Strona 1 z 1

Kupię/Sprzedam

: 06 kwietnia 2019, 20:14
autor: grisza.1985
Myślę, że moglibyśmy tutaj wrzucać drobne ogłoszenia, jeśli ktoś ma coś do sprzedania np. samochód (oczywiście starajmy się sprzedawać dobre rzeczy a jeżeli są jakieś mankanenty to informujmy o tym, nie oszukujmy się nawzajem), motocykl, kose spalinową, produkty spożywcze i inne. Tak samo w drugą stronę, jeżeli ktoś czegoś potrzebuje, to wrzuca ogłoszenie, że potrzebuje to czy tamto. Myślę, że suwereni w wielu przypadkach mogą pomóc, a jak nie oni to może ich znajomi.

Re: Kupię/Sprzedam

: 12 kwietnia 2019, 22:58
autor: Pufiasty
[ Kupię ]
Chętnie zaopatrzę się w Amanitę, nigdy jej nie próbowałem, a sezon na nią dopiero przed nami, więc może komuś coś zostało ?
Oraz również zbieram się do zakupienia innych grzybów, mianowicie "golden teacher", jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi i wie gdzie co i jak można kupić za rozsądną cenę, to proszę o info.

Re: Kupię/Sprzedam

: 20 czerwca 2019, 22:58
autor: MieczysławTabaczyk

Nazbieraj sobie ziół

: 27 czerwca 2019, 14:24
autor: Ratomir
Zapraszam do mnie na wspólne zbieranie zieleniny w pięknych okolicznościach przyrody. Teraz jest najwięcej babki, skrzypu, ostrożenia, później nawłoć i wrotycz.

Re: Kupię/Sprzedam

: 13 października 2019, 00:25
autor: Włóczęga
Mam na sprzedanie kilka płyt winylowych, mi.n Moskwa, Venom, Dragon, Metalmania 87, W.A.S.P., Manam i inne z muzyką heavy metal, rock, punk rock.
Część płyt znajduje się w Polsce m.in. Def Leppard, inne w UK.
Dlatego ogłoszenie kieruję głównie do osób mieszkających w UK