List polecony

Awatar użytkownika
kulsson

09 sierpnia 2019, 14:27

Po pierwsze nakaz mają na osobę fizyczną.
Po drugie... Uwielbiam stwierdzenia co by było gdyby. Będzie to będzie. Mam plan działania w takich sytuacjach. Najlepiej siedzieć i czekać i nic nie robić. Czekajmy az się wszystko samo zrobi :) och państwo takie zle...
A co by było gdyby ci z nakazem przejrzeli na oczy że nie mogą nic zrobić, że merytorycznie uswiadomie im że papier jest nieważny?
A co gdyby nie było żadnego nakazu i w formie listownej wszystko bym rozwiązał?
Zmień nastawienie. Wszyscy myślą negatywnie i myślalem że tutaj są świadomi ludzie którzy chcą tworzyć lepszy świat. Wystarczy już narzekania. Czas na zmiany. A zmiana mentalności to jedna z podstaw by stać sie suwerennym. Bo jeśli będziemy więzniem w swoim umyśle to w życiu również takim więzniem będziemy.

Jak będą rody to będzie łatwiej rozwiązać takie sprawy. Póki ich nie ma działam w taki a nie inny sposób.
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
antonio.zapotocki

09 sierpnia 2019, 17:21

Witam.
Jest taka mała różnica między nami ja mam doswiadczenie, a ty teorię - chcemy tego samego tylko każdy inaczej to widzi. . .
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”