REZA

DAE avatar
TOMKO POLANO
Posty: 135
Rejestracja: 13 czerwca 2019, 19:32

02 grudnia 2019, 09:22

Przybądźcie. z bliska i z daleka.

Zaproszenie

,,Słowianie nie noszą kaganca"".!!!
DAE avatar
TOMKO POLANO
Posty: 135
Rejestracja: 13 czerwca 2019, 19:32

02 grudnia 2019, 13:03

PETYCJA

O należnym upamiętnieniu historii Słowian. Dzień Dziedzictwa i Męczeństwa Słowian.

Jak wiemy historia i wydarzenia związane z życiem Słowian ich wiarą, tradycjami i kulturą coraz bardziej przechodzą w zapomnienie, zastępując je wartościami i elementami tradycji, które wielokrotnie były i są powodem dyskusji w naszym społeczeństwie.

Celem tej petycji jest to, aby nasza historia i to, co ona nam przekazuje, nie poszła w niepamięć. Korzystając z podstaw prawa, które w sposób naturalny wychodzi nam naprzeciw, pragniemy, aby w dniach 17 i 25 Trawnia (maja), nie zapominano o przeszłości historycznej Słowian, ich męczeństwa i odziedziczonych przez nas wiary, tradycji i kultury.


www.petycjeonline.com
Ostatnio zmieniony 02 grudnia 2019, 16:47 przez TOMKO POLANO, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Słowianie nie noszą kaganca"".!!!
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 365
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

02 grudnia 2019, 14:41

Witam; Sam pomysł jest dobry; Ja go popieram, i jestem za. Tylko co na to powie, knesejm???Oni by musieli to zatwierdzić; Gdybyśmy to zrobili przed wyborami? Być może jakaś część, stajni, obory, by się wypowiedziała po naszej myśli. Następne wybory , za cztery lata; czas ucieka, jak rzeka. Za cztery lata, może być już pozamiatane. Nowe miotły sprawnie zamiatają , wcześniej przygotowane ustawy. Które są pętlą na szyję, Słowian. Od dziś będę pisał Słowian, aby odróżnić od durnych Ludzi. Czytaj ( gojów ); Bo ta nazwa im faktycznie przysługuje.
Większość, osłów i oślic jest innego pochodzenia. To nie są Słowianie; Różnie się tam określają, w zależności kto pierwszy wstanie z łóżka. Ten chodzi w kapciach. Prawdopodobnie z ustanowieniem będą problemy? Ciekawe ilu Słowian, odpowie na ten apel? Jest to sygnał, sprawdzian, o możliwości Ariów. Trzeba by było skrzyknąć ludzi, takich myślących własnoręcznie. Bez pomocy instruktora, kierownika, pomocnika. Trzeba zrobić kampanię reklamową; taką cichą kampanię. Taką jedna pani, drugiej pani, poleciła, „FORUM – ARIOWIE”. Tutaj można by ich było troszkę uświadomić, dokształcić. Ten Apel, trzeba poszerzyć o werbunek nowych twarzy. Część z nich odpadnie, ale duża część zostanie. I o tych warto zawalczyć. Ciągle jest nas bardzo mało, liczebnie. Bardzo dużo Słowian nie wie, nie ma takiej świadomości o istnieniu „Ariów”. Idą święta, będą spotkania rodzinne, i nie tylko; dwa słowa informacji do wszystkich napotkanych; Ariowie istnieją; zajrzyj tam, dołącz do nas, No chyba że jesteś czarnogłowym? Powinni zareagować odwrotnie, i przystąpić do naszej grupy, jeden więcej, to zawsze jeden więcej. Używacie pejsbuka, twitera i takich tam innych, wtrącić pomiędzy wierszami hasło; Ariowie. Bez specjalnych wyjaśnień, bo takie posty mogą zostać usunięte. Jak ich zaciekawi to zajrzą. I zostaną. Liczę na to, że zdrowy rozsadek weźmie górę. Że więzy krwi się odezwą. Więzy krwi Słowian.
Zawsze byłby to jakiś sukces. Wymierny.
Pozdrawiam.
:ugeek:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwój duchowy”