Optymalizacja podatkowa - czyli jak legalnie nie płacić podatków?

Awatar użytkownika
kulsson
Posty: 262
Rejestracja: 28 marca 2019, 22:16

09 sierpnia 2019, 04:38

Dobrze, ale od czegoś trzeba zacząć. Zdobywanie wiedzy to już cześć praktyki, bo nie ukrywając to o czym mówię jest raczej ukrywaną wiedzą. Może kogoś innego zainspiruję by ze mną odkrywał temat. Możliwe, że Tobie brak już motywacji do zmiany, ale ja mimo wielu porażek i bezradnosci ludzi wierzę, że możemy zmienić ludzi i stać się wolnymi obywatelami i żeby nie żyć w strachu.

Mam kilka planów działania w takich sytuacjach. Jak spotkam kogoś ze służby w ww tematach to już będzie praktyka ;)
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
antonio.zapotocki

09 sierpnia 2019, 11:43

Witam.
Otuż mam motywację jak cholera - nazywa się to dzieci, a być może nie długo wnuki i martwi mnie ich los jeśli oni będą góra. Mam takie marzenie aby odchodząc ten świat był odrobinę chociaż lepsz niż ten, w którym mi przyszło żyć. Natomiast jeśli chodzi o aparat ucisku - pewne myki są dobre i działają do pewnego stopnia ale jak im zabardzo dopilisz to tak cię mogą przemaglować i to zgodnie z ich prawem, bo naszego prawa nikt nie będzie przestrzegał jeśli nie urośniemy w siłę. Stara zasada władza boi się tłumu na jednostkę nie zwraca uwagi.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kulsson
Posty: 262
Rejestracja: 28 marca 2019, 22:16

09 sierpnia 2019, 14:16

Myślę ze działanie w grupie jak i pojedynkę ma swoje plusy i minusy.
Otóż może grupy ludzi się przestrasza. Ale musimy mówić o dziesiątkach, setkach tysięcy. Z drugiej strony taką grupę łatwo atakować bronią psychotroniczną. Z drugiej strony jeśli będę reprezentować siebie, nie będę wrogo nastawiony to wszystko można rozwiązać. Bo jeśli wyjdziemy z założenia ze dany policjant, sędzia, prawnik itp są ludźmi którzy wykonuję taką funkcję świadomie lub nie to zupełnie inaczej będziemy rozwiązywać sprawę niz z podejściem - pracownicy systemu, zydzi, przekupieni itp.

"nikt naszego prawa nie będzie przestrzegał" - po pierwsze z takim podejściem lepiej odpuścić temat i zająć się czymś innym. Nie w tym temacie, ale wspomnę że to jakie mamy myśli, co projektujemy w tej rzeczywistości jest bardzo ważne. Więc jeśli kreujesz sobie świat w którym." służby" nie respektuja naszego prawa to sam sobie zakładasz blokadę. Skoro tak myślisz tak będzie. Większość ludzi tak myśli i jest jak jest.

Ale wracając do tematu.
Kto powiedział że to jest "nasze prawo"? Nasze jako ariow nie jest. To nie jest niczyje prawo to prawo natury, naturalne które nie należy do nikogo a z drugiej strony może należeć i w zasadzie należy do każdego z nas tylko mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Większość jest nieświadomych tego więc na własne życzenie dajemy się niewolic.

A jeśli nawet jakaś służba zacznie nam grozić, wchodzić na nasz teren bez zgody, używać przemocy fizycznej, to naszym obowiązkiem jest to wszystko dokumentowac i wtedy moc społeczeństwa grupy będzie miała znacznie, bo wtedy mamy potwierdzenie że nie jestem sam w kwesti moich praw. Wtedy faktycznie grupy mają znacznie. Jeśli zaczniemy się bronić w przypadku gdy będą nas atakować... Jest to kontrowersyjny temat i lepiej omówić go w innym poście.

Tak czy inaczej przyjdzie czas w którym rachunki się wyrównaja. Prędzej czy później.

Także władza boi się tłumu. Owszem. Ale od czegoś trzeba zacząć. Nie będę siedział z założonymi rekoma. Wolę działać, popełniac błędy i pokazywać innym ze się da. Żyjemy w bardzo leniwym społeczeństwie, w świecie zombie. Projekt ariow trwa juz chyba rok? Forum juz jest od kilku miesięcy. Subskrybentów u Marcina jest powiedzmy 30 tys. O ariach powiedzmy wie 10 tys ludzi. 1 tys z tych ludzi zrobiło jakikolwiek krok. A ilu jest którzy aktywnie działa? Może 30-40 osób? To wciąż za mało. To w nas ma wyjść zmiana. Nie w kimś innym. Skoro mamy wiedzę, jesteśmy zobowiązani ja przekazywać dalej i nauczać innych.

