5G

Awatar użytkownika
kulsson

07 sierpnia 2019, 04:18

Fuwa pisze:
12 maja 2019, 19:53
Wojsko używa technologi 8 G. Nie da rady uniknąć i zatrzymać 5 G. Najlepsza ochrona to świadomość tego na co kierujemy uwagę. Jak sraka nie trzyma bo 5 G to przechlapane. Boisz się raka od 5 G to właśnie go przyciągniesz. Hiroszima - dlaczego osoby blisko epicentrum nie doznały żadnego uszczerbku - co takiego zrobiły lub nie zrobiły że nic im się nie stało ? z tego co wiem to nie biegały z czapeczką aluminiową na głowie. Zamiast latać ofajdanymi przed 5 G skupicie się uważnością na podtrzymywaniu swojego wibro. Oglądanie strasznych , dołujących ifnormacji temu nie sprzyja. Energia idzie za uwagą. Najlepiej olać to całe 5 G. Zasady wahadła z Transerfingu pięknie to wyjaśniają. Na YT wpisać proszę Przestrzeń Wariantów to czytany 1 tom Transerfingu - jest tam dosłownie wszystko co jest potrzebne do tego by ochronić się przed 25 G :-)
A przeczytam chętnie, ale takie stwierdzenie - olać to... to poddanie się i cierpienie położone za darmo na tacy.
Poza tym masz jakieś konkretne informacje odnośnie 8g? czy to tylko plotka która gdzieś tam usłyszałeś?
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
Awatar użytkownika
kulsson

07 sierpnia 2019, 04:21

Nasz brat, przebudzona osoba Vincenty Docent (pewnie wielu go z was zna) Stworzył projekt a-czapki, która zawiera w sobie materiał skłądający się z 40% srebra, która jak możecie zobaczyć w filmie projektu, eliminuje do minimum a nawet do zera promienie elektrofalowe. Jest to jakieś rozwiazanie by się uchronić przd 5g na czas nocy, ewentualnie w chłodniejsze dni można chronić nasz umysł.

https://polakpotrafi.pl/projekt/a-czapka-atronic
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
Tomasz21

07 sierpnia 2019, 10:57

Witam; Rewelacja, Ten gościu chyba się urwał z choinki noworocznej. Co on myśli, ze dookoła niego to są sami milionerzy? Gdybym był milionerem, to wyjechałbym na bezludną wyspę, gdzie nie było by 5-G. Było by czyste powietrze, zdrowe jedzenie, brak smogu elektromagnetycznego. A swoją drogą, ciekawe te urządzenie pomiarowe. Ostatnio się interesuję takimi urządzeniami, i zbieram informacje o nich. Proponuję popatrzeć na Chińskie - alegro. Czy czasem tam, niema takiej czapki, dużo taniej. A swoją drogą rolka folii aluminiowej, to koszt 3-złote. A czapka, 11,000=zł. Trochę spora różnica. A większość i tak w to nie wierzy, więc niema problemu.
Pozdrawiam. :ugeek:
Awatar użytkownika
kulsson

08 sierpnia 2019, 04:15

Tomaszu. po pierwsze jakim milionerem? jeśli śpisz w czapce aluminiowej i Ci wygodnie to super, ja jednak wolę wygode ;)
Po drugie. Cena jest bardzo adekwatna do zastosowania.
Po trzecie. On to zrobił.Doceniam za odwagę i chęci wprowadzenia produkt na rynek dlatego wspieram i kupuję a czapkę ;)
Po czwarte - nie do końca chyba wiesz na czym polega crowdfunding. 11,000 zł to wycena do realizacji 100% projektu. A-czapka w przedsprzedaży dla jednej osoby to 69 zł z wysyłką. Czapki typu nike, reebok tyle kosztują...
Inni nie wierzą a inni stosują, warto wybrac po której stronie jesteśmy :)
DAE avatar
Tomasz21

