Strona 1 z 1

Wolna energia i generatory magnetyczne

: 10 kwietnia 2019, 20:33
autor: Wandalita
Postaram sie tu poruszyc temat wolnej energii (elektryki)
Zapraszam na stronke w USA. Znajdziecie tu generator magnetyczny do wytwarzania pradu 5kW, 10kW, 15kW. Napiecie wychodzace to 120V lub 240V.
https://www.fuellesspower.com/products-shop-here/
Przymierzam sie do kupna w kumplami na spolke. Generator 5kW to koszt 4500$ USA. Jesli macie pytania piszcie na forum.

Poruszam ten watek bo jest mocno zwiazany z wolnoscia energetyczna.

// Edycja admina: poprawione pogrubienie tekstu

Re: Wolna energia i generatory magnetyczne

: 18 kwietnia 2019, 10:55
autor: robertleon
Czy Ta Strona Jest Bezpieczna?!

Re: Wolna energia i generatory magnetyczne

: 20 kwietnia 2019, 18:46
autor: cory
Chętnie dowiem się wszystkiego o tym patencie

Re: Wolna energia i generatory magnetyczne

: 29 kwietnia 2019, 14:01
autor: Wandalita
robertleon pisze:
18 kwietnia 2019, 10:55
Czy Ta Strona Jest Bezpieczna?!
Badam temat. Organizuje zakup generatora. Podam wiecej informacji kiedy generator bedzie juz dzialal w moim domu. Cierpliwosci

Re: Wolna energia i generatory magnetyczne

: 19 lipca 2019, 11:19
autor: cory
Ciekawi mnie czy coś dalej ruszyło z tym generatorem ? Czy ktoś się tym zainteresował ? Ktoś testuje ?

Re: Wolna energia i generatory magnetyczne

: 24 lipca 2019, 10:43
autor: Ratomir
Warto byłoby rozważyć zakup GOTOWEGO I DZIAŁAJĄCEGO urządzenia. NIe narazisz się na zarzut że coś "źle" zmontowałeś. Oczywiście przydałaby się prezentacja działającego urządzenia u klienta. Firmy w ten sposób sprzedają na preferencyjnych warunkach swoje produkty (nawet domy) za 50% ceny pod warunkiem że 1x w tygodniu będą odwiedziny z nowymi chętnymi do zakupu.

Re: Wolna energia i generatory magnetyczne

: 24 lipca 2019, 16:55
autor: robertleon
a weźcie zapłaccie np. takiemu Taratajcio by sprawdził Dla Was np.Rekombinacje Wodoru albo wykorzystanie siły odśrodkowej do produkcji energii w generatory magnetyczne to bym się nie pchał ale że idiotów nie brakuje to i tu się znajdą tacy co będą chcieli to kupić za kosmiczną cene a na dodatek to tak skomplikowane że szkoda a ruszcie łbami i sprawdzcie rekombinacje wodoru bo to może być debiloodporne - w Warszawie można kupić czysty wodór albo zrobić ale chyba łatwiej kupić i testować - To jest Warte Uwagi a nie jakieś trudne w konstrukcji generatory magnetyczne Ale chuj chyba jeszcze wam mało i chcecie się pierdolić przy magnesach .
A jak coś to turbiny parowe lub bezpośrednio ciepło na prąd i do anten i zabawa się dopiero rozpocznie. Oczywiście szkoda być debilem bo pasożydy i korporacje czy nawet gorzej mogły by coś pojebać ale zacząć od urządzenia do latania to i takich narobić to wtedy mogło by być rozwojowo.

Re: Wolna energia i generatory magnetyczne

: 13 sierpnia 2019, 13:13
autor: antonio.zapotocki
Witam.
Piszesz powiem w dość niezbyt ładnych słowach, a przecież mamy budować nowy lepszy świat i to zaczynając od siebie - na począteg jeśłi czujesz się mocny w danym temacie pokaż taką analizę co jest w danym rozwiązaniu dobe a co złe lub co dany pomysł dyskwalifikuje i dlaczego. Dzięki temu zyskasz uznanie i wdzięczność ludzi a tak to skaczesz z tematu na temat bez ładu i składu i tak naprawdę nie wiadomo o co ci chodzi. . .
Pozdrawiam.

Re: Wolna energia i generatory magnetyczne

: 01 lutego 2020, 21:52
autor: Chrisader
Obejrzałem tę stronę i raczej zalecałbym dużą ostrożność w kupowaniu czegokolwiek. Szczególnie te poradniki wydają się być skopiowanymi z internetu zdjęciami i planami różnych elektrycznych urządzeń, co do których nie ma żadnej gwarancji, że dają wolną energię. Jak się dobrze poszuka to najpewniej można to samo znaleźć. Zresztą system nie pozwoli nikomu jawnie sprzedawać żadnych tego typu generatorów. Byli tacy co już próbowali jak np. Kohei Minato i skończyli marnie, dlatego obawiam się, że może być to próba wyciągania pieniędzy i sprzedaży niedziałających rzeczy...