Cykliczne resety co 676lat

DAE avatar
utywq135
Posty: 25
Rejestracja: 24 września 2019, 01:07

02 października 2019, 21:21

Cześć,
zapewne wielu z Was słyszało o resetach(kataklizmach), które odbywają się na naszej planecie co 676lat. Niby to kolejna teoria spiskowa, ale czy na pewno? Większość przewidywań "końców świata" była głośno omawiana i opisywana w artykułach mediów głównego ścieku, a o tej jeszcze nie słyszałem. Może te wszystkie medialne proroctwa były swego rodzaju przyzwyczajeniem społeczeństwa do ciągłych fake-newsów w celu oddalenia nas od zbliżającego się prawdziwego kataklizmu? Mimo, że nie zdarza mi się wierzyć w teorie o przepowiadaniu przyszłości, tak ta prognoza wygląda na bardzo realną. Co gorsza, ta teoria nie jest wcale wyssana z palca, a jest ona opisana w wielu kronikach historycznych i mitach z całego świata. Nawet nasza nie-tak bardzo odległa historia mówi o depopulacji ludzkości w roku 1346-48(Czarna Śmierć) jak i 670-672(Dżuma Justyniana). Wedle oficjalnych informacji były to zarazy dżumy, ale ponoć sama osoba podająca to przypuszczenie ostatecznie odrzuciła tą teorię. Po ostatnim katakliźmie minęły 673lata więc początków kolejnej możemy się spodzewać już w 2022r. Niektóre kroniki piszą, że przed katastrofą zaczęto zauważeć ocieplanie klimatu i niewyjaśnione zaćmienia słońca - czyli to co się już dzieje na naszych oczach. Dodając do tego fakt, że niektóre mocarstwa zaczęły budować bunkry np. tunel Gottharda to wygląda na to, że zapowiada się nieciekawie... A Wy co o tym myślicie, kolejna teoria, którą można olać czy jednak może coś w tym być? Ja osobiście uważam, że coś jednak wisi w powietrzu. Od dawna przychodziły mi myśli o budowie schronu i robieniu zapasów, mimo iż nie interesowałem się survivalem i preppersem, a o samej teorii cyklicznych katastrof nie miałem pojęcia.

LINKI:
Zaćmienie słońca w Rosji: https://www.antyradio.pl/Adrenalina/Arc ... IDEO-35438

Teoria o której napisałem(fragmenty - więcej informacji znajdziecie na kanale yt Akari Aryaca ):
https://www.cda.pl/video/4123186b1
Kontakt Telegram: utywq72
DAE avatar
4ToM4
Posty: 2
Rejestracja: 27 listopada 2019, 08:34

27 listopada 2019, 08:45

We wszystkim jest jakieś ziarnko prawdy. W Polsce i w Rosji jakos unikneliśmy dużych strat podczas czarnej śmierci, nikt nie wyjaśnił do tej pory dlaczego, choć są różne teorie. Na pewno warto być zawsze w gotowości i w 2022 wyposażyć się w zapas srebra koloidalnego(to tylko mój pomysł zakładający że srebro wtedy pomogło uchronić przed dzuma). Wszystkiego dobrego :)
DAE avatar
Ratomir
Posty: 73
Rejestracja: 10 maja 2019, 08:20

24 grudnia 2019, 21:06

@4ToM4 - podczas resetu nie ma dżumy tylko choroba popromienna. Srebro wtedy nie pomoże.

Pierwszym który zajął się serio tematem przebiegunowania był Krzysztof Nowak. Osoby faktycznie zainteresowane tematem polecam ten film poniżej. Co ciekawe, Panowie Lalak i Skwarek kontaktowali się z K. Nowakiem ale nie podjął on z nimi współpracy. Sami oceńcie wkład pracy K. Nowaka. Osobom mającym mało czasu polecam posłuchanie od połowy.

PS. osobiście nie podobają mi się bombastyczne zapowiedzi duetu Skwarek/Lalak: "złamanie kodu bestii, pętla czasu" WOW :(


ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia na świecie / zmiany na Ziemi”