdzie trwają sądowe walki wielkich korporacji o proste i zapadające w pamięć nazwy stron ?
DURNE PYTANIE - BYLA DOSTEPNA

Co to ma znaczyć AR1A ? wpisując w goglarke wyskakują mi zdjęcia wyrzutni rakietowych
RĘCE OPADAJĄ - A(riowie) R1A - Haplogrupa Sławian
może niewierzącym źle dać do zrozumienia że żyjemy we własnym wyimaginowanym świecie.
Aktywnym Aktywistą to można być też w antifie lub u boku nazistów którymi nie jesteśmy
bo stosujemy prawo naturalne które daje porządek a nie chaos, jest to niejasna informacja
DNO - być może aktywni aktywiści w antifie, zajmują się ich tematami, A ARIOWIE, na swojej stronie działania ARIÓW - rozumiesz??? Widzisz w tym jakąś logikę?!
Po trzecie od razu widać że na tym forum rządzi troll lub fanatyk trudnych teorii spiskowych
z trudną psychiką ,ta osoba może być też zagubionym narkomanem w dodatku pozwala się jej
na wulgaryzmy sprzecznie z zasadami forum, konto tej osoby ma nienaturalnie największą z wszystkich
użytkowników ilość tematów i odpowiedzi, czytając jego w 80% niezrozumiałe wypowiedzi
O TO JUŻ NIE MUSISZ SIĘ MARTWIĆ - wnioskuję o BANA dla ciebie WŁAŚNIE ZA TROLOWANIE ;)

W ZASADZIE JUŻ TEGO BEŁKOTU NIE CHCE MI SIĘ DALEJ CZYTAĆ

__________________________ BAN _________________________ BAN _____________
DAE avatar
ariowie
Site Admin
Kontakt:

05 listopada 2019, 21:29

Drugi admin też doda coś od siebie...

Z innego posta:
" powtarzam temat w widocznym miejscu żeby ktoś się nim zainteresował w końcu bo administrator nie odpowiada wcale na wiadomości temat ten jest najwyższej rangi dlatego codziennie będę go kopiował w innym dziale, jak się sprawa wyjaśni wszystko usunę"

Po 1. Administrator nie siedzi na forum 24/7

Po 2. Założyłeś TEMAT NA FORUM, a nie wysłałeś wiadomość. To 2 różne rzeczy. Wiadomości są prywatne i od razu widoczne w formie powiadomienia u konkretnej osoby, a tematy - widoczne dla wszystkich, bez powiadomień. Gdyby każdy dostawał powiadomienie o każdym nowym temacie lub nowym poście, szybko by ześwirował.

Po 3. Nie, nie będziesz robił syfu, jeden temat wystarczy.

Piszesz w takim tonie, jakbyśmy byli właścicielami Googla i mieli wpływ na wyniki, które się tam pokazują... Czy to naprawdę tak wielki problem, by wpisać w Googla "AR1A Ariowie"?
konto tej osoby ma nienaturalnie największą z wszystkich
Dlatego dostał już 3 ostrzeżenia i kolejnym razem będzie ban, jeśli 3 razy nie dotarła informacja "nie obrażaj" i podchodź z szacunkiem do innych
pomyślcie ile zbłąkanych dobrych dusz już na tą stronę nigdy nie zaglądnie przez to konto
a robi ono śmietnik już prawie rok
Ty jesteś tutaj kilka dni, a już zdążyłeś podpiąć całą ideę Ariów pod rząd światowy, agentów rządowych, zrobiłeś syf zakładając łącznie 11 tematów z tą samą treścią, w tym temat "Ta strona to Podstęp !!!!", gdzie nie podajesz żadnych konkretnych argumentów na swoje podejrzenia
Po czwarte strona nie posiada możliwości ocienienia czyjegoś wysiłku
bez zabrudzania forum komentarzami, powinna być możliwość klikania jakiś plusów
dla kont które mądrze i uczciwie piszą ważne !!
Więc jak najbardziej możesz to dla nas wykonać
Dodam jeszcze tylko że (pewnie nieświadomie) Strona ta zawiera przekazy podprogowe
ponieważ gdy wprowadzamy tekst w okno z kursorem z prawej strony ciągle widać
ruszające się emotikony pokazujące niepotrzebnie wiele rodzai emocji
To STANDARD na tego typu forach. Pozwala dla osoby piszącej lepiej przekazać emocje w swoim wpisie
To nasz obowiązek w przyśpieszeniu budowy lepszego świata
Jeżeli tak chcesz budować lepszy świat (na którym mocno zależy dla Ariów), to chyba nie ta droga...
Na razie odpocznij sobie od tego forum...
DAE avatar
OLO