Nie zgadzam się ze władza na jednostkę nie zwraca uwagę. Bo jednak jeśli ktoś nie zapłacił podatku to od razu szykują kontrole itp. Z drugiej strony są osoby które w pojedynkę wygrywają u okupanta w sądzie sprawy i dostają odszkodowanie w milionach. Są sprawy w których jedna osoba wyraża sprzeciw i okazuje się ze dzięki jednej osobie np w miasteczku nie będzie postawiona wieża 5g (przynajmniej na jakiś czas).

Także więcej wiary i nadziei. Wiedza jest ważna ale bez wiary pozytywnego nastawienia, kreowania pozytywnej wizji życia mało co nam się zmaterializuje a jak już to to czego nie chcemy.

Dlatego ja dzialam. Szukam ludzi którzy chcą żyć w podobny sposób. Ale nie czekam na grupę. Zmiana musi zajść teraz w tej chwili. To zawsze krok do przodu. Jeśli będzie grupa to będzie zwielokrotniona siła i moc :) owszem ale ja jestem z tych którzy dzialaja tu i teraz. Czego sobie i wam wszystkim życzę
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
antonio.zapotocki

09 sierpnia 2019, 17:11

Witam.
Wszystko pięknie klarujesz i ja się z tobą zgadzam ale ile razy zdeżyłeś się z systemem na twardo?
A słyszałeś o czymś takim jak burzenie ładu konstytucyjnego lub prawnego, podżeganie do . . . . i tu wpisz sobie odpowiednie słowo. Są na to paragrafy i dlatego postuluję działania ewolucyjne nie rewolucyjne oraz działanie po cichu w konspiracji. Tworzenie rodów i współpraca jest koniecznoscią, a nie zchciewajką tylko działając sprawnie mozemy coś osiągnąć, a wsparcie rodów jest konieczne w razie gdyby ktos chciał nadużyć władzy pod pretekstem jak wyżej. Wtedy od szybkości i sprawności ewakuacji zagrożonych członków będzie zależało czy zdołamy ich obronić. Napiszę na przykładzie własnym przeżyłem między innymi w tym kraju stan wojenny - moja rodzina działała w opozycji - wiesz jak wygladało zdeżenie z systemem na twardo. Mój dom przed świętami wygladał jak po tornado, nie mogli nic znaleźć to z zemsty potłukli zapasy na zimę zrobione w słoikach, a ziemniaki wymieszali z węglem i okrasili kapustą kiszoną z beczki. Matkę zamkneli w areszcie dziadka zabrała bezpieka zostałem ja z siostrą i prababcia reszty nie było pozamykani, skoszarowani lub w ukryciu tak wygląda to kiedy system zaczyna tracić władzę i wierz mi nie odda jej dobrowolnie. Niechcę tu nikogo straszyć ani panikować tylko z własnego doswiadczenia wiem jak to wygląda. Jaśniej tego nie potrafię opisać, a czy mamy z tego powodu siedzieć i czekac lub ze starchu nic nie robić oczywiście że nie ale lepiej czasami pewne rzeczy ogarniać tak aby system jak najpóźniej się zorientował do czego dążymy i akcje w stylu oddaj dowód lub coś w tym stylu są ok ale trzeba to zrobić na raz dużą iloscią osób. tak jak Marcin mówił w jednym z filmów wstajemy na raz od wioseł na galerach i wtedy system ma problem nie my.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kulsson
Posty: 262
Rejestracja: 28 marca 2019, 22:16

09 sierpnia 2019, 23:50

Przez takie wpisy odechciewa mi się żyć... Dziękuję za "pstryczek" w nos ;)
Przypomniałeś mi jak warto nie słuchać opinii innych i robić swoje ;)
W tej kwestii nie porozumiemy się, szanuję Twoje zdanie, ale jest totalnie sprzeczne z tym co mamy wnieść do świata. Najwidoczniej nie zrozumiałeś moich zamierzeń albo dalej żyjesz przeszłością - to jest do przepracowania. Z roku na rok wszystko się zmienia i mentalność i sposoby działania na wszelakich obszarach. Możliwe, że nie przeżyłem tyle co ty, ale ja nie ciągnę swojej przeszłości za sobą. A to własnie służby lubią robić czyli zamiast skupić się na tu i teraz i przyszłości to skupiają się wyłacznie na przeszłości.

Właśnie Antonio straszysz. Dlatego nie zamierzam kontynuować tematu. Chyba, że chcemy znaleźć wspólnie rozwiązania. Siedzieć na pewno nie będę. Działanie po cichu? Służby jakby chciały zamkneły by każdego z nas. Nawet za jakieś pliki, np. nagrane płyty... Żyjemy w świecie gdzie nosisz przy sobie 24/7 podsłuch dodatkowo z kamerami z dwóch stron i dokladnym adresem... Proszę Cię. Zejdź na ziemie. Wchodzi 5g także jeśli się nie zabezpieczymy to już totalnie będziemy prześwietlani, a jak dojdą chipy... Wróg jest szybszy niż my. Ja chetnie dołaczę do grupy, ale skoro mam milczeć i czekać na grupę, to ja dziękuję.

