Ostatnia Bitwa - Sponsoruj Mnie(ZAMKNIĘTE)

Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

08 maja 2019, 00:20

.
100 osób które dają Mi po 300 PLN miesięcznie(albo 300 po 100PLN albo 600 po 50PLN) a Ja Na 100% Jestem Sobą i Pracuję dla Społeczności np.testuję technologię, buduję różne urządzenia i zachowuje instrukcje np.budowy growbox, komory normobaryczno-deprywacyjnej, urządzenia do koloidów, spawarki łukowo-wodorowej, pieca free energy, formy do bloczków konopnych, produkcji szkła, produkcji cegieł, robienia studni, robienia akumulatorów, urządzenia do podróży ponad lądowych, przekładni napędowych ... .. .
podróżuje i poznaję i zdobywam, wyciągam wnioski i uczę się i innych, rozdaję i sponsoruję, umieszczam osiągnięcia i doświadczenia i sugestie.. Oczywiście zaczął bym od fundamentalnych potrzeb.
.
Ale jeszcze to Przymyślę, niby interesuje się tym czym warto się interesować i tak działam by być samowystarczalny, mieć narzędzia technologię, wiedzę i po prostu chcę stworzyć Raj.
.
Ostatnia Bitwa - Wolna Energia - myślę że produkcja potrzebnego urządzenia np.do montarzu w turbinach parowych do produkcji prądu to jedna z wielu różnych kluczowych spraw które zatrzęsą fundamentami obecnego systemu i spowodują głośne zmiany albo być tak indywidualnym że innych postawi to w konkretnym nastawieniu np.Ja też bym tak chciał, albo Co Tu się odpierdala. Jest co budować, myślę zacząć od spawarki następnie piec atomowy następnie generator prądu i Ulepszać i minimalizować te urządzenia a przy okazji latać sobie budząć zazdrość i otwierać ludzi na nowe.
.
Stąd Jestem, być może znalazł bym tych ludzi chcących mnie finansować ale może tego nie trzeba i pasuje zrozumieć coś by wiedzieć co najlepsze i nie zmarnować życia więc na spokojnie.
.
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2019, 17:06 przez robertleon, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

16 maja 2019, 09:23

Niech mnie ktoś przekona że rozprowadzenie technologi między suwerenów to bezsens!
.
Wiem że może być problem z mentalnością ludzi Ale da się wystarczy dobrze zacząć.
.
Przydałaby się nam technologia - mogę zostać ministrem od: innowacji, określania potrzeb, określania zagrożeń i organizacji rozwiązań, usprawnić komunikację zarządzanie zbieranie opinii i określanie jakości życia a także mogę gromadzić i klasyfikować osiągnięcia technologiczne ekonomiczne psychologiczne i inne.
.
Jeszcze to przemyśle.
Słońce i Księżyc(4st.) w MAKHA. Ascendent Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter.
.
Połóż Ręce Na Monitorze i Przelej mi 100złotych.edt
.
Możesz brać i To kopiować.
Awatar użytkownika
kulsson

05 sierpnia 2019, 04:48

Robertleon wszystko ok, ale najpierw powinieneś zbudować autorytet u ludzi, pokazać się, opowiedzieć o sobie, pokazać swoje osiągnięcia, doświadczenie itp. Mało kto kupi kota w worku.
I jeśli chodzi o wspieranie - warto pomyśleć co ta osoba będzie miała z tego - oprócz finalnej realizacji projektu. Wiesz chodzi o jakieś mini nagrody, czy jakąś usługę by wynagrodzić to iż Cię wspiera ten owy ktoś :)
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

