REZA

DAE avatar
TOMKO POLANO

02 grudnia 2019, 09:22

J
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2019, 02:30 przez TOMKO POLANO, łącznie zmieniany 1 raz.
DAE avatar
TOMKO POLANO

02 grudnia 2019, 13:03

,
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2019, 02:31 przez TOMKO POLANO, łącznie zmieniany 2 razy.
DAE avatar
Tomasz21

02 grudnia 2019, 14:41

Witam; Sam pomysł jest dobry; Ja go popieram, i jestem za. Tylko co na to powie, knesejm???Oni by musieli to zatwierdzić; Gdybyśmy to zrobili przed wyborami? Być może jakaś część, stajni, obory, by się wypowiedziała po naszej myśli. Następne wybory , za cztery lata; czas ucieka, jak rzeka. Za cztery lata, może być już pozamiatane. Nowe miotły sprawnie zamiatają , wcześniej przygotowane ustawy. Które są pętlą na szyję, Słowian. Od dziś będę pisał Słowian, aby odróżnić od durnych Ludzi. Czytaj ( gojów ); Bo ta nazwa im faktycznie przysługuje.
Większość, osłów i oślic jest innego pochodzenia. To nie są Słowianie; Różnie się tam określają, w zależności kto pierwszy wstanie z łóżka. Ten chodzi w kapciach. Prawdopodobnie z ustanowieniem będą problemy? Ciekawe ilu Słowian, odpowie na ten apel? Jest to sygnał, sprawdzian, o możliwości Ariów. Trzeba by było skrzyknąć ludzi, takich myślących własnoręcznie. Bez pomocy instruktora, kierownika, pomocnika. Trzeba zrobić kampanię reklamową; taką cichą kampanię. Taką jedna pani, drugiej pani, poleciła, „FORUM – ARIOWIE”. Tutaj można by ich było troszkę uświadomić, dokształcić. Ten Apel, trzeba poszerzyć o werbunek nowych twarzy. Część z nich odpadnie, ale duża część zostanie. I o tych warto zawalczyć. Ciągle jest nas bardzo mało, liczebnie. Bardzo dużo Słowian nie wie, nie ma takiej świadomości o istnieniu „Ariów”. Idą święta, będą spotkania rodzinne, i nie tylko; dwa słowa informacji do wszystkich napotkanych; Ariowie istnieją; zajrzyj tam, dołącz do nas, No chyba że jesteś czarnogłowym? Powinni zareagować odwrotnie, i przystąpić do naszej grupy, jeden więcej, to zawsze jeden więcej. Używacie pejsbuka, twitera i takich tam innych, wtrącić pomiędzy wierszami hasło; Ariowie. Bez specjalnych wyjaśnień, bo takie posty mogą zostać usunięte. Jak ich zaciekawi to zajrzą. I zostaną. Liczę na to, że zdrowy rozsadek weźmie górę. Że więzy krwi się odezwą. Więzy krwi Słowian.
Zawsze byłby to jakiś sukces. Wymierny.
Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
ATOMIS50

25 grudnia 2019, 14:52

,,Gdzie mam pójść ? Jaki kierunek obrać ?
Moja rodzina i moi przyjaciele mnie opuścili
Nie akceptują mnie ludzie ani też niegodziwi władcy.
Jak mogę Ciebie zadowolić Boże ?

Wiem Boże , dlaczego moje zamiary zostały udaremnione
Mało kto podąża za mną i moje środki do utrzymania są niewielkie .
Panie , proszę wysłuchaj mojej rezy ,jaką do Ciebie kieruję ,
Obdarz mnie Twoją hojna pomocą jak przyjaciela ,
Dopomóż mi to osiągnąć poprzez bogactwo Dobrego Umysłu.""

Fragment z książki ,,Tak uczył Zaratustra "". www.wfw.com.pl
Ps.
Oddaje w pełni to , co teraz czuję
,, PŁOMIEŃ WIECZNEJ MĄDROŚCI ".

