KTO TO ZROBI

Masz umiejętności, którymi możesz podzielić się z innymi? A może szukasz kogoś, kto zrobi coś dla Ciebie poza Matrixem? Napisz w tym dziale...
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

30 września 2019, 17:41

jest co testować - kto z Ariów ma możliwości by jako Pionier zbudować rządzenie Darmowej Energii - oczywiście nikt nie będzie za to płacić ale jak coś to prawdopodobnie chcieli by kupić(ch... bez konsekwencji), na moje sugestie można liczyć gdyż sam idę w tym kierunku no i czym więcej jestem w tym temacie tym więcej widzę.
Słońce i Księżyc(4st.) w MAKHA. Ascendent Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter.
.
Połóż Ręce Na Monitorze i Przelej mi 100złotych.edt
.
Możesz brać i To kopiować.
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

14 października 2019, 23:29

Wejdźcie w temat Kawitacji jest tam coś od Ruskich, tyko że trzeba wydać parę tysięcy albo zrobić.
.
Testatica coś tam jest ale to nie o to mi chodzi - siłę odśrodkową i nadprzewodniki chcę wykorzystać do urządzenia do latania więc trzeba coś testować 1.Cewka rodina + dyski miedź pantyna folia magnetyczna, wiele warstw, kształt spirali lagorymetrycznej czy coś, zalane żywicą epoksydową i odciągnięte gazy, na środku dziurka by pole magnetyczne łatwiej przepływało, wysokie obroty i klatka faradaya przewody z elektrolitem = czekam na wyniki. 2. Cewka rodina z przewodów elektrolitowych, w centrum wielowarstwowy prosty kondensator z jednej strony podłączony do cewki a z drugiej do jakiegoś homopolar generator np do środka teflonowego dysku albo silnika prądu stałego = czekam na wyniki
.
Wszelkie pracę na własną odpowiedzialność
ODPOWIEDZ

Wróć do „Współpracujmy”