Sądy i ich funkcjonowanie

Awatar użytkownika
kulsson

08 sierpnia 2019, 23:24

Witajcie 8-)
Czy ktoś z was korzystał z możliwości bycia jako publiczność na otwartych rozprawach? Przyglądaliście się i uczyliście się jak ten cały teatrzyk się odgrywa? Pytam ponieważ Alex Berdowicz w jednym ze swoich filmów proponował by nauczyć się jak taka sprawa wygląda, by przygotować się na to jak taka rozprawa wygląda. To pozwoli na to by jak najbardziej profesjonalnie i bez emocji rozmawiać z naszymi służącymi w przyszłych rozprawach do których może w przyszłosci dojść. Ewentualnie tą wiedzę przekazać potrzebującym dalej. Oczywiście mam na myśli wykorzystanie tych informacji do spraw z wykorzystaniem prawa naturalnego w sądzie.

Ewentualnie może wiecie czy trzeba się rejestrować jakoś przed rozprawą? Bo z marszu chyba nie wpuszczają. Jakie są wymogi, zasady bycia jako publiczność?
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
antonio.zapotocki

09 sierpnia 2019, 03:33

Witaj Kulsson.
Ja nie tylko bywałem jako widz ale jako strona w tych sądach jakieś kilkadziesiąt razy i znam to z doswiadzczenia na własnej życi co i jak wyglada. Jak ktos ciekawy to niech pyta szczerze opiszę co i jak.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kulsson

09 sierpnia 2019, 04:32

To chętnie usłyszymy szczegóły jak dochodzi do takiego spotkania co się dzieje w trakcie itd. Bardziej nas interesuje sam proces niż konkretna sprawa w której brałeś udział.
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
antonio.zapotocki

09 sierpnia 2019, 12:36

Witam.
Interesuje was cały proces od powstania jakiegoś sporu i dojścia na salę sądową i co dalej się dzieje czy tylko to co dzieje się na sali rozpraw, bo opisanie tego z obu stron powoda/pozwanego trochę czasu mi zajmie postaram się wieczorem to opisać.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kulsson

09 sierpnia 2019, 13:44

Napisz tyle ile możesz. Każda informacja na wagę złota :) przynajmniej dla mnie, ułatwi mi to w praktyce przy używaniu prawa naturalnego i prawa morskiego
DAE avatar
antonio.zapotocki

19 sierpnia 2019, 23:57

Witam.
Obiecywałem szybką odpowiedź ale to nie jest takie siup....
Muszę to troche usystemstyzować aby nie było bełkotu dla ludzi nie obeznanych z tematem i żeby ktoś niechcący nie wdepnął na minę.
Narazie obcykałem pozwy i sprawy cywilne jak obrobię karne to wtedy wywalę wam wszystko na blat. . .
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kulsson

20 sierpnia 2019, 16:22

Antonio na spokojnie, lepiej późno niz wcale :)
DAE avatar
elżbieta

16 września 2019, 22:35

Pośpiesz się trochę. 15.10.2019 mam rozprawę w wojewódzkim sądzie administracyjnym w przedmiocie ograniczenia mi sposobu korzystania z nieruchomości gruntowej, obalenie decyzji starosty i wojewody. Sprawę wniosła ENERGA. Jak trzeba to podam adres e-mail. Pozdrawiam elżbieta
ODPOWIEDZ

Wróć do „Matrix i nasza rzeczywistość”