Sabotaż sojuszu Polski z UE. Projekt dla odważnych.

Awatar użytkownika
Krzychu Antypis Miotacz

10 maja 2019, 21:09

Ratomir Twój sceptycyzm wydaje mi się podejrzany. Skąd twoja pewność że ta akcja przyniesie negatywne skutki? Robiłeś kiedyś podobną akcję by stwierdzić jakie skutki może przynieść akcja polegająca na masowym rozpowszechnianiu informacji? Pytam czasami ludzi wykształconych po wyższych studiach jakie powodzenie było by takiej akcji. Każdy z nich odpowiada nie wiem jedź a się przekonasz, bo trudno to przewidzieć jak zareagują mieszkańcy europy, nawet specjaliści od giełdy tego nie wiedzą a ty wiesz? Jedź na jesień z nami i spróbuj, nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie to pozostanie satysfakcja że się odważyliśmy spróbować rozbić euro kołchoz. W czym problem? Co ci szkodzi? Będziesz miał wszystko opłacone zwiedzisz za darmo największe europejskie miasta. Mi się to wydaje bynajmniej dziwne twoje negatywne podejście. Postawił byś 10 000 o zakład że mi nie wyjdzie zaryzykował byś? Może jesteś euro entuzjastą?, może bierzesz dotacje UE? napisz szczerze o co ci chodzi?.
DAE avatar
antonio.zapotocki

17 maja 2019, 13:03

Uważam twoje działanie za zwykły trolling i działanie pod przykrywką szczytnego celu, a tak naprawdę na szkodę naszego kraju, a w szczególnosci zwykłych ludzi, a jako osoba przebudzona powinieneś się wykazać troską o tych najsłabszych i najmniejszych a nie dla swoich nie skonkretyzowanych działań dokopać swoim bliźnim.
DAE avatar
Ratomir

25 maja 2019, 09:17

@Krzychu Antypis Miotacz Mój sceptycyzm podejrzany? Zatem wyjaśnię Ci i pozostałym co takiego mam na myśli.

Problemem jest słabość naszej organizacji jako społeczności Słowian, która powinna być tożsama z organizacją Państwa.
Problemem jest to, że władza w państwie została zawłaszczona przez zdrajców pomiot po NKWD lub volksdojczów pomiot po organizacji Reinhardta Gehlena, szefa wywiadu SS - później Werwolf.

Nie jest to przypadek, że media w Polsce nie są nasze. Ponieważ jest wojna o ludzką świadomość. Z niej bowiem wynikają ludzkie działania i ich skutki. Jesteśmy w stanie wojny o świadomość.
Zaznaczam, że jestem przeciwny "myśleniu" Newageowemu, że jeżeli komuś źle się wiedzie to za mało "pozytywnie" myślał. Gdy w kraju nie ma hut, stoczni, wydobycia czy motoryzacji to mógłbyś pęknąć a i tak nic nie zdziałasz bo nie będzie zysku w handlu zewnętrznym. Będziemy wyszarpywać sobie pieniądze - Ty pójdziesz do fryzjera, fryzjer do weterynarza, weterynarz zrobi zakupy itd.....

I teraz odpowiedź na Twoją kwestię.
To nie UE jest "zła", choć zgadzam się, że skutki naszego uczestnictwa są dla nas opłakane. Finansujemy pijaństwo Junckera, trzeźwość Schultza, fryzury Timmermansa i bez tych światłych mędrców nie dalbyśmy sobie rady. :) UE rozmywa naszą państwowość.
Przyczyna zła jest gdzie indziej i polega ona na permanentnym osłabianiu naszego kraju w każdym możliwym wymiarze: zdrowotnym, finansowym, prawnym, rodzinnym, biznesowym etc, etc. I w takim stanie nie odniesiemy żadnych korzyści z żadnej relacji zewnętrznej.
To SŁABOŚĆ jest naszym prawdziwym przeciwnikiem.

Twoje wezwanie do zwalczania UE przypomina mi wezwanie Mao Tse Tunga do zwalczania wróbli. :)
Po wróblach przyjdzie kolej na myszy itd.

Mam nadzieję że wyraziłem się jasno. Myślenie ma przyszłość.

P.S.
Mi wydaje się podejrzane to, że "bierzesz nas na lewe sanki". Mamy rozbijać coś tam (UE) zamiast wzmacniać siebie????
Po UE będzie coś innego i znów nie damy rady gdy pozostaniemi słabi.
Uprawiasz zwykły trolling. I jeszcze wzywasz mnie do tłumaczenia się :)
DAE avatar
Alchemik369

