Darmowa energia, jak pozyskać? Jakie źródła?

DAE avatar
Sławomir Szczepan

08 października 2019, 11:30

Szukam źródeł i możliwości na alternatywne źródło energii. Czy ma ktoś coś? Jak tanim kosztem coś takiego zrobić? Jak pozyskiwać? Pozdrawiam Sławomir
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

14 października 2019, 23:36

A chcesz na pewno ? Bo jest co budować, testować a nawet odkrywać. Głupcy nie widzą że to Fundament jest .
DAE avatar
Sławomir Szczepan

16 października 2019, 11:02

Gdybym nie chciał nie pisał bym o tym. Szukam możliwości i zastosowań czegoś co w razie wyłączenia energii będzie w stanie zasilić mi pompę wodna i wytworzyć tyle energii bym mógł zasilić dom.
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

16 października 2019, 18:57

Sławomir Szczepan pisze:
16 października 2019, 11:02
Gdybym nie chciał nie pisał bym o tym. Szukam możliwości i zastosowań czegoś co w razie wyłączenia energii będzie w stanie zasilić mi pompę wodna i wytworzyć tyle energii bym mógł zasilić dom.
Ok - świetnie - No to Zaczynamy - Z chęcią pomogę - Nadal przeglądam internet w Poszukiwaniu czegoś Prostego i Uniwersalnego, zaczynałem od rekombinacji gazów ale odpuściłem zostawiając drobne doświadczenia a wpadłem na myśl że Prąd jest bardziej uniwersalny Więc szukam i Takie coś... a szczegułowo w przyszłych wpisach.. .
Słońce i Księżyc(4st.) w MAKHA. Ascendent Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter.
.
Połóż Ręce Na Monitorze i Przelej mi 100złotych.edt
.
Możesz brać i To kopiować.
DAE avatar
Sławomir Szczepan

17 października 2019, 08:10

Ok, super. Też w miarę czasu szukam różnych możliwości.
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

17 października 2019, 20:19

Sławomir Szczepan pisze:
17 października 2019, 08:10
Ok, super. Też w miarę czasu szukam różnych możliwości.
Prąd na przykład elektryczny jest bardzo uniwersalny bo i do profilaktyki jest dobry a do tego prawdopodobnie mocny prąd jednego z ładunków będzie dobry do pojazdów latających. / Elektryczność waży więc może dobre by było wykorzystać siłę odśrodkową do zbierania elektryczności z otoczenia albo może warto sprubować w centrum dysku zamontować komorę rekombinacyjną wodorową bo przy jego rekombinacji powstają różne promieniowania a jeśli się nie mylę ciepło mogło by się transformować w prąd. / W jaki sposób rozpocząć rewolucje? -zaczynając od odłączenia jednej małej wioski a później pobliskie miasto? - zacząć od Fundamentów oferując wolność to jest bardzo atrakcyjny program a na dzień dobry, urządzenia darmowej energii - być pionierem jest fajnie ale dobrze było by też mieć wsparcie i żyć nie robiąc sobie krzywdy zbawiając świat. / Wiesz co chciałbym sprawdzić? - zrobić taką cewke rodina o średnicy półtora metra z elektrolitowego przewodnika i jeden koniec podłączyć do wielowarstwowego kondensatora będącego w centrum a z drugiego ciągnąć prąd, impulsowo lub siłą odśrodkową a co do siły odśrodkowej to może cienką blachę miedzianą wyciąć na krztałt spirali lagorymetrycznej z małą dziurką w cenrum i pierścieniem zewnęttrzym, potraktować miedź sodą kaustyczną i taką czarną blachę przekładać cienką folią magnetyczną i zalać to żywicą epoksydową lub jakimś teflonem wyciągająć powietrze by był solidniejszy by wytrzymał ogromne prędkości obrotowe, no a jak odbierać energię to może klatka faradaya i przewody elektrolitowe ale tu nic pewnego bo dopiero po testach wyciągne następne wnioski a rekombinacje sobie odpuściłem bo potrzebny prąd a mam ciekawy pomysł do tego tematu, silnik magnetyczny za to się nie biorę oczywiście wolał bym coś solidstate czyli nieruchome, kawitacja też ciekawe chciałem coś takiego jak w infinity sav boiler tylko żeby samo zasysało olej ze smołą do dysku albo żeby zalewać dyski od góry, dyski z blachy 6mm wycinana szczelina na płaskownik i spawane a zrobione na pierścieniach by można było dokładać dysków ale tu potrzebny prąd więc Coś Innego - Szukam Patrze Testatica, Homopolar, prąd z ziemi, prąd z atmosfery - do tej pory przeglądam materiały no i mniej więcej co testować xxx https://www.xnxx.com/video-u8s3bad/sfm_like_it_hmv . A zdaj sobie sprawę że mając uniwersalne narzędzia zrewolucjonizują życie, tylko że nie będzie to łatwe - trzeba by albo przejąć obecne struktury władzy i narzucić swoje albo mieć tak rozbudowany i atrakcyjny program plus coś na dzień dobry w zamian za chęć współpracy ludzi z ludzmi by np. pierwsza wioska po półroczu stała się samowystarczalna od edukacji po rozrywke przez warsztaty i chodowle - pisałem coś takiego do Jana Potockiego odpisał między innymi bym wyluzował, więc robie swoje i dobrze się bawię patrząc jak świadomość rośnie, na wsparcie bliskich nie mam co liczyć prędzej patole wyjebią mnie z domu - niepewnie szukałem ludzi by stworzyć grupę i ogarnąć finansowanie - odpuściłem ale szukałem w wąskim kręgu i w tej grupie jednym z tematów.
DAE avatar
Tomasz21

