Skierniewice, Warszawa

DAE avatar
tunirudis

24 marca 2019, 06:42

Witajcie, mam na imię Piotr. Mieszkam z rodziną na wsi w okolicach Skierniewic ale związany też jestem z miastem rodzinnym - Warszawą.
Zainteresowania - wolność i metafizyka, a z techniki - elektronika (projektowanie, oprogramowanie), automatyka przemysłowa, technika chłodniczo-klimatyzacyjna, mechanika maszyn, ostatnio druk 3d
Chętnie pomogę przy konstrukcjach/naprawie maszyn przemysłowych (głównie automatyka), instalacji/naprawie klimatyzacji (posiadam osprzęt), serwisie/instalacji systemów podtrzymania zasilania, oprogramowaniu systemowym (Linux) oraz naprawie elektroniki wszelkich zastosowań.
Obecnie zajmuję się serwisem maszyn poligraficznych i osprzętu.
Chętnie nawiąże kontakt z "producentem" ekologicznych jajek, mleka, warzyw i owoców.
Ostatnio zmieniony 29 marca 2019, 22:19 przez tunirudis, łącznie zmieniany 1 raz.
kontakt : wire - @tunirudis
[email protected]
DAE avatar
PoznającSiebie

24 marca 2019, 09:05

Witaj Piotrze, nazywam siebie Sebastian i mieszkam w Warszawie na Ursynowie. Mamy bardzo podobne zainteresowania techniczne,fajnie że mamy o czym pogadać :)
Mail : [email protected]
Wire : @sebastianar
Zapraszam do kontaktu Warszawę i okolice :)
DAE avatar
tunirudis

29 marca 2019, 22:31

Witaj Sebastianie, kiedy masz czas ? Może w niedzielę podjadę z żoną i córkami gdzieś w twoje okolice tak żeby się dziewczynki pobawily a my pogadamy ?
kontakt : wire - @tunirudis
[email protected]
DAE avatar
PoznającSiebie

03 kwietnia 2019, 12:22

Jak najbardziej zapraszam w niedzielę, przepraszam że nie w tą o którą prosiłeś ale jestem już i czekam na spotkanie :)
Mail : [email protected]
Wire : @sebastianar
Zapraszam do kontaktu Warszawę i okolice :)
DAE avatar
Dark

29 grudnia 2019, 02:01

Panowie
pojawilem się tu niedawno i widzę że mam podobne zainteresowania mieszkam chyba między wami w Zabiej Woli i chętnie dołączę do waszego grona.
Darek
DAE avatar
Arkadiusz_Polach

27 stycznia 2020, 23:37

Witam Suwerenow.
Mam na imię Arek, rowniez pochodzę z okolic Skierniewic, teraz mieszkam w Warszawie, ale czesto jeżdżę na Rawkę przez Pruszkow, Grodzisk Maz., Żyrardów.
Ja nie rozwinalem az tylu wspanialych umiejetnosci co Wy, jestem zaledwie budowlancem, trochę liznalem stolarki, potrafie niezle wykonywać wykonczenia wnetrz, jestem samoukiem, mam calkiem sporo sprzetu, sprawne rece i w miarę bystry umysl... Mogę i chcę się przydać.
Aż milo poczytac jak wspanialymi, zdolnymi ludzmi są Słowianie,
wyobrazcie sobie jakich wspanialych rzeczy możemy jako suwereni dokonac w tak urozmaiconym skladzie.
Na tej ,,platformie", w przestrzeni Ariow zglaszaja się ,,ZLOTE RĘCE " jak Wasze, ale tez ludzie znajacy prawo morskie i jego slabe strony, fizjoterapeuci,
,,znachorzy", rolnicy...itd.
Gdybysmy tylko sprezyli się i zwarli szyki, moglibysmy byc samowystarczalni, a w razie wiekszego zagrozenia, nawet budowac własną przestrzeń fizyczna, typu wioska w realu :) Ech... rozpedzilem się:)
Bracia proszę Was o kontakt, zebysmy mogli poznać się nawzajem, wymieniac poglady, wspierac się i organizowac.
Kontakt:
[email protected]
Wiele serdecznosci dla Was.
Ostatnio zmieniony 03 lutego 2020, 02:00 przez Arkadiusz_Polach, łącznie zmieniany 1 raz.
,, W czasach powszechnego fałszu
mówienie prawdy
jest czynem rewolucyjnym"
George Orwell
Awatar użytkownika
Chrisader

01 lutego 2020, 17:29

Witam Wszystkich.
Też rezyduję w okolicach Skierniewic, Puszczy Mariańskiej, Żyrardowa i czasami Warszawy.
Bywam w tych miejscach regularnie. Z zawodu wyuczonego jestem fizjoterapeutą, ale mam bardziej szerszy wachlarz zainteresowań.
Interesuje mnie alternatywne budownictwo, ekowioski, energia odnawialna, ekologiczne rolnictwo, alternatywna medycyna, wszystko to co się może w życiu przydać, jest wartościowe i daje wolność. Mam otwarty umysł, więc nie ma tematów na które nie porozmawiam.
DAE avatar
Arkadiusz_Polach

01 lutego 2020, 19:29

Witaj Chrisader, cieszymy się ze dolaczyles do naszej wspolnej wirtualnej przestrzeni, podalem swoj numer tel. w opisie po to, aby ulatwic innym suwerenom kontakt, smialo korzystajcie z niego, poznawajmy się w realu, tworzmy prawdziwe relacje, a nie tylko wirtualne, Ariowie są przestrzenia stworzona po to, abysmy mieli wlasna dedykowana platformę wirtualna, bazę wyjsciowa, tu jestesmy tylko i aż Awatarami, kontaktujmy się jako zywi ludzie w rzeczywistosci, bo jak na razie ta przestrzen wegetuje, zamiast tetnic od wymiany informacji miedzy nami...
Serdecznosci dla wszystkich :)
,, W czasach powszechnego fałszu
mówienie prawdy
jest czynem rewolucyjnym"
George Orwell
ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”