Strona 1 z 1

Jasnowidzenie. - Czesław Niemen - Terra Deflorata.

: 20 lipca 2019, 21:46
autor: Tomasz21
2019.07.20.01.[PL]-Muzyka-Terra Deflorata- C. Niemen.
Jasnowidzenie. - Czesław Niemen - Terra Deflorata.
Witam; Nie będę pisał za wiele w tym temacie, ale jako podsumowanie dzisiejszych trudnych czasów, dam, przekażę, coś do posłuchania, to stara pieśń, zaśpiewał ją kiedyś, Czesław Niemen, a nazwa jej, to TERRA -DEFLORATA. Kiedyś ludzie tego nie zrozumieli, bo on śpiewał o tym co dopiero nastąpi. Ale, tylko powiem tyle, że ten utwór, nabiera mocy z dnia na dzień. Staje się zrozumiały dla wszystkich. Jego przesłanie jest dzisiaj bardzo, zrozumiałe, i wyraźne. Tutaj KAŻDE SŁOWO JEST WAŻNE, To jest bardzo PROROCZE PRZESŁANIE
Po niżej, na dole, jest tekst, słowa, tego przesłania.
Posłuchajcie tego bardzo uważnie, a ten, kto ma duszę otwartą. Ten – Zrozumie i Zapłacze.
Pozdrawiam. :ugeek:
Utwór tytułowy z koncertu promującego płytę "Terra Deflorata" wydaną w 1989 r. Muzyka i tekst Czesław Niemen:

*Dałeś nam Panie
Cud Wszechświata Owoc Wszechbytu Ziemię człowiek brutalny technokrata gwałci jej przeznaczenie Dałeś nam Panie zbóż rodzaje i wielobarwne kwiaty człowiek wytwarza nieurodzaje Terra Deflorata. *Dałeś na Panie źródła wody Cud życiodajnej gleby człowiek rozmnożył własne trzody w iluzji sił potrzeby Dałeś nam Panie sny bezpieczne schroniłeś przed zatratą człowiek się wcielił w armie sprzeczne Terra Deflorata. *Dałeś nam Panie nad bogactwa Dar powszedniego chleba człowiek w obsesji ziemio-władztwa urąga Łasce Nieba Dałeś nam Panie Święte Prawa nad ksiąg elaboraty człowiek przemocą się napawa Terra Deflorata . *Dałeś nam Panie Słowo dźwięczne nad grzmiących trąb hejnały człowiek oracje swe niezręczne ozdabia w komunały Dałeś nam Panie Dar tworzenia Dobra wśród Bliźnich Świata Zbaw nas od kłamstwa zło-czynienia O! Terra Deflorata!

Re: Jasnowidzenie. - Czesław Niemen - Terra Deflorata.

: 25 kwietnia 2020, 00:38
autor: Paweł70
Dzieki Tomasz21 za wyszukanie tego kawalka. Poruszajacy. Mozna nie byc fanem Czeslawa, ale miec takie wizje 30 lat temu to pelny szacun. Od tego czasu swiat nabral niestety coraz wiekszego tempa w staczaniu sie w dol.