Składki ZUS od każdej umowy cywilnoprawnej - już niebawem

DAE avatar
Ratomir
Posty: 88
Rejestracja: 10 maja 2019, 08:20

22 maja 2019, 09:28

Przeklejam z money.pl temat:
Pełne ozusowanie umów cywilnoprawnych coraz bliżej. Plan gotowy, projekt zobaczymy niebawem - wynika z informacji money.pl. Efekt? 3 mld zł więcej w budżecie i 3 mld zł mniej w portfelach Polaków. Pieniądze odzyskają na starość - w emeryturach.

https://www.money.pl/gospodarka/skladki ... 1873a.html
DAE avatar
Michał
Posty: 19
Rejestracja: 22 marca 2019, 11:19
Lokalizacja: Pabianice

28 maja 2019, 09:39

Ten pomysł jest tak samo bez sensu jak i ten ich test przedsiębiorcy. Kilka tygodni temu rozkradli resze fikcyjnych pieniędzy z OFE. To co się dzieje to jest szukanie a nawet kradzież naszych pieniędzy na bezczela. To że tak robia to na chama świadczy tylko o tym że już nie maja kasy i nie mają nic do stracenia. A kasa dla ich zwierzchników musi się zgadzać. Wniosek jest jeden że to zaraz dupnie to niby państwo z dykty i sznurka.
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 481
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

28 maja 2019, 22:24

Witam;
Pełne o – zuso-wanie umów cywilnoprawnych coraz bliżej.

Pieniądze odzyskają na starość - w emeryturach.

Jeden warunek musi zostać spełniony; Pacjent musi dożyć do emerytury.
A jak na razie to się nie zanosi na to. Ilość zejść przed otrzymaniem emerytury, stale wzrasta. Składa się na to wiele czynników. Od jedzenia, powietrza, i wody.
A skończywszy na ilości godzin spędzonych w pracy, jak i straconych na dojazd do niej. Suma suma-rum, nasze życie składa się głównie z pracy, jak i dojazdu do niej. + parę minut na jedzenie, oraz trochę snu. Po takim ekstremalnym wysiłku, doczekać emerytury, to spory sukces. To tak jak wygrać wyścig, Paryż – Dakar na rowerze. Do czego zmierzam? Zabranych pieniędzy, nigdy nie zobaczymy. Tego nie ma w żadnym założeniu. Pytanie? Czy im brakuje kasy?
Chyba nie, ją przecież można dodrukować; ( tak robią usmany ). Problem chyba nie leży w tym miejscu. Musimy pamiętać, że to są rodziny. One się powiększają, rozrastają. Potrzebne są nowe miejsca pracy. I kasa na ten cel.
Więc pieniądze już zostały znalezione, powstanie nowa instytucja, która będzie tym zarządzała. Przy okazji powstaną nowe głosy do głosowania. Szansa na wypadnięcie z gry, znacząco się zmniejszy. Kiedyś to się nazywało, „skok na kasę”. A teraz, to się nazywa; będziesz miał większą emeryturę.
Głupi to kupi. A mądry, i tak nie podskoczy. Jest takie powiedzenie; Wyżej jaj nie podskoczysz. Bo jaja, podążają za tobą.
Pytanie? Kogo skubną? Każdego, komu przyjdzie zrobić, sporządzić, jakąś umowę. Praktycznie, każdy tym może zostać dotknięty. Jak temu zaradzić?
Chyba będzie trochę trudno. Dużą rolę odegra zaufanie, do drugiej strony.
Nie martwcie się, to dopiero początek, radosnej twórczości. Nie będę wymieniał, następnych pomysłów. Aby temu dziadostwu, czasem nie zainspirować nowego pomysłu. Aż strach się bać. Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
antonio.zapotocki

08 czerwca 2019, 00:28

Witam.
Dlatego moi drodzy trzeba olać system i żyć po swojemu, a nie być dostawcą kapitału dla . . . no właśnie dla kogo?
Pozdrawiam.
DAE avatar
Michał
Posty: 19
Rejestracja: 22 marca 2019, 11:19
Lokalizacja: Pabianice

15 czerwca 2019, 22:43

Cały czas szukam filmów i sposobów na nie dawanie się matrixowi.
Oto pierwszy materiał który dokladniej opisuje sposoby działamia matrixa : Obejrzyj film „Praktyczne wykorzystanie prawa naturalnego w sądzie - Aleksander Berdowicz” w YouTubeKak wiadomo żeby z czumś walczyć najpierw trzeba to zrozumieć.
Awatar użytkownika
kulsson
Posty: 262
Rejestracja: 28 marca 2019, 22:16

08 sierpnia 2019, 04:42

ZUs to trup, sam prezes się do tego przyznał w którymś z wywiadów.
Czas na nowe, a najlepiej jak my dazymy do tego tj suwerenności.
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
ODPOWIEDZ

Wróć do „Matrix i nasza rzeczywistość”