20 sierpnia 2019, 22:08

PO nie sfinansuje takiej akcji? A moze konfederacja? Niech wszyscy zrozumia jedna rzecz. Korwin i cala reszta ktora dobrze przedstawia niescislosci w polityce, to tak naprawde ludzie ktorzy maja sprawic, ze spoleczenstwo bedzie mialo chociaz nadzieje na zmiane na lepsze. A dalej sie dzieje to co sie dzieje nie od kilku lat, tylko od kilkuset. Podstawiona opozycja. Teatr w najlepszym wydaniu. Z tym trzeba walczyc inaczej niz wychodzic na ulice. Zwlaszcza, ze walka o wplywy odbywa sie nawet pomiedzy najczarniejszymi charakterami na wysokim szczeblu. Co odwraca uwage.
A Rothschildom jest nawet na reke i tym wszystkim wysoko postawionym pseudo nadzorcom tego swiata, ze mowi sie o nich w szeroko dzis pojetych mediach. Gdyz znaja podstawy fizyki kwantowej i jej przelozenia na rzeczywistosc. Ale to temat na dluzsza wypowiedz. Moge sie tym zajac. Dlatego Grzegorz Braun sie swobodnie wypowiadal w TVP o Masonach. Oni musieli wyrownac poziom wiedzy pomiedzy nimi a spoleczenstwem. Gdy nagle ludzie zaczeli w przerozny sposob dostawac przebudzenia. Dlaczego nie mowili o masonerii wczesniej, skoro nawet Braun wspomina w roznych wywiadach, o ich genezie i kiedy powstali?

#Krzychu zatem docen swoja energie tak jak i ja doceniam. Ale ukierunkuj ja w inne dzialania. Poogladaj filmy z kanalu Pol Lechicki. Albo Zawodowy Polak. Tam sa klucze. I sposoby na ta batalie. Nie czuj sie zle z powodu odrzuconego pomyslu, bo pod nim kryje sie wlasciwa energia. Rozwoj i Impas to dwie strony tej samej monety. Przeciwwaga.

Ponadto, naglasnianie o tym poczta pantoflowa, wsrod znajomych z pracy. Powiedzenie czegos szokujacego, pokazanie, ze nie podazasz za stadem. A nawet napomkniecie ludziom ktorzy nie chca sluchac. Uwierz mi, ze jak ukazesz w jaki sposob to ich dotyka na co dzien, wyostrzy im sie sluch nagle.
DAE avatar
Alchemik369

20 sierpnia 2019, 22:37

A tak na marginesie:

Apropo powyzszej dyskusji ktora na szczescie nie przerodzila sie w wieksza. I kieruje te slowa @Krzychu , @Ratomir @Antonio.Zapotocki

Chce wam otworzyc umysl na sytuacje ktorej doswiadczyliscie.

SLABOSC ktora tak podkreslales, kryje sie w tym, ze pewnymi sprytnymi dzialaniami, ktore nabylismy w toku edukacji i zycia w spoleczenstwie. Nauczono nas jak rywalizowac pomiedzy soba. Kto ma racje, czuje sie dobrze. Gdyz mamy wiele zbednych przekonan podlaczonych do poczucia wlasnej wartosci. Przyszedl czlowiek z pomyslem. I od slowa do slowa, pobudziliscie w sobie wzajemnie ego. I przyslonilo wam to cel. A skupienie sie na celu, analizuje watpliwosci, potencjalne niescislosci, problemy. I przechodzi do konkretow. Omijajac wytykanie sie palcami, o brak racji w jakiejs materii. Skupienie sie na celu gdy jest silne. Przekakuje do rozwiazan. Zamiast szukac zapalnika do klotni. Do sporu. Co jest namiastka cech jakich nabylismy w tym szkodliwym procesie. I widac to pomiedzy wami... Niestety. Natomiast rozumiem, ze jako spoleczenstwo sami w sobie nie jestesmy problemem. Nie. Bo problem tkwi w zrodle, i z tego zrodla caly czas dziala. Dlatego niie da sie zmienic problemu zmieniajac jego efekty.

Wszelkie przejawy poparcia swoich racji humorem, sloganami typu trolling tez nie sa na miejscu. Gdyz w dyskusje wchodzi brak obiektywizmu. I znieslawianie na podstawie czegos zupelnie nie powiazane z rozmowa. Ten przyklad z Mao Tse Tsungiem. To tylko niszczy i blokuje. Ale nie jest to wasza wina. Decydentem jest ktos inny. Ale tylko wy sami z osobna, mozecie wplynac na to jak sie zachowujecie. A podobno zmiane swiata nalezy zaczac od siebie, prawda?

Wiec nasuwa sie pytanie... Zalezy wam na celu? Jaki tu wszyscy wspolnie mamy. Czy na tym aby miec racje i je obronic?
Awatar użytkownika
kulsson

21 sierpnia 2019, 09:59

Alchemik witaj.
Obecnie jesteśmy w fazie poznawania się i jako takiej anonimowości. Różnica stanów świadomości również robi swoje. Także miejmy to na uwadze. Też pamiętajmy że nie każdy chce usłyszeć inną prawdę niz w tą w którą wierzy. Dopóki nikt nie nadzoruje forum takie sytuacje mogą mieć miejsce.

Ale miejmy nadzieję że administracja i my ogarniemy sytuację :)
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
Ratomir

21 sierpnia 2019, 18:13

@Alchemik @kulsson

Panowie w moim przekonaniu trafiliście w punkt.
Gratuluję wyczucia tematu, uważności i czujności rewolucyjnej :)
pozdrowiania Sława!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twoje projekty”