Strona 1 z 1

(9,7/10)Elektryczność Atmosferyczna. Kondensacja i transformacja energi z otoczenia, Elektrostatyka Homopolar Unipolar

: 27 lutego 2019, 13:16
autor: robertleon
Można zaobserwować że energie z otoczenia można gromadzić , zgromadzona energia jednoimienna - czy może być wykorzystywana do napędzania silników? czy może być pobierana z klatkii faradaya by uniknąc wysokiego napięcia? Jan Taratajcio pokazał że Wysokim napięciem można napędzać silniki.
.
Trzeba by pokombinować bo może dało by się w prosty sposób produkować Prąd
.
Chcę wykorzystać coś takiego do płyt nośnych - odpowiednia struktura da dużą powierzchnie do promieniowania.
.
Dyski z przewodnikami w kształcie spirali lagorytmicznej a żeby nie rozerwało można by pomyśleć nad wykonczeniem w taki sposób by wylatująca energia niwelowała siłę która mogła by rozerwać dysk w ten sposób można by uzyskać ogromne prędkości.
.
Pole elektromagnetyczne z cewki rodina i wysoka częstotliwość 500 000hz - uziemiona z jednej stony i po którejś stronie uzwojenie wtórne TESTOWAĆ
.
Dysk - folia miedziana o konkretnym lagorymetrycznym krztałcie pokryta pantyną sztuk wiele przełożona folią magnetyczną sztuk wiele zalane żywicą lub klejem po wyschnięciu i sprawdzeniu trwałości zamontowane na piascie poddane ruchowi obrotowemu czy wykarze przepływ ładunków?
.

Re: Elektryczność Atmosferyczna. Kondensacja i transformacja energi z otoczenia,

: 09 czerwca 2019, 20:47
autor: robertleon
a to jak by wziąc wykorzystać siłe odśrodkową i klatke faradaya to prawdopodobnie zbierało by energie z otoczenia, kwestia efektywności... .. .

Re: (9,7/10)Elektryczność Atmosferyczna. Kondensacja i transformacja energi z otoczenia, Elektrostatyka Homopolar Unipol

: 07 października 2019, 10:23
autor: robertleon
Ile waży elektron a ile proton a neutron? - coś waży i jest wszędzie jakby pod ciśnieniem - więc wykorzystajmy siłę odśrodkowa i ... .. Dyski zalane żywicą epoksydową.
.
W NEXUSIE jest artykół że Napięcie to Nierównowaga ładunków A Prąd Statyczny może nie mieć napięcia ale posiadać Natężenie
.
Można znaleźć sposoby na elektryczność z Ziemi Dwa Pręty różne materiały i Już jest napięcie i chyba jakiś przepływ a miliamperach.
.