06 listopada 2019, 00:46

Witam.
Nowy lepszy świat, pierwsze skojarzenie (od razu) "nwo". Tak rozumiem iż ten oto użytkownik mógł być trollem chociaż ,że nie widziałem tych "wielu" komentarzy na innych tematach(zaśmiecanie). Tak wiem ariowie to Słowianie nie chce słyszeć pouczań. Ale jakby tak spojrzeć na społeczność i jeśli przytoczę takie słowa "prawdziwy aryjczyk posiada blond włosy i błekitne(niebieskie) oczy" (mniej więcej to teraz opisuje) to teraz proszę mi powiedzieć jak to brzmi? Bo dla typowego zjadacza chleba czy np. Rządu brzmi to jak nawiązanie do 3 Rzeszy... hmm. A w sumie zanim wszedłem do tego tematu to chwile temu czytałem od jedengo z członków tak: "Odrzucenie skutkować będzie uznaniem za teren do podbicia i koniecznym będzie wprowadzenie dyktatury."
(Do słownie i żeby nie było to nie zostało wybrane wybiórczo żeby zdyskredytować lecz po prostu klikłem w przypadkowy temat, a ja nie czytam tutaj tych tematów lecz nudziło mi się w czasie rzeczywistym. Szczęście do trafu? Jeden element? "Niee wiem", ale nie brzmi to w żadnym procencie dobrze.)
Dobrze więc zobaczmy.. lecimy dalej. Teraz w sprawie Marcina albo nawet prosto w niego. Nie sądzisz czasem że nie zachowujesz się za dobrze? Podobno chcemy tworzyć świat na pięknie itd. To czemu widzę tylko oceny z twojej strony (często bardzo skrajne czasem kontrolowane przez emocje), agresję w wypowiedziach, *przekleństwa*, obrażanie ludzi systemu, oskarżenia (itd.)? Nie mam z tymi rzeczami powiedzmy problemu i rozumiem niektóre z kwestia (uciemiężenie przez system), ale czy nie prawą drogą jest miłość, braterstwo, przyjaźń i wzajemne zrozumienie? Tak jak ten komentarz wyżej, wygląda on jakbyś się chęłpił tym że jestem *Marcin Wam* zapewne najwyższy z administratorów* oraz z arogancją potraktowałeś tego człowieka, który mógł być przestraszony, a ty jak to odpisałeś *BAN BAN* zakładam że dostał, wygląda to jak jakaś huśtawka nastroju mówię tu w sumie o "bełkocie" zmiana z akapitu na akapit. Co siejesz to zbierasz nie mówię nic złego (po za opinią którą można odebrać na 3 sposoby ogólnie), ale skoro siejesz nienawiść i uczysz ludzi w taki sposób reagować oraz odpowiadać to nigdy niestety plan pięknego świata nie zostanie spełniony całkowicie. Ariowe to napewno fajna społeczność z dobrym zamysłem, ale czy w dobrym kierunku zmierzany? Zawiewa mi tu totalitaryzmem "nie wiem* czemu" ale wy się możecie domyśleć. Zapewne będę jedynym człowiekiem tutaj który zamieści tutaj komentarz. Reszta niestety będzie miała strach przed wielkimi adminami zapewne. Dlatego zachęcam ciebie Marcinie do konstruktywnej wypowiedzi na temat bez obelg i podobnych zachowań opisanych jeśli nie zachowałem szacunku czy czego kolwiek innego jak najbardziej przepraszam ja tylko się wypowiedziałem i liczę na tolerancję z tym związaną. Ktoś to mówił (zapewne *Pol*) "Że to my mamy ich obadać jeśli są anty-polscy to wynocha, źli, przeciwni nam itd. Wynocha!". Marcin prowadzi grupa Polską*/ słowiańską, gdzie on sam siedzi w Angli (nie wiem jak teraz) i steruje wszystkim od górnie nie wchodząc w styczność z terenem.. Gdzie postów w dniu rzeczywistym jest "666" w dziale Polska*. Ludzie często szukają autorytetu wzoru do naśladowania. Oni szukają takiej grupy jak ta, ale wchodząc tu są wgl nie ogarnięci gdzie ,co ,jak i próbują złapać punkt lecz jak mają złapać nie wiedząc o co chodzi. Czym jest Wiec czym jest Słowianin itd. Większość przyszła w poszukiwaniu, a jeśli wchodząc przykładowo ten temat i widzą takich dwóch adminów co całkowicie masakrują człowieczka (Badź trolla) to w ogóle nie wiedzą co się dzieję i opanowuje ich strach bądź jakieś przeświadczenia. Mądry człowiek widząc takie wypowiedzi myśli na 2 sposoby ale najważniejszy to, że pokazany poziom jest nie co słaby w wykonaniu powiedzmy kogoś kto tą grupę stworzył i nią kieruje. Zastanówcie się nad tym i jeszcze raz zachęcam do dyskusji panie Marcinie jak najbardziej możesz mnie pouczyć i pokazać mi błędy w moim myśleniu jeśli takowe istnieją jestem po prostu przygotowany na krytykę a nawet mam chęć jej.
Marcin Vam pisze:
05 listopada 2019, 20:54