08 sierpnia 2019, 06:49

Witam; Jak wszedłem na stronę, z filmem, i obok jest opis tej czapki; cenę wyświetliło mnie; 11000-zł. a druga cena ta tańsza, teraz nie pamiętam dokładnie, 6960-zł. brak przecinka czy dwukropka powoduje, ze brzmienie tej ceny jest inne.Dlatego, i stąd jest moje zdziwienie. Dla mnie te sumy , to są jedenaście tysięcy złotych. I druga to , sześc tysięcy dziewięćset sześćdziesiąt złotych. No chyba, że nie umiem czytać? Albo autor nie umie pisać. Ewidentnie napisał błędnie. A że chodzi o cenę, to jestem wrażliwy na takie pomyłki. Cena, za czapkę, która zawiera srebro? w wysokości 40%- zawartość srebra, przyjmując pomyłkę, 110zł. jest Ok. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kulsson

08 sierpnia 2019, 22:42

hehehe Tomasz to jest portal crowdfungind. Crowdfunding polega na zbieraniu pieniędzy na dany projekt. Ogólnie 100% uzbieranej kwoty to pieniądze trafiają do twórcy projektu w przeciwnym razie pieniądze wracają do użytkowników. Cena którą widzisz to jaka została uzbierana. 11.000 zł to całość kwoty do 100% Obecnie widać 8063 zł.
Jak zjedziesz niżej na stronie po prawej stronie masz możliwość i opis nagrody jaką wybierasz dla siebie. Od 69 zł jak możesz wyczytać jest właśnie a-czapka. Wysyłka jak w takich projektach wygląda jest realizowana do miesiąca po zakończeniu kampani. Także na wrzesień dostaniemy czapki ;)
Rozumiesz teraz?
DAE avatar
Tomasz21

09 sierpnia 2019, 09:18

Witam; Dzięki za wytłumaczenie, ja nie jestem mocny w tych sprawach. Dla mnie zbieranie kasy to jest przekręt. od początku do końca. Ja się od tego trzymam z daleka. Czerwona lampka się zapaliła i już nie doczytałem do końca. Dla mnie to strata czasu. Ja staram się kupować w sklepie, gdzie osobiście widzę sprzedawcę i mogę spojrzeć w jego oczy. Dla mnie wyrzucić, 70-złotych to też jest strata. Więc nie skorzystam . Jak czapka będzie w sprzedaży to się wtedy zastanowię, nad kupnem. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam. :ugeek:
Awatar użytkownika
kulsson

09 sierpnia 2019, 13:33

Teraz masz za 69 zl, w przyszłości bedzie cena 89 zl w sprzedaży. Jeśli nie ufasz docentowi to z zaufaniem nam ariow również może byc Ci ciężko.
Przykro że tak podszedłeś do sprawy
DAE avatar
Tomasz21

09 sierpnia 2019, 14:59

Witam; Absolutnie nie ufam nikomu. Dlaczego? Jak przejdziesz to co ja, to zrozumiesz. ( być może ). Różnica to jest tylko 20-zł. Mam stracić dla paru zł. Oszczędności, znacznie więcej? Krótkie nogi, ma ta wersja.
*Cytuję; nie ufasz docentowi? Przecież ja go nie znam, być może ty go znasz. I wiesz kto jest, i co potrafi. A ja niestety tego nie wiem. A co do Ariów, to jestem tutaj tylko po to aby przekazać swoją wiedzę innym. Może ktoś na tym skorzysta, albo tą wiedzę wykorzysta. Może też tak być, że ja czegoś nowego się nauczę, z korzyścią dla siebie i mojego otoczenia. A przykro to nie musi być nikomu, naprawdę nie ma ku temu powodu. Różni ludzie tutaj się spotykają, i chwała im za to niech będzie. Przytoczę takie powiedzenie; Mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Proszę tej wypowiedzi nie brać osobiście, do siebie. Ja zawsze mówię tylko prawdę, tak jest już od wielu lat. I tak zostanie na zawsze. Mówię tylko o sprawdzonych faktach, przez moją osobę. Niema tutaj miejsca na wiarę, i zaufanie. Samo życie. Pozdrawiam.
:ugeek:
Awatar użytkownika
kulsson

09 sierpnia 2019, 23:30

Możliwe, Twój wybór Tomaszu. Nikt na siłę nie będzie Cię przekonywać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowe technologie i konstrukcje”