09 sierpnia 2019, 17:26

kulsson pisze:
05 sierpnia 2019, 04:48
Robertleon wszystko ok, ale najpierw powinieneś zbudować autorytet u ludzi, pokazać się, opowiedzieć o sobie, pokazać swoje osiągnięcia, doświadczenie itp. Mało kto kupi kota w worku.
I jeśli chodzi o wspieranie - warto pomyśleć co ta osoba będzie miała z tego - oprócz finalnej realizacji projektu. Wiesz chodzi o jakieś mini nagrody, czy jakąś usługę by wynagrodzić to iż Cię wspiera ten owy ktoś :)
No wiesz umieszczenie samych dokonań to już sporo ale myślałem nad całym warsztatem gdzie odbywała by się produkcja owych urządzeń, ale trzeba by zacząć od testów i ciąć koszta by mieć prototyp a później to produkcja na większą skalę z hutą własnym prądem czy nawet na spodku dla mobilności.
.
Miałem gdzieś kontakt do osób medialnych które prawdopodobnie by pomogły ale jakoś wyszło tak że czekam na reakcję kogoś ważnego, bo tu pewnie jest sporo biedaków i w głowie to może coś ponad średnią krajową ale to najwidoczniej mało.
.
Może i racja kot w worku - ale po tym co widać na tym forum to ja bym sobie ufał i przecież nie piszę kto mi teraz będzie płacił tylko rozpoczynam wątek będzie Was z 300 chętnych to temat bierzemy na poważnie i rzadacie rozważenia waszych propozycji, sugestii, oczywiście nie chciałbym Was naciągać na sponsorowanie mnie ale samo to że będę mieć pod dostatkiem urządzeń darmowej energii i przeprowadze testy które mają mi wiele powiedzieć to jest masa nowości o których każdy biorący udział będzie informowany ale jest jak jest zarabiam aktualnie tyle że pół miesiąca muszę być w pracy bo mam zobowiązania po niudanej prubie podniesienia swoich zysków ale już 15dni w miesiącu na działanie w to wliczam też rozważania i edukację to może być dobrze. Chyba dołożę linki do portali społecznościowych byście zobaczyli moje włosy bo informacje astrologiczne mówiące o człowieku to chyba mało.
.
Czas płynie starałem się zorganizować w grupie znajomych takie spotkania mające zapoczątkować omówienie tematów aż po ogarnięcie środków ale oni jednak wolą się nie angażować, bo durne przekonania bo słabo ułożone wartości, bo nie mam czasu, ale ludzie podnoszą swój status posiadania - może kiedyś będą mieć czas.
.
No i ten - z czasem zaczął bym raportować do kamery bo mam też swoje propozycje ha - Wy macie tylko mi płacić abym się rozwijał bo to jest mi po drodze a moje dobro to wasze dobro, chyba że zacznę wysyłać konserwatywne stare nieświadome mięso armatnie na drugą stronę ale i tak dał bym szansę.
.
No i działał bym wszechstronnie bo i podróżował bym do konkretnych ludzi np.twórców muzyki by w swoim przekazie umieścili kilka słów prawdy odemnie ale i np. Pomógł bym stworzyć porządny portal społecznościowy dla Polaków i Więcej bo jak już usiąde i zacznę obserwować itd to przychodzą mi różne pomysły np. Więcej bocianów bo wtedy ludzie będą częściej patrzeć w górę a to prawdopodobnie będzie dobre dla oczu i nie tylko, wesprzeć lasy, tworzyć ścieżki i stawiać domy kopułowe, jednoczyć i podnosić świadomość, tworzyć wielkie łaźnie ale zacząć od fundamentalnych spraw a to właśnie robię i coś jeszcze bo czegoś mi brak.
.
Słońce i Księżyc(4st.) w MAKHA. Ascendent Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter.
.
.
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

09 sierpnia 2019, 17:43

Niby nie trzeba mi wiele środków by zacząć ale to schodzi trochę czasu na zgromadzenie czy czekanie na zamówienie a nawet samo złożenie zamówienia i trzeba by wspomnieć też o tym że praca a w nie każdy czas wolny można to co trzeba a do tego mam swoje priorytety które przychodzą z czasem.
.
Jesteś chętny wziąć udział w projekcie pisz 1.xxxx xxxxx 2.xxxx xx.. na pewno będę się kontaktować i zadawać pytania i oczekiwać tego i tamtego i chciałbym by to było ode mnie przekazane literami albo słownie. Mógłbym zrobić sobie wolne odwiedzić parę osób może zaproponować współpracę bo wiesz 300osób po 30PLN albo 20 albo 50 to spory kapitał a jakby tak ogarnąć całą moją wieś obudzić bo do sołtysa trzy domy dalej a do radnego gminny to przejście przez bramę a to gość dość ogarnięty tylko brak mu świadomości możliwości a po za nimi to bez dał bym radę dotrzeć do osób znanych no i przy okazji zmienił bym styl życia dla lepszej efektywności.
.
.
Awatar użytkownika
kulsson

09 sierpnia 2019, 22:42

Robertleon obawiam się że nie dostaniesz poparcia od ariow. Juz tłumacze dlaczego. Ponieważ myślisz o sobie nie o grupie. Jeśli mamy się złożyc to chcemy również mieć dostęp do tych rzeczy. Mamy być jak brat i siostra. Zbyt egoistycznie podszedłeś do zadania.