DURNE PYTANIE - BYLA DOSTEPNA

RĘCE OPADAJĄ - A(riowie) R1A - Haplogrupa Sławian

DNO - być może aktywni aktywiści w antifie, zajmują się ich tematami, A ARIOWIE, na swojej stronie działania ARIÓW - rozumiesz??? Widzisz w tym jakąś logikę?!

O TO JUŻ NIE MUSISZ SIĘ MARTWIĆ - wnioskuję o BANA dla ciebie WŁAŚNIE ZA TROLOWANIE ;)

W ZASADZIE JUŻ TEGO BEŁKOTU NIE CHCE MI SIĘ DALEJ CZYTAĆ

__________________________ BAN _________________________ BAN _____________
Niechaj się daży nam Lachy.
Slawa z wyrazami szacunku pozdrawia, Krystian.
DAE avatar
Marcin Vam

06 listopada 2019, 14:07

Kto ma tworzyć społeczność Ariów? Kreatorzy czy Trolle?
Zacznijmy od początku ;)

"prawdziwy aryjczyk posiada blond włosy i błekitne(niebieskie) oczy" (mniej więcej to teraz opisuje) to teraz proszę mi powiedzieć jak to brzmi?

NIJAK, GDYŻ JEST TO PUSTE OKREŚLENIE - PROPAGANDOWE, szczególnie NIJAK, gdyż mylisz pojęcia Aryjczyk z Ariami. Co więcej, nie bez powodu mroczni socjotechnicy, stworzyli toksyczny model oparty o cechy Sławian i Polaków.

1. Swastyka jest starym symbolem pomyślności, słońca w kulturze Sławian.

2. Barwy Biel i Czerwień (czerwona flaga z białym kołem, na którym jest Sławiański symbol). Flagą Polaków jest pełna czerwień karmazynowa (z domieszką błekitu) i na tym tle biały orzeł. Z czasem karmazyn przechodził w amarant (jasna czerwień)

3. Niemcy podczas WWII wykradali z Polski, Rosji dziesiątki tysięcy dzieci do "naturalizacji" aby "udowodnić" mit Nazistowskich Aryjczyków.