,,O AHURA MAZDO TWOJA MĄDROŚĆ JEST PRADAWNA I NAJWYŻSZA ".

,, BĄDŹMY JEDNYMI Z TYCH ,
KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
POPRZEZ DOBRE MYŚLI DOBRE SŁOWA I DOBRE CZYNY "".
DAE avatar
Tomasz21

25 grudnia 2019, 19:11

Witam;
Cytuję; ,,Gdzie mam pójść ? Jaki kierunek obrać ?
Moja rodzina i moi przyjaciele mnie opuścili

To jest dylemat wielu ludzi ( Słowian ). Zazwyczaj to zaczyna dotyczyć, tych co zdobyli już jakąś „Wiedzę” , wtedy zaczynamy się wyróżniać, od otoczenia. Myślimy inaczej, widzimy inaczej, zachowujemy się inaczej. Przestajemy pasować do ogółu. Ogół który, jest wyznacznikiem mody, popularności, a zarazem przeciętności. Przeciętny; znaczy nijaki, szary, bezpłciowy, nie wyróżniający się od otoczenia. Ginący w tłumie. Właśnie w tym momencie, zdobyliśmy nową prawdziwą wiedzę; chcielibyśmy się nią podzielić z swoimi bliskimi, znajomymi, całym światem.
Dokonaliśmy epokowego odkrycia, wynalazku, przełomu w nauce, która jest mocno upośledzona.
Nasi bliscy nie są zainteresowani, znajomi patrzą jak na wariata? A my wiemy, że mamy rację, że to jest dobre, pożyteczne, praktyczne, dobre. Stoimy przed betonową ścianą, murem nie do przeskoczenia. Co zrobić? Jak przekonać? Jak przemówić do rozumu? A tutaj; ściana, i mur. Ślepa uliczka, powstaje pytanie? Co robię nie tak? Dlaczego mnie nikt nie chce słuchać?
Wiele pytań? A odpowiedzi brak. Widzę i wiem jak to wszystko się skończy; widzę wojny, śmierć, choroby, głód, zniszczenia, i ta bezsilność, bezradność. Jak można temu zapobiec? Jak od tego uchronić ludzi? Wiem i nie mogę nic zrobić. Dlaczego ludziom rozum odebrało? Dlaczego nie potrafią samodzielnie myśleć? Święta, koniec roku, zima, ( kalendarzowa zima ), Do wiosny będzie względny spokój. A na wiosnę, będzie podjęta próba, ponownego wywołania konfliktu. Czwarta próba? Ile razy jeszcze się nam uda , odwlec to szaleństwo? Ja wiem, że można to zrobić; Ja wiem jak to można zrobić. Na małą skalę potrafię to zrobić; ale tym razem jest to , zbyt wielkie, teraz potrzeba do tego wielu ludzi. Nasze mózgi, nasz sposób myślenia, może to zmienić. To zależy tylko od nas i naszego silnego przekonania, Te zmiany są możliwe, my możemy to zrobić. W tym przypadku, jest potrzeba zbiorowego myślenia. ( posiadamy taką moc ). Jak to zrobić? Jak to uruchomić? Potrzeba wielu ludzi, ( Słowian ), Którzy jednocześnie, będą pozytywnie myśleć. Jak ma wyglądać takie pozytywne myślenie? Nie może to być w stylu; ja chciałbym. To ma brzmieć; Ja chcę. - Ja to robię,
To powinno jednocześnie wielu ludzi zrobić, wtedy wzrasta moc sprawcza tego zdarzenia.
Trudno jest mnie to wytłumaczyć, opisać. Ja wiem jak to zrobić, i to działa na 100%.
To musi być, przekonanie, jednocześnie wiara, a zarazem zdecydowanie. Ważne jest , aby to było precyzyjnie określone, żeby nie było niedomówień. Żeby nie mogło to być źle zrozumiane, przez energię wyższego stanu, przez naszego opiekuna duchowego. Naszego „JA” z innej gęstości.
Jest wiele słów na określenie tego stanu rzeczy. Spróbujcie uwierzyć , to działa. My w dużej grupie możemy to zrobić. Możemy mieć wpływ na bieg historii. Powinniśmy przynajmniej spróbować to zrobić. To nic nie kosztuje, takie eksperymenty były już robione, potem je wyciszono. Ale w dobie internetu jest to możliwe do zrealizowania. Musimy spróbować, musimy tego chcieć. Internet pozwala nam, ( na ten moment, to zrealizować ). Brzmi to szalenie, ale to działa. Ja to sprawdziłem.
Teraz trzeba, tylko przeprowadzić to na szerszą skalę, i w dobrym celu. To się musi udać. A jeśli się nie uda? To nie będziemy mieli sobie nic do zarzucenia, że nie próbowaliśmy. Trzeba spróbować każdej metody, aby uratować , nasze życie, nasz kraj, nasz świat.
Napiszcie co o tym eksperymencie myślicie?
Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
Cythia