Tutaj nie znajdziesz ludzi łatwo wiernych. Widać że jeszcze nie zrozumiałeś czym się kierujemy i do jakich celów dążymy.
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
antonio.zapotocki

10 sierpnia 2019, 02:09

Witam.
Trochę nie składnie piszesz RobertLeon . . . Napisz konkretnie co chcesz ogarnąć pokaż jakiś plan i kosztorys do czego to ma służyć i po co itd. itp. bo co to piszesz teraz to wyglada jak jakieś dyrdymały. . .
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

10 sierpnia 2019, 09:26

kulsson pisze:
09 sierpnia 2019, 22:42
Robertleon obawiam się że nie dostaniesz poparcia od ariow. Juz tłumacze dlaczego. Ponieważ myślisz o sobie nie o grupie. Jeśli mamy się złożyc to chcemy również mieć dostęp do tych rzeczy. Mamy być jak brat i siostra. Zbyt egoistycznie podszedłeś do zadania.

Tutaj nie znajdziesz ludzi łatwo wiernych. Widać że jeszcze nie zrozumiałeś czym się kierujemy i do jakich celów dążymy.
Co ty pierdolisz - ja myślę o sobie a nie o grupie - cisne te grupę by wsparła mnie bym działał dla ogółu, mam swoje ego bo chcę być oceniany.. .
.
Nie znajdę tu ludzi łatwowiernych - to szkoda.
Czym się kierujemy i do jakich celów dążymy - może nie zrozumiałem ale celuje w fundamenty by było na czym budować .
.
.
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

10 sierpnia 2019, 09:41

antonio.zapotocki pisze:
10 sierpnia 2019, 02:09
Witam.
Trochę nie składnie piszesz RobertLeon . . . Napisz konkretnie co chcesz ogarnąć pokaż jakiś plan i kosztorys do czego to ma służyć i po co itd. itp. bo co to piszesz teraz to wyglada jak jakieś dyrdymały. . .
Pozdrawiam.
Chcę testować i budować między innymi to co opisałem na forum w tematach technologii ale to i tak nie pewne że to będę robić bo może gdy środki od was przerobie na czas dla siebie to z kimś takim jak Taratajcio wpadnę na coś lepszego ale są i inne opcje.
.
Kosztorys - a co dla was to jest te paredziesiąt zł miesięcznie - prawdopodobnie mniejsze koszty niż chcielibyście działać osobno lub przez III RP czy coś.
.
Do czego - ogarnąć podstawy to jest elektryczność, transport, budownictwo, organizacja grupy, i inne - wybacz trochę spontaniczności musi być więc bez zaufania się nie obejdzie, aktualnie nie znalazłem tyle czasu by aktualizować wpisy bo mam też swoje otoczenie które wymaga ode mnie.
Do czego jeszcze - no to że nie jestem pierdolniety wziął bym się za fundamentalne sprawy i z czasem każdy ród czy jednostke wyposażyć w potrzebne urządzenia potrzebne informacje a ja i tak przy okazji bym korzystał z życia robiąc dobrą robotę.
.
.
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

10 sierpnia 2019, 09:48

Dobrze że ktoś w ogóle włączył się do tematu - to bardzo dobrze nawet gdyby nie wyszło z tego wsparcie Mnie
.
Przy okazji nie lubię mówić chyba że sam do siebie, za to lubię logikę podsumowania wyciąganie wniosków i analizę a także pracować wyobraźnią ale to ma granice gdy nie znasz efektów praw fizyki itp.
.
No i jeszcze to że to miała być grupa ale po napotkaniu trudności w braku informacji chęci zaangażowania i niewłaściwym wartościowaniu przestałem szukać ale jest minimum dwie osoby z którymi mógłbym współpracować a jak coś to mniej więcej wiem gdzieś szukać.
.
Jakoś bym ogarnął to by niepotrzebnie nie gromadzić waszych środków - to wyzwanie a też utrzymać kontakt z większą grupą to też wyzwanie - mam nadzieję że tak jak ktoś powiedział to FORUM będzie ulepszane a jak nie to też spoko przecież są inne opcję.. .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twoje projekty”