Spotkanie Suwerenów 9.08.2020 r.

DAE avatar
NaturaSanat

23 lipca 2020, 14:17

Cześć! 😇

Ostatnio mieliśmy zaszczyt uczestniczenia w spotkaniu u petros weda - Toruń/Ciechocinek/Włocławek u niego w domu. Bardzo fajna energia, spotkanie na zasadzie kręgu mocy - wspaniała synergia i mnożenie poprzez dzielenie 🔥

Tym razem to ja z ogromną radością zapraszam Przyjaciół Suwerenów na spotkanie u mnie, które odbędzie się 9.08.2020 r. pewnie ok. godziny 12stej - 70 km od Torunia, ok. 60 od Włocławka, tj. w okolicach Rypina. Zadeklaruj proszę chęć spotkania na mój mail [email protected], tu na forum lub w komunikatorze. Jeśli chcesz to podaj numer telefonu, to ułatwi kontakt.

Poznajmy się! Serdeczności i miłości, do zobaczenia!
RIOT IM: @naturasanat:matrix.org

- Nigdy z nikim i z niczym się nie zmagaj. Gdy jesteś pchany - ciągnij. Gdy jesteś ciągnięty - pchaj. Znajdź naturalny bieg zdarzeń i poddaj mu się - wtedy zjednoczysz się z siłami natury.
DAE avatar
Doliwa

29 lipca 2020, 01:37

Witajcie, jestem z Bydgoszczy i z Torunia, a obecnie w Berlinie, jeszcze nie wiem gdzie zamieszkam na stałe. Toruń podoba mi się bardziej, Rypin i okolice trochę znam . Dopiero zarejestrowałam się tu,. Interesuje mnie spotkanie na pogadanie ,gdyby doszło do skutku i zebrała by się grupka prosiłabym o info wtedy tel 531888202 pozdrawiam braci i siostry. Doliwa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i wykłady”