Pozew zbiorowy przeciwko III RP

DAE avatar
antonio.zapotocki

18 listopada 2019, 13:10

Witam.
Ja doskonale o tym wiem i zdaję sobie z tego sprawę ale jeśli nawet stworzysz taką grupę i wpiszecie tam swoje dane osobowe to ten pozew zostanie odrzucony na poziomie sekretariatu sądu, a zarazem dostarczysz listę osób dla okupanta, którym trzeba zacząć się przyglądać. . . Więc pokaż jaki to ma większy sens poza chwilową burzą w szklance? Lepiej wykorzystać siły i zaangażowanie ludzi w innych celach. Pozdrawiam.
DAE avatar
nora

12 stycznia 2020, 18:19

Można spróbować z Międzynarodowym Trybunałem d/s Zbrodni Kościoła i Państwa tylko jak bardzo jego wyroki sa wiążące.
Jedno jest pewne iż nie boją się wydawać wyroków. Ale wykonanie ich podaje przykład ze strony Himavanti.org

Jakoś w krajowej prasie III RP zwanej Polską na razie o tym cicho a tu takie rzeczy się dzieją....
W dniu 25.02.2013 Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni Kościoła i Państwa wydał wyrok skazujący Elżbietę Windsor królową Anglii, głowę kościoła katolickiego Josepha Ratzingera (i poniekąd sam kościół katolicki jako organizację) oraz Stephen-a Harper-a - premiera Kanady na 25 lat bezwarunkowego pozbawienia wolności oraz na konfiskatę dóbr... W przypadku papieża konfiskata ma dotyczyć dóbr Watykanu, dlatego papież musial ustąpić, gdyż wiedział o spodziewanym wyroku karnym... Wyrok uprawomocni się 4 marca 2013 roku, stąd abdykacja w trybie nagłym z dniem 28 luty 2013, przed uprawomocnieniem się wyroku karnego. Jest to wyrok na mocy orzeczenia Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości (MTS) z siedzibą w Brukseli nr. 022513-001.
DAE avatar
ATOMIS50

12 stycznia 2020, 18:30

W roku 2018 ,w sierpniu na wiecu w Łodzi ,jeden z uczestnikow miał w ręku ten wyrok na piśmie przetłumaczony , byłem świadkiem , napisano w nim ze kościół katolicki jest organizacją przestępczą .
Ostatnio zmieniony 12 stycznia 2020, 18:52 przez ATOMIS50, łącznie zmieniany 1 raz.
,, PŁOMIEŃ WIECZNEJ MĄDROŚCI ".

,, BĄDŹMY JEDNYMI Z TYCH ,
KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
POPRZEZ DOBRE MYŚLI DOBRE SŁOWA I DOBRE CZYNY "".
DAE avatar
Robert

12 stycznia 2020, 18:50

Cześć, pomysł dobry, ale nie realny, popieram wpisy wyżej. Myślę, że trzeba się skupić na organizacjii państwa od podstaw bo polin jak większość już niebawem przestanie istnieć. Moim zdaniem czasu na łączenie społeczności naprawdę mamy niewiele.. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twoje projekty”