Co ciekawe. O III Rzeszy wiemy to, co nam się mówi, ale jest tam wiele wspaniałych wzorców. Toksyny są importowane z Talmudu - Supremacja, szowinizm. Od anglosaskich Eugeników przyszła pseudonaukowa odmiana rasizmu i przemysłowego ludobójstwa. Okultyzm semicki miał za zadanie podszyć starożytne wierzenia związane z Gają, w formie mrocznych tajnych kultów, stworzonych na podstawie Sabatay Zevi (kolejny Chazarski prorok Lucyfera).

Poczytaj, chociaż przemówienia Hitlera, sprawdź sytuacje Niemców po WWI i przed WWII... Dowiedz się o propozycjach, planach Hitlera w stosunku do Polaków, zanim rozpętał piekło... Poszukaj o ofercie pokojowej dla Brytyjczyków i kto finansował Wojnę...To wiele zmieni.

Dziwne, że tak wiele się mówi o zbrodniach Nazistów i prawie całkowicie przemilcza zbrodnie Sowietów, korporacji, banków oraz Syjonistów. Hitler, Stalin...Obama, Trump to pionki.

Dlatego mamy taki wielki nacisk na tworzenie wielu RODów, które muszą być absolutnie Suwerenne, bez Centralizacji.

Wyobraź sobie, że mieszkasz w miasteczku Holenderskim Vaals (zerknij na mapę). Tam są ulice, gdzie domy stykają się ścianami i jeden jest w Holandii a drugi w Niemczech. Wyobraź sobie, że w Niemczech, dzieje się jakiś koszmar. Dom Niemiecki popada w biedę, a Holenderski kwitnie. Co jest powodem tego? Co, jeżeli domownik Niemiecki, odrzuci jurysdykcje Niemiecką i odwoła się do Holandii?? Co, jeżeli tak zrobi całe Aachen? Kolonia, Westfalia?

Jest wiele przykładów w Historii przejścia pod lepszą jurysdykcję, nieposłuszeństwa obywatelskiego oraz zmiany monarchy, dyktatora... Oczywiście nie na pierwszych stronach podręczników z Historii ;)

Ok...teraz kwestia osobista.

Jako radosny śmiertelnik, zachowuję się różnorako i nie mam z tym problemu...rozumiem konsekwencje zachowania i nie oczekuje że będę lubiany czy popierany. Mowie od serca do początku.

Sam zauważyłeś, że pojawił się szkodnik (jego stan psychiczny, emocjonalny... mnie nie interesuje) Jego działalność jest roszczeniowa, toksyczna, spam, trolling i do tego szantaż. Moja ocena jest szczera i bez owijania w bawełnę.

Co do budowy, wzrostu, rozwoju, odrodzenia, miłości, braterstwa... Mam nadzieje, że rozumiesz, że podczas budowy, musisz wyrównać teren i zabezpieczyć przed szkodami, aby wzrastać musisz mieć klarowność i prawdę, aby się odrodzić musisz znać swoje RODzenie, w miłości od kochających, dostajesz bolesne klapsy i doświadczasz szczególnie, gdyż to jest docieranie się w relacjach (mamusia daje klapsy, a kocha jak nikt).

Jest pewien toksyczny mit o nadstawianiu policzka w duchowości. On ma tylko racje bytu w relacjach sado-maso ;) w realu...zwierze potrzebujące pomocy, może cię zranić i zaatakować i wcale nie musi rozumieć twojej intencji ani wyzbyć się swoich cech. Tygrys może cię rozszarpać a wąż ukąsić. W duchowości pomagasz pamiętając o tym i ZABEZPIECZEJAC SIĘ, aby udzielić pomocy i nie stać się ofiarą natury tego stworzenia.

