GreenBox

DAE avatar
Włóczęga

16 czerwca 2019, 14:17

Czy ktoś z mieszkających w Szwajcarii mógłby dowiedzieć się czy można to urządzenie w ogóle kupić?

Wysłałem kilka zapytań w tej sprawie za pomocą opcji '
"kontakt" i żadnej odpowiedzi do dziś.

Podaję link do srony:

https://www.fios-greenbox.net
Awatar użytkownika
cory

13 lipca 2019, 18:35

Proszę bardzo, mogę zakupić za 500 chf bez problemu.
Pozdrawiam
DAE avatar
chrzszczy

14 lipca 2019, 21:33

Wloczega, mozesz napisac o otrzymanych rezultatach?
Czytalem o tych badaniach, a blisko wspolpracuje z kilkoma grupami rolnikow i niezaleznych fundacji odnosnie niezaleznosci zywieniowej i naturalnej zywnosci. Jesli to faktycznie dziala, mysle, ze moznaby to wykorzystac.

Pozdrawiam
DAE avatar
Włóczęga

24 lipca 2019, 20:43

chrzszczy pisze:
14 lipca 2019, 21:33
Wloczega, mozesz napisac o otrzymanych rezultatach?
Czytalem o tych badaniach, a blisko wspolpracuje z kilkoma grupami rolnikow i niezaleznych fundacji odnosnie niezaleznosci zywieniowej i naturalnej zywnosci. Jesli to faktycznie dziala, mysle, ze moznaby to wykorzystac.

Pozdrawiam
Na razie wstrzymałem się od zakupu, koszt wysyłki dość wygórowany jak na małe pudełeczko, prawdopodobnie wrócę do tego jesienią/zimą, jak przetestuję oczywiście dam znać. Sam jestem ciekawy efektów:)
DAE avatar
Sztyrlitz

19 sierpnia 2019, 01:45

You are not allow to view this content from your current country.
Taką odpowiedź dostałem, kiedy chciałem otworzyć link podany przez Włóczęgę. To się nazywa UE.
W innym wątku napisałem , że chętnie pobawię się tematem pudełka Ebnera. Już się przygotowałem do tematu od strony powiedzmy zasilania, ale potrzebuję informacji co do celu, czyli np wysokość przestrzeni, powierzchnia, co tam będzie, czyli jakie obiekty i w jakim zakresie zmieniające wysokość. Rolnik ze mnie kiepski, chociaż dziadek był dworskim ogrodnikiem.
ODPOWIEDZ