Całe forum nie jest w żaden sposób weryfikowane, forum jest widoczne dla wszystkich nawet dla niezalogowanych. Wszystko o czym piszemy jest widoczne dla innych i patrzac na statystyki zazwyczaj są 2 osoby zarejestrowane i 4/6 gości niezalogowanych. Jeśli to ma być działanie po cichu również to jest śmiech na sali...

Już tyle lat przecierpiałem. Mam dość. Mam dość tej polskiej mentalności, marudzenia, narzekania, że coś się nie uda, na starcie zakładanie porażki...

Dziękuję ale jak tak ma wyglądać nasze działanie to wolę działać w pojedynkę. W taki sposób nigdy się nie zjednoczymy.
Wolę żyć w pełni ze spełnieniem, pasją, niż z żalem, że czegoś nie zrobiłem bo ...

Nie ma zjednoczenia a ja nie będę czekać w nieskończoność. Minęło tyle miesięcy i jedyne co jest na grupie to coraz nowsze pomysły i zero działania...
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
antonio.zapotocki

10 sierpnia 2019, 01:13

Witam.
Znowu mi zniknął post w którym ci po kolei klarowałem co i jak więc spróbuję jeszcze raz . . .ale teraz nie będzie tak ładnie jak poprzednio. Napiszę to mozna by rzec w żołnierskich słowach:
ad.1 Odechciewa ci się żyć po moich wpisach to co będzie się działo z tobą po przesłuchaniu, które trwa 50-60 godzin bez przerwy bez snu, wody i kibla. . . Niby ciągnę za sobą przeszłość a ja to nazywam doswiadczeniem, którego ci brak. . . Znowu hura optymizm nie oddamy ani guzika i z szabelką na czołgi? Jak wychowasz dzieci do około 20-22 lat możesz z nimi iśc w taką szarżę. . .
ad.2 Że niby straszę - otóż nie tylko uświadamiam ludziom to czym ryzykuja i nie chce posłać kogos do powstania warszawskiego z butelką benzyny albo z kamieniami na intifadę czy jak to zwał . . . I tutaj zgroza padła na mnie TY KURWA NADAL NOSISZ ZE SOBĄ TELEFON IFONA I INNE GÓWNO. . .
ad.3 Dlatego piszę o rzeczach które się wydażyły lub są nieszkodliwe dla systemu w innym poscie mi zadałeś pytanie co zrobiłem itd nie chcę cie obrazić ale to nie było zbyt mądre i odpisałem że dużo i że nie mogę opisać co i kiedy robię . . .
ad.4 "Tyle już wycierpiałem. . . ." i kto tu żyje przeszłością ?
ad5 i 6 Mógłbym zostawić bez komentarza ale zadam ci pytanie co zrobiłeś dla sprawy? Łatwo się ocenia innych ale zmianę należy zacząć od siebie. . . Wtedy realnie świat staje się lepszym i mamy na to wpływ. Więc podam ci jedno z tych moich działań posadziłem 100 drzew, które wychodowałem od nasion albo ostatnie z moich działań pozbierałem z pobocza drogi młodego jastrzębia potrąconego przez samochód zapłaciłem za jego leczenie niestety po trzech dniach zszedł z tego świata, mam też około 15-20 podopiecznych futrzków i nie tylko każdy po przejściach - są u mnie w domu i w moim obejściu. Tak jak pisaałem w innym poście pomagam też innym ludzią wykluczonym przez ten chory system, a oni odwdzięczają się mi tak jak mogą czasami środkowym palcem . . .bo jak dupa odżyje to się szybko zapomina . . .Takie życie. . . Cenię ludzi czynu i wiem że jesteś dobrego serca ale czasami wychamuj i nie narzucaj nikomu niczego tak tworzy się lepszy świat. Bądź przykładem dla innych może nawet dla mnie, bo wiesz stary juz się czuję mimo że mam tylko 44 lata ale zmagania w tym systemie mocno mnie poobijały. . .Dalej nie piszę ale serdecznie cię pozdrawiam.
DAE avatar
elżbieta
Posty: 10
Rejestracja: 07 czerwca 2019, 14:47

16 września 2019, 21:21

"nasza Konstytucja" RP z 1997r. obowiązywała 2 dni - 17 i 18 października 1997r. 19-go o - mało - co posłowie AWS zawiesili krzyż w Sejmie żeby poczuć się jak u siebie w domu. Gwóźdź, który wbili był gwoździem do trumny naszej dwudniowej konstytucji. Od tego czasu Trybunał Konstytucyjny ciężko pracuje, by nikomu nie przyszło do głowy, że ma ona jakieś znaczenie. 2-dniowa Konstytucja RP pokazuje lepiej niż cokolwiek innego, że jest to kraj, który powstał w wyniku wykiwania czerwonych przez czarnych w 1989r. (Czego reminiscencją jest kiełbasa wyborcza Rakowskiego- ustawy majowe, ...) Wybitny polityk PO M.Krzak...ski powiedział historyczne słowa: "łatwiej obalić Rząd niż pół litra wódki"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Matrix i nasza rzeczywistość”