*Marcin Wam* jest współkreatorem i jak widzisz wnioskowałem o BANA a koleś dostał ostrzeżenie i zawieszenie na 14 dni.

Czy nazywanie rzeczy po imieniu to sianie nienawiści? jeżeli kradniesz to jesteś zlodziejem - jak możesz się na to obrażać? Jeżeli piszesz bzdury i śmieci to, jak to nazwać? Nie jestem poprawny politycznie, nie jestem politykiem. Jak coś śmierdzi, to mówię, że śmierdzi, a nie...nieładnie pachnie. Mądry inaczej, kochający inaczej...już wprowadzają określenie na pedofila - osoba zafascynowana nieletnimi...To nie w moim domu ;)

Pozwalam sobie na krytykę i jestem krytykowany - dzięki temu się uczę, rozwijam i mam szczere relacje z ludźmi. Odwagi.

Pytasz, czy w dobrym kierunku zmierzamy? A więc odpowiedz mi czy współkreujesz tę przestrzeń w dobrym kierunku? Czy pozwolisz na to, aby ktoś niszczył i bruździł, dzielił i prowokował do sporów naszą społeczność?

czy masz w sobie chęć aktywnego działania? Chcesz być moderatorem i dbać o poziom komunikacji na tej platformie? Potrafisz zadbać o wysoki standard?

Przynieś wartość i przyjmij wartość. Z roszczeniowością oraz propagandą masz do czynienia w mainstreamie.

A teraz powiedz mi, tak na zdrowy rozsadek... Jak można stworzyć dyktaturę w społeczności, gdzie kładzie się wielki nacisk na suwerenność, osobistą, rodzinną, rodową na podstawie prawa naturalnego??

Czy rozumiesz koncepcje Ariów? Jej cel, wizje...?

Administratorzy mają dbać o to, aby ta przestrzeń była domem dla kreatorów, a nie dla TROLLI. Spędziłem ponad 40 minut na dysputę, zamiast na pracę dla dobra naszej społeczności.

Wnieś wartościowe treści, uwagi, projekty i plany, które wzmacniają naszą wizję i dostaniesz propozycje...np być adminem, albo kreatorem, twórcą, redaktorem...TAKI JEST PROJEKT.

Marcin Vam to jest Pol Lechicki (nazwa kanału/ projektu/przesłania).

Masz drzewo, na nim są pasożyty, które to drzewo toczą i wyniszczają...chcesz je uratować, wzmocnić i uzdrowić, odrodzić...JAK TO ZROBI CZŁOWIEK, NATURA, GAJA? Jak to się odbywa w naturze? W twoim ciele? Pasożyty są WYDALANE, a nie kochane i rozumiane. Losem pasozytow jest zniszczyć nosiciela i przenieść się na nowego albo być wydalonym, zniszczonym, usuniętym...Wake Up.

Krytyka to cos pięknego. Krytyka rozwija i uczy, wskazuje błędy... Jak łatwo ludzie zapominają o znaczeniach słów. Definicja... Analiza i ocena dobrych i złych stron z punktu widzenia określonych wartości. Gdzie w wypowiedziach tego pacana masz krytykę? Hejt, prowokacja oraz sianie zamętu. Mam określić to jako "niewłaściwe podejście, błędna i nieadekwatna analiza?" Czy po prostu Idiotyzm, Trolling, Debilizm i Hejt.

Przeceniasz mnie przyjacielu...jestem prostym człowiekiem z sercem na dłoni, który nie ma lęku w sobie i nie pozwoli siebie kąsać. Ja policzka nie nadstawie, ale przywalę z miłością ;)

Liczę na to, że za kilka, kilkanaście miesięcy, może lat, będę sobie śmigał w pracowni szkła i ceramiki, z dala od fal elektromagnetycznych i czasami wypowiadał się na wiecu lub na spotkaniu w moim rodzie, jako jeden z miliona suwerennych trybików.

