Spotkanie na Śląsku

DAE avatar
ariowie
Site Admin
Kontakt:

27 października 2019, 19:05

Witajcie Ariowie ze Śląska,
najszybszy wzrost nastąpi wtedy, gdy spotkacie się fizycznie, w jak największym gronie, poza tym forum.

Wtedy każdy każdego pozna, wymienicie się kontaktami, pomysłami, informacjami.

Założyłem ten wątek po to, by ułatwić Wam spotkanie :)
Zaproponujcie jakiś najbliższy termin i miejsce, zobaczcie komu pasuje i... poznajcie się na żywo
DAE avatar
Bastek___1

29 października 2019, 20:16

Ja jak najbardziej za :) fajnie będzie poznać więcej Ariów z innych części Śląska.Proponuję 23.11 lub 30.11 tak aby Wielu mogło się zebrać.Spotkanie najlepiej zorganizować gdzieś w środku woj. Śl. może okolice Chorzowa.Mogą być i dwa spotkania w różnych częściach Śl.Ma ktoś jakieś propozycje ?Dla tych co nie mają tutaj konta mail: [email protected]
DAE avatar
Pola78

31 października 2019, 08:03

Bosko!Wreszcie rowniez u nas zaczyna sie cos dziać ☺
Jestem bardzo mocno za tym aby spotkać się i poznać,być może stworzyć rody. Cudownie ze jesteście mili moi. Teraz będę odwiedzać ten wątek codziennie.
DAE avatar
ecodeva

05 listopada 2019, 19:30

Hej, mi pasuje. Jestem z Bielska B. Bardzo chętnie, najlepiej i/lub w plenerze albo jakaś traska w góry. Dawajcie znak kto chętny!!!!!!
DAE avatar
bel_ka

06 listopada 2019, 11:56

Zagapiłam się, spotkanie już się odbyło?
DAE avatar
Bastek___1

06 listopada 2019, 23:59

Nie jeszcze się nie odbyło,spotkanie na Śląsku dopiero w planie,czekamy na konkretne propozycje.Ecodeva co do gór jestem chętny jeśli w sobotę lub nd. na pewno się pojawię :) Chętnie dołożę pierwszą cegiełkę finansową, wystarczy miejsce i trochę drewna.Chce ktoś podjąć się organizacji?Chętni mogą przynieść coś od Siebie,nie każdy tutaj w tym Ja je mięso:)Nie spotykamy się przecież objadać wystarczy kocioł gorącej zupy:)
DAE avatar
Ramon04

14 listopada 2019, 09:22

Hej jestem z Zabrza😊,czekam na konkretną datę spotkania.Pozdrawiam serdecznie.
DAE avatar
Nawasti

15 listopada 2019, 17:07

Witam wszystkich przebudzonych :) Jestem ze Ślaska okolice Gliwic. Od kilki dni namiętnie przeglądam tutejsze forum. Jestem pozytywnie zaskoczona społecznością jaka tutaj sie tworzy. Miejsce w którym możemy liczyć na rzetelne wiadomości i wzajemną pomoc. Chętnie spotkam się z ludźmi świadomymi abyśmy mogli wspólnie siebie wspierać. Czekam na propozycje i wymiane własnych doświadczeń z dzisiejszym systemem. Będę udzielać się na forum, poszukując odpowiedzi bądź wsparcia. Może jest tu ktoś z okolic kto ma dostęp do zdrowej żywnosci od lokalnych gospodarstw? Pozdrawiam :)
DAE avatar
sunstroke

17 listopada 2019, 19:31

Śląsk jest troche duży, chętnie spotkam się z wami ale gdzies w okolicach Zabrza/Katowic. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
pogromca

19 listopada 2019, 10:07

Witam Śląsk.

Wszystkich czy jakaś osoba już to organizuje lub zbiera osoby chętne także z odpowiedzi na PW czy z maila?

Jeżeli nie ma jeszcze terminu to po wcześnieszych rozmowach i spotkaniach proponuję piątek od 18 lub sobota od 16, czyli by dołącyli jeszcze wszyscy chętni to 13 lub 14 grudzień.
Bielsko Biała, Pszczyna, Rybnik,Gliwice, Zabrze, Katowice, Chorzów, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa - Te grupy widać aktywne ostatnich miesiącach (może jeszcze są inne RODy poza forum), można wybrać miejscowość z którego będzie najwięcej osób lub te gdzie będzie dla większości najbliżej - to tylko propozycje.
Na pierwsze spotkanie proponuję miejsce spokojne, gdzie będzie można swobodnie porozmawiać, a na wypad w góry lub na weekend czy jakieś miejsce wynająć dla osób ze śląska to na kolejne. Czy ktoś z Was zna może takie miejsce u siebie lub w okolicy, ewentualnie by coś zarezerwować na free?
Dobrze by ustalić już coś konkretnie aby spotkanie się odbyło, co wy na - to dajcie znać w odpowiedziach.
Wszystkich chętnych do rozmów serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego lub PW. Jeżeli chcesz wymienić doświadczenia, dowiedzieć się czegoś więcej lub po prostu chcesz porozmawiać to skontaktuj się ze mną. Jeśli jesteś ciekaw to po prostu zapytaj.

[email protected]
ODPOWIEDZ

Wróć do „śląskie”