Komunikator

DAE avatar
ndc

16 kwietnia 2019, 19:15

Signal.
Awatar użytkownika
kulsson

18 kwietnia 2019, 04:12

Yasssaa pisze:
09 kwietnia 2019, 21:42
kulsson pisze:
31 marca 2019, 21:37

Co do powiadomień to one po prostu nie działają. Niestety strona jest do dopracowania
Sprawdź czy nie masz w folderze ze spamem. Ja tak miałem. Pozdrawiam.
Nie mam takiej opcji jak spam.

Co do powiadomień to pojawiają się wyłącznie jeśli ktoś mnie zacytuje.
Załączniki
Screenshot_20190418-041033.png
Screenshot_20190418-041033.png (389.12 KiB) Przejrzano 490 razy
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
Tomasz21

27 kwietnia 2019, 21:44

Witam wszystkich; jestem tutaj nowy. Sprawa komunikatora, jaki stopień bezpieczeństwa? Mogę polecić coś takiego - wypróbowane; Poczta - unseen.is - + w niej komunikator. Wszystko mocno szyfrowane, jedyny szkopuł to , że działa w swoim kręgu. Czyli obydwoje muszą to posiadać. Ale jest naprawdę mocna i niezależna, nie udostępnia nikomu nic. Kraj pochodzenia to Islandia. Ten kraj nie należy do żadnej mafii , mały wolny i niezależny. Żeby coś z stamtąd wyciągnąć; to jest potrzebny wyrok sądu w Islandii, a te oskarżenie musi dotyczyć i być udowodnione. Na przykład, morderstwo, terroryzm, Chodzi oczywiście o faktyczny terroryzm. A nie wydumany. Co do poczty, to ona działa normalnie, tak jak każda poczta. A nie normalnie działa we własnym kręgu, czyli bardzo mocne szyfrowanie.
Ten temat jest sprawdzony, godny polecenia. A Szwajcaria, to już jest historia. Po za tym komunikator, i bezpieczeństwo??? Chyba że przed własną żoną. Jest jeszcze niezależny internet, ale nie słyszałem o komunikatorze. Szyfrowany telefon. Tylko co to da, jeśli procesory do niego są robione w Izraelu? No chyba że to ma być takie "PLACEBO" - ułuda bezpieczeństwa. Pozdrawiam.
:ugeek:
Ostatnio zmieniony 01 maja 2019, 13:23 przez Tomasz21, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WhiteRabbit

28 kwietnia 2019, 16:42

Tomasz21 pisze:
27 kwietnia 2019, 21:44
A Szwajcaria, to już jest historia. Po za tym komunikator, i bezpieczeństwo??? Chyba że przed własną żoną. Jest jeszcze niezależny internet, ale nie słyszałem o komunikatorze. Szyfrowany telefon. Tylko co to da, jeśli procesory do niego są robione w Izraelu? No chyba że to ma być takie "PLACEBO" - ułuda bezpieczeństwa. Pozdrawiam.
Procesory robione w izraelu??? A gdzie o tym słyszałeś? Jeśli nawet, to nie ma znaczenia gdzie są robione. 90% procesorów, jeśli nie więcej ma backdoor i faktycznie szyfrowanie nic tu nie zmieni. Jeśli chcesz mieć w miarę bezpieczny komunikator to server tylko na własnym sprzęcie.
DAE avatar
Tomasz21

28 kwietnia 2019, 17:57

Witam; Dużo słyszałem, dlatego uprzedzam. A co do reszty to masz rację. Ale już nie tak całkiem do końca. Serwery przerabiałem, leżą bezużyteczne. Służą jako magazyn, tylko i wyłącznie. Czasy się zmieniły i to dość szybko,
Teraz to jest internet bez cenzury i bez serwerów. To co wrzucisz, i zostanie seedowane, staje się nieśmiertelne.
Każdy może tam zajrzeć, przeczytać, skopiować, i to jest wszystko co może zrobić. Żadnych zmian, tylko właściciel tego materiału.To jest przyszłość internetu.
:ugeek:
Ps. Napiszę więcej na ten temat, właśnie zjadło mnie artykuł.
Pozdrawiam.
DAE avatar
Boromir

31 lipca 2019, 01:12

Co sądzicie o Discord? Poleca go Biba.TV oraz Zdalny Obserwator.
DAE avatar
Tomasz21

31 lipca 2019, 08:14

Witam: Pytanie? czy ci panowie to są informatycy? Czy to się odbywa na zasadzie, jedna pani, drugiej pani coś tam powiedziała? Pamiętajmy, dobrych rzeczy nigdy się nie reklamuje. Dobre - samodzielnie się reklamuje. Drugie pytanie? Do czego i dla kogo to jest dobre? Ja sobie zawsze stawiam wytyczne; Do czego to ma SŁUŻYĆ? I JAKIE MA MIEĆ PARAMETRY? Co chcę osiągnąć po przez tą instalację?Najpierw stawiam pytania? A dopiero do nich próbuję coś dopasować, coś co spełnia te parametry. Pozdrawiam. :ugeek:
Awatar użytkownika
WhiteRabbit

01 sierpnia 2019, 13:34

Boromir pisze:
31 lipca 2019, 01:12
Co sądzicie o Discord? Poleca go Biba.TV oraz Zdalny Obserwator.
Discord tylko jako tymczasowe narzędzie. Nic więcej. Rozmawiałem osobiście ze zdalnym i on sam rozumie że to nie jest wyjście z sytuacji. To samo jak szalone pomysły budowania POLISH YOUTUBE z funduszami wysokości 0 PLN. :(
DAE avatar
Tomasz21

01 sierpnia 2019, 13:55

[/color] Witam; Pisałem już o tym, Na "Hello ZeroNet" jest coś takiego - "YouTube PL" Koszt utrzymania "0" zł. Możecie sprawdzić. Są tam polskie filmy, to znaczy napisy, albo tłumaczenie. Wartościowe rzeczy. niektórych pozycji już niema na tubie.Najważniejsze nie można tego skasować.Pozdrawiam. :ugeek:
Dodatek; Sprawdziłem ten Diskord, to nie jest samodzielna instytucja, czyli ktoś to kontroluje, żądają twój adres poczty. I tylko można rozmawiać. Czyli najpierw trzeba zostawić swój ślad, aby móc się skontaktować. Można używać, ale to jest pod kontrolą jak telefon. Chcesz tanio rozmawiać załóż sobie"VOIP" - koszt 7-gr za minutę na zagranicę. pozdrawiam. :ugeek:
Awatar użytkownika
WhiteRabbit

02 sierpnia 2019, 23:35

Tomasz21 pisze:
01 sierpnia 2019, 13:55
Dodatek; Sprawdziłem ten Diskord, to nie jest samodzielna instytucja, czyli ktoś to kontroluje, żądają twój adres poczty. I tylko można rozmawiać. Czyli najpierw trzeba zostawić swój ślad, aby móc się skontaktować. Można używać, ale to jest pod kontrolą jak telefon. Chcesz tanio rozmawiać załóż sobie"VOIP" - koszt 7-gr za minutę na zagranicę. pozdrawiam. :ugeek:
No ależ oczywiście, ktoś mówił inaczej?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet i komputery”