Jeżeli zacznie się tworzenie idoli, wodzów, guru, ikon, będę to zwalczał, krytykował, ostrzegał przed tym z całego serca, gdyż to tylko prowadzi do dyktatury, której też się obawiasz.

Na koniec link do odsłuchania - za kilka dni w internecie na kanale YouTube - Pol Lechicki. - http://bit.ly/33lDFlT
DAE avatar
OLO

06 listopada 2019, 17:44

Tak Aryjczyk to propaganda Hitlerowska, ale oni właśnie szukali na to potwierdź z czego tak naprawdę przez cały czas odnajdywaniu dowód potwierdzali ,że to rasa słowiańska jest Aryjska. Te dwa słowa są zbieżne ze sobą przez co mogą w przyszłości być mylone przez szaraków.

Ad.1 nie tylko w kulturze słowiańskiej..
Ad.2 wiadomo..
Ad.3 przykładowo Simens itd.. te wszystkie fakty są jak najbardziej zgodne i prawdziwe. I jestem świadomy że to są pionki jestem świadomy w wielu rzeczach z tym związanych i więcej.. Tak samo jak znam to miasto, w sumie śmiesznie by było gdyby całe miasto zostało by podzielone, ale to się nie stanie to są zapewne układy, które mnie nie interesują, ponieważ zajmuje się moim rodem i to jest ważne dla mnie (i sobą).

Tu masz rację był to śmietnik czy po prostu pasożyt, gdzie najbardziej mnie u niego zdenerwował szantaż.

Może nie jest to nienawiść, ale poniekąd rozsyłanie złej energi.. ale też nie do końca.

No teraz już rozumiem nie pozwoliłbym szkodnikowi zanieczyszczać mój teren, a tym bardziej ród. O moim kierunku sądzę dobrze.

Wiesz jestem skromnym człowiekiem więc nie będę się wypowiadał na temat bycia moderatorem czy adminem, nie chce się wy wyższać, ale potrafie zadbać o wysoki standard (choć to były jedynie pytania retoryczne jak tak czytam), wiem to chociażby z swoich doświadczeń itd.

Wiesz na zdrowy rozsądek to wszystko da się zrobić jak pokazuje nam to historia w wielu momentach że nawet cały sejm może być za rozbiorami gdzie góruje liberum veto. Da się? Da sie... Hitler był przecież malarzem (haha), a zauważ jak skończył, kościół składał się z nie wielu dawno temu a teraz jest wszędzie. Historia pokazuje.

Sam później piszesz o właśnie idolach, guru etc. Czyli masz świadomość tego że gdzieś tam w którymś rodzie może stać się źle, dobrze że myślisz.

Co do koncepcji i wizji bardzo dobrze ją pojmuję. Powiem inaczej zacząłem tworzyć swój Ród jeszcze zanim spotkałem się z pana kanałem i z stroną Ariowie(może z rok wcześniej) i miałem bardzo dobry zamysł, który okazuje się jest pokazywany i tutaj ku zdziwieniu ("prawo przyciągania").

Chciałbym być, ale na nic nie liczę. Zastanowię się nad propozycją umacniania was.

Krytyka jest naprawdę piękna.. sądzę że ten pan był po prostu zagubiony, przestraszony (teorią NWO chyba), chciał odpowiedzi ,ale jednak spam ,debilizm, SZANTAŻ. Masakra po prostu i te podobno 14 tematów..(po co?..) nie sądzę że należy go tak surowo oceniać chłopak się na swój sposób wypowiedział heh. Ale to od was zależy jaką czystość chcecie otrzymać.

Czy przeceniam? Mam dużą wiarę w ludzi hah, wielką miłość i chęć zmian. A skoro link "przed" premierowy to obejrzę hihi.

Bardzo przepraszam za te zmarnowane 40 minut życia na mnie i kolejne 5 na.czytanie... czy się opłacało nie wieem... Gdzie można było spędzić czas nad ważniejszymi sprawami niż takim mną..

