Ostatnia Bitwa - Sponsoruj Mnie

Awatar użytkownika
robertleon

08 maja 2019, 00:20

.
100 osób które dają Mi po 300 PLN miesięcznie(albo 300 po 100PLN albo 600 po 50PLN) a Ja Na 100% Jestem Sobą i Pracuję dla Społeczności np.testuję technologię, buduję różne urządzenia i zachowuje instrukcje np.budowy growbox, komory normobaryczno-deprywacyjnej, urządzenia do koloidów, spawarki łukowo-wodorowej, pieca free energy, formy do bloczków konponych, produkcji szkła, produkcji cegieł, robienia studni, robienia akumulatorów, urządzenia do podróży ponad lądowych, przekładni napędowych ... .. .
podróżuje i poznaję i zdobywam, wyciągam wnioski i uczę się i innych, rozdaję i sponsoruję, umieszczam osiągnięcia i doświadczenia i sugestie.. .
.
Ale jeszcze to Przymyślę. (wiem wiem też bym sobie płacił suko)
Umuwić możemy się na gębę, puki co padły mi źródła dochodów a zobowiązania zostały, niby i tak nie mam zamiaru ich spłacać skoro tak wyszło, Plan był niesamowity.
.
Ostatnia Bitwa - Wolna Energia - myślę że produkcja potrzebnego urządzenia np.do montarzu w turbinach parowych do produkcji prądu to jedna z wielu różnych kluczowych spraw które zatrzęsą fundamentami obecnego systemu i spowodują głośne zmiany albo być tak indywidualnym że innych postawi to w konkretnym nastawieniu np.Ja też bym tak chciał, albo Co Tu się odpierdala. Jest co budować, myślę zacząć od spawarki następnie piec atomowy następnie generator prądu i Ulepszać i minimalizować te urządzenia a przy okazji latać sobie budząć zazdrość i otwierać ludzi na nowe.
.
Stąd Jestem, być może znalazł bym tych ludzi chcących mnie finansować ale może tego nie trzeba i pasuje zrozumieć coś by wiedzieć co najlepsze i nie zmarnować życia więc na spokojnie.
.
Jestem Hardkorem - irytacja sięga granic, krytyka powoduje że obrywam choć nie tyle co kiedyś.
.edt(do edutacji)
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019, 18:29 przez robertleon, łącznie zmieniany 1 raz.
Słońce i Księżyc(4st.) w MAKHA. Ascendent Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter. Połóż Ręce Na Monitorze i Przelej mi 100złotych.
Awatar użytkownika
robertleon

16 maja 2019, 09:23

Niech mnie ktoś przekona że rozprowadzenie technologi między suwerenów to bezsens!
.
Wiem że może być problem z mentalnością ludzi Ale da się wystarczy dobrze zacząć.
.
Przydałaby się nam technologia - mogę zostać ministrem od: innowacji, określania potrzeb, określania zagrożeń i organizacji rozwiązań, usprawnić komunikację zarządzanie zbieranie opinii i określanie jakości życia a także mogę gromadzić i klasyfikować osiągnięcia technologiczne ekonomiczne psychologiczne i inne.
.
Jeszcze to przemyśle.
Słońce i Księżyc(4st.) w MAKHA. Ascendent Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter. Połóż Ręce Na Monitorze i Przelej mi 100złotych.
ODPOWIEDZ