17 października 2019, 23:17

Witam; Odpowiedź do wszystkich poszukujących.
Czy można to zrobić? Czy nie można? To nie jest problemem. Problemem jest to, ze jeśli już zrobisz to szybko umrzesz. To jest taka choroba związana z energetyką. Jak wynalazca jest już blisko; to zapada na śmiertelną chorobę nieuleczalną. Ta choroba nazywa się , „Mafia Energetyczna”. Nikt tej choroby nie przeżył. To jest aktualna przepowiednia. Ale tak po cichu w domu można poszukiwać, można też i znaleźć. Tylko nie można się tym chwalić. Trzeba to po cichutku wykorzystać. Nie można się nikomu pochwalić. Ktoś powie, to po co to robić? Odpowiem; chcesz być sławny? Wyskocz z samolotu, a będziesz parę dni sławny, dopóki nie zapomną. Ludzka pamięć jest szybko ulotna, szybko zapominają. Jeśli znasz historię to wiesz że były już takie wynalazki, w starożytności. I co się z nimi stało? Zostały zapomniane, zostały zaniechane, na rzecz nowych wynalazków. Które zostały wprowadzone poprzez zarządzające nami,
konsorcja. Rozejrzyj się uważnie; kłania się historia i fizyka, masz to przed nosem. Na wyciągnięcie ręki. Jeśli sięgniesz, to ubiją jak psa. Przepraszam, pies nie jest nic winien. Na swojej drodze życiowej spotkasz tira załadowanego piachem. Efekt będzie ten sam. Mokra plama.
Nie myśl, że chcę Ciebie zniechęcić; absolutnie nie. Szukaj dalej, a jak znajdziesz to nikomu nie mów. Ja nie jestem chytry, ja jestem rozważny. Szkoda by było twojego młodego życia. Nawet podpowiem, zacznij szukać na Rosyjskich stronach. Tylko ten nietypowy język, jest przeszkodą.
A może ten język jest zaletą? Wszyscy niewolnicy mówią po angielsku. I to jest przyszłość tego kraju. Kraj ten przeżył rozbiory, sanację i inne katastrofy; Nasz język przetrzymał, potop Szwedzki i dwie wojny, światowe. A paru czarnogłowych zmieniło język w tym kraju, i to skutecznie. Za daleko odszedłem. Kierunek podałem, już wiesz gdzie szukać. Nie pytaj, bo nikt zdrowo myślący Tobie nie powie. Tego grzyba musisz znaleźć samemu, nie chwaląc się nikomu. W tym lesie są takie grzyby. Uważnie się rozglądaj.
Pozdrawiam.
:ugeek:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowe technologie i konstrukcje”