Rzemieślnik - lokalnie

DAE avatar
Demiurg.M

22 listopada 2019, 11:12

Chciałbym Stworzyć miejsce w którym można znaleźć lokalnych rzemieślników czy małe firmy"

Prowadzę niewielką stolarnię, zajmuje się "produkcją mebli" właściwie moim zamiłowaniem jest drewno i dłubanie w nim, niestety w dzisiejszych czasach niewielu może sobie pozwolić na drewniane meble. Płyta wiórowa czy mdf (śmieci w ładnym papierku) podbiły rynek meblarski i tu korporację zarabiają miliony, a ja jestem tylko tanią siłą roboczą która łączy ze sobą te śmieci i tworzy z tego użytkowe meble. Materiały - Płyty i używane akcesoria kupuję w hurtowni więc jest wszystko czarno na białym i wystawiony przeze mnie paragon kończy tą zabawę i ja w portfelu mam tyle żeby przeżyć". MASAKRA
Jak wszyscy którzy prowadzą własną działalność muszę płacić daniny, utrzymywać pracowników w tym obowiązkowe ubezpieczenia, opłacić miejsce pracy i płacić kredyty, nie mając za wiele czasu dla siebie i rodziny. Czy można to zmienić? - Podnieść ceny usługi? Chyba nie o to chodzi, czas pominąć korporacje i biurokracje - wracamy do drewna :)

Więc jeśli chciałbyś promować i rozpowszechniać idee Ariów to napisz czym się zajmujesz i co potrzebujesz, może znajdzie się ktoś kto skorzysta z Twoich umiejętności i możliwości.

Wierzę w to ,że nie wszyscy zarejestrowani Ariowie są w ciężkiej sytuacji finansowej ;)
Rzemieślnik - stolarz meblowy - zawodowo i z zamiłowania do drewna
34 lata, wszystko co napotkam na swojej drodze muszę dotknąć i polizać - chyba dlatego czasem walczę z rozwolnieniem :D
DAE avatar
MieczysławTabaczyk
Kontakt:

24 listopada 2019, 14:33

Napisz mi swój kontakt na: [email protected]
Zapraszam do grup na fb:
Warsztaty i spotkania Sławian
Ariowie w DE
Lechicki Ród

Jestem też na: https://vk.com/id570566218
ODPOWIEDZ

Wróć do „kujawsko-pomorskie”