Warszawa-Ursynów.

DAE avatar
PoznającSiebie

24 marca 2019, 09:04

Witam mam na imię Sebastian syn Ireneusza, mam 25 lat. Jestem tatą 17 miesięcznej Kornelii oraz mężem. Jestem bliźniakiem z zodiaku co cechuje mnogość zainteresowań i trudność z ukierunkowaniem jednak od zawsze interesowałem się prądem elektrycznym i zjawiskami z nim związanymi, pracowałem przy automatyce i chętnie podejmę tego typu pracę nawet mocno fizyczną za odpowiednią stawkę gdyż aktualnie pracuję w nocy co chętnie zmienię. Dalej interesuje się metodą Wim Hofa która od niedawna praktykuje oraz pracuje nad wprowadzeniem żywego odżywiania dla swojego ciała. Jeśli są w okolicy ludzie którzy również chcą jeść surowo co w nie sprzyjający środowisku nie jest łatwe, łączymy się kochani :) dodatkowo jeśli masz ochotę robić trening oddechowy czy fizyczny albo chociaż wykąpać się w jeziorze to śmiało :) RODacy zaczynamy!
Mail : [email protected]
Wire : @sebastianar
Zapraszam do kontaktu Warszawę i okolice :)
DAE avatar
Husia

24 marca 2019, 15:07

Cześć
Nie będę otwierał nowego tematu bo tez jestem z Ursynowa. Konkretniej z Kabat.
Mam na imię Wojtek, mam 43 lata, żonę i parkę prawie już dorosłych dzieci.
Zawsze marzyło mi się życie w samowystarczalnym społeczeństwie i ciągnęło mnie do natury jak wilka do lasu
Od dziecka nie dawałem się wiązać kajdanami systemu i dopiero jako dorosły zrozumiałem w jak fałszywym świecie żyjemy.
Prowadzę działalność geodezyjną (robię to bo jakoś trzeba żyć w systemie i niejako kontynuuje zawód po ojcu). Jeśli potrzeba jakiejś pomocy z mojej branży postaram się pomóc. Obecnie drugi rok eksperymentuje z ogrodnictwem i uprawą.
Grzecznościowo mam użyczony teren pod uprawę na Wilanowie i tam mam ponad 2 tys metrów kw na swoje eksperymenty.
Mam też jakieś tam doświadczenie z elektrowniami wodnymi MEW (posiadałem taką 3 lata ,ale kontakty z "urzędnikami" spowodowały że zrezygnowałem, a miałem już spore doświadczenie w kontaktach z "urzędnikami").
Szukam jakiegoś siedliska w okolicach jeziora i lasów z zabudowaniami do remontu. Jakby ktoś miał coś czym trzeba się zaopiekować to z chęcią wezmę to pod swoje skrzydła. Najlepiej z dala od nadajników GSM i chemtrails. Tylko spłacę dług systemowi i tyle mnie zobaczą ..... Może ktoś szuka sąsiada? W kupie zawsze raźniej :)
Zapraszam !
DAE avatar
PoznającSiebie

03 kwietnia 2019, 12:49

W każdym temacie z Warszawy zamieszczam tego posta. Proszę o jakikolwiek kontakt z terminem spotkania w przeciągu 4 dni. Czekam suwereni czas się poznać i zrobić pierwszy krok czyli porozmawiać razem :D
Mail : [email protected]
Wire : @sebastianar
Zapraszam do kontaktu Warszawę i okolice :)
DAE avatar
tunirudis

02 maja 2019, 09:20

Witajcie, organizujemy spotkanie dla suwerenów z Warszawy i okolic. Planujemy rozpocząć 11.05.2019 o godz. 10. Lokalizacja spotkania na łonie natury, sprzyja rodzinnej rozrywce (plac zabaw dla dzieci), grill , ognisko. Kto chce podpisać deklarację proszę o wydrukowanie swojej. Chętnych proszę o wiadomość prywatną, odeślę dokładny adres/mapkę dojazdu.
Pozdrowienia
kontakt : wire - @tunirudis
[email protected]
ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”