Scytia zachodnia

DAE avatar
Łukasz_syn_Pawła

10 marca 2019, 14:35

Wygrałem sprawe z Ubezpieczeniowym funduszem Gwarancyjnym,naliczyli mi ponad 2 tys złotych za brak oc przez 8 dni.Odpisałem im (było pare pism) trwało to kilka miesięcy,straszyli komornikiem,sądem. Odpisałem im powołujac sie na prawo morskie,wysłałem skany ich rejestracji jako firma na ww.upik.de.Kaząłem podpisac sie pęłnym imieniem i nazwiskiem,poprosiłem o umowe w ciagu 72 h jaka niby miałem podpisac wr amach praw ahandlowego,potem jeszcze pare innych sztuczek potyczke długo by opisywać.... i słuchajcie cud.....anulowali karę!
Awatar użytkownika
WhiteRabbit

11 marca 2019, 15:14

Gratuluję :)

Mógłbyś podzielić się z Nami szczegółami? Możesz umieścić wzory pism jakie dostałeś i wysłałeś do nich? Oczywiście bez danych osobowych :P
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

13 marca 2019, 19:32

Super - może opiszesz to w Forum / Pytania i odpowiedzi - jest tam coś podobnego.
Sło. i Ksi.(4st.) w MAKHA. Asc. Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter
.
Połóż Ręce Na Monitorze i Przelej mi 100złotych.
Jesteś zwykłym śmieciem, twoje wywody to lipa.
Wkurwia mnie ich głupota.edt
.
Możesz brać i To kopiować.
DAE avatar
SFASTOVID

02 kwietnia 2019, 21:56

Osobiście proponowałbym nagrać filmidło z opisem Twojej martyrologii. Wielu może się czegoś od Ciebie nauczyć nauczyć, a i nadzieje mozna wlać w serca . Szczere Graty :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”