Dziękuję za odpisanie nie sądziłem że się pozbierasz żeby odpisać takiemu szarakowi heh. Bardzo dobrze wszystko rozumiem. Przepraszam jeszcze raz za problemy i życzę udanego dnia bądź nocy oraz powodzenia.
Sława!
DAE avatar
Tomasz21

08 listopada 2019, 04:47

Witam; Muszę powiedzieć; „Łał” - i już się zaczęło, długo był spokój. Przydzielono nam obserwatora z urzędu? A może się mylę? Chciałbym się mylić, To akurat wyczuwam na odległość. Ma się ten węch wyrobiony od czasów „BOLKA”. Delikatne sugestie nie pomogły, to pokazał „pazur”. To są uroki wielkiej polityki, zawsze podrzucą jakieś, zgniłe kukułcze jajo. Chyba ten gościu to jest po krótkim przeszkoleniu, bo wszystko bierze dokładnie tak, jak przebiegało na kursie. Gdyby pracował dłużej w branży, to by inaczej zaczął tą dyskusję; Widać jest świeży i nowy. Dawno tak się nie ubawiłem, Przytoczone przykłady, jasno pokazują kim on jest, i co zamierza robić tutaj; I najlepsze jest to; mam to wszystko zapisane i , chyba jednak zacytuję;
*Cytuję; Oświadczam że ja będę tak robił ten tekst zapisałem na zewnętrznym nośniku
pamięci który chowam poza domem (jak wszystkie ważne pliki które robię lub znajdę)
tekst zostanie wykorzystany..............

jako dowód przy informowaniu wszystkich o tym
Pewnie chowa w centrali dyspozycyjnej; w sejfie, i użyje w odpowiedniej chwili, na sali sądowej, jako dowód rzeczowy. „NO, NO”, Panowie - staliście się wrogimi agentami od tej chwili. Jak szybko można awansować??? Ze zwykłego admina, na wroga publicznego Nr.-1. Od dzisiaj chodzę bez czapki. Przepraszam, a zwróciliście uwagę na styl wymowy? Mam wrażenie, że gdzieś to już słyszałem, coś w stylu przemówienia Gomółki, *Cytuję; „Kto podniesie rękę na socjalizm? To ta ręka zostanie odcięta, albo ucięta”. Coś w tym stylu. Mam pytanie do autora? Co zamierzasz tutaj robić?Bo na samym wstępie się poślizgnąłeś, i to mocno.
Odpowiadam; zasiać ferment, poróżnić ludzi, napuścić jednych na drugich; i następnie przyglądać się jak będą ze-sobą walczyć. Nie pomyślałeś, że my jesteśmy inni. My się wszyscy znamy, jesteśmy jednością; Poczytaj o polach Morficznych, to zrozumiesz swój problem.
To tyle, aż tyle w tej sprawie; jest takie powiedzenie, uderz w stół, a nożyce się odezwą.
Pozdrawiam Marcina i całą załogę: Może nie jest to po Słowiańsku, ale jest po Polsku, Kiedyś tak się mówiło w starych czasach okupacji; „ ABY DO WIOSNY”.
:ugeek:
DAE avatar
once fluid man

05 grudnia 2019, 11:12

Bardzo mi się podoba rekcja.

Widać to po narracji tej osoby.

Nic nie wnosi do dialogu.

Jedynie sianie niepewności i dyskredytowanie to tak zwana socjotechnika.

Jak mawiał mój mentor 50 lat temu.

"We need emotional content, not anger"

"!!!! Don't think, FEEL!!!!"

"IT is like a finger pointing a way to the moon, don't concentrate on the finger or you will miss all that hevenly glory"

txt ze sceny filmu Enter the Dragon

Bruce Lee

W życiu nie koncentrujcie się na jednej rzeczy ( finger), bo ominie was to wszystko co nas otacza. ( hevenly glory)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Współpracujmy”