25 grudnia 2019, 20:00

To nie jest nasze słowiańskie przysłowie, ale jak bardzo tu pasuje: gwóźdź, który wystaje, pierwszy dostaje po głowie. Ale skoro to wiemy to trzeba uniknąć ciosu.
DAE avatar
Tomasz21

26 grudnia 2019, 00:41

Witam; Bardzo mądrze powiedziane, tak jest faktycznie; gwóźdź który wystaje. Chodzi o to , aby tą świadomość wystającego gwoździa zaszczepić, u jak największej liczby ludzi. Żeby to nie był pojedynczy przypadek. Taki odosobniony, i samotny.Właściwe przebudzenie i zmiana musi nastąpić w nas samych. Pozdrawiam. :ugeek:
DAE avatar
ATOMIS50

28 grudnia 2019, 19:45

Jedna ze starych Aryjskich rez powiada:

,,Jeśli człowiek będzie codziennie czcić mnie sprawiedliwą reza,wzrośnie w chwale i mocy , i w ten sposób zło zostanie pokonane i usunięte z tego świata "".

Jeden z ostatnich Slowiansko- Aryjskich kapłanów Zaratustry z końca 16 wieku ,tuż przed śmiercią powiedział przy nim zgromadzonym :

,,Nie placzcie szlachetni przyjaciele , do ramion Ahury idę ,wy musicie robić to co ja robiłem : chronić naszą starożytna wiarę przed skrzywdzeniem i strzec Jego Świętego Ognia . Ja umieram , ale wierze AHURY MAZDY nie wolno umrzeć .
ZOSTANIE WZBUDZONA W KRAINIE , GDZIE BIEL ORŁA ZAJASNIEJE W SŁOŃCU ,to stamtąd u czasów końca kapłan Ahury wyjdzie ,by wznieść ponownie ogień ku miłości swojego ludu i czci naszego Ahury Mazdy , Ojca "".
Ostatnio zmieniony 28 grudnia 2019, 20:13 przez ATOMIS50, łącznie zmieniany 2 razy.

KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
DAE avatar
ATOMIS50

28 grudnia 2019, 19:48

Ten tekst jest nawiązaniem do innego znacznie starszego ,który powiada:

,,Cztery drogi pojawią się przed ich oczami.
Trzy z nich będą fałszywe,sa to drogi pomocników zła,
gdzie ich duch popychany jest do ciemnego dołu .

Czwarta droga jest drogą Ducha i Prawdy ,która prowadzi nad przepaścią.
Odważni Słowianie będą ją przechodzić w chwale,
widząc w niej sposób,który prowadzi do zbawienia.
Dobra nagroda zostanie im przyznana za ich odwagę i prawdę,
zostając nagrodzeni bogactwem ducha i rzeczy materialnych.
Świat będzie podzielony na dwie części,
Czyniący zło pozostaną w tyle
Z duchami nieczystymi i sługami zła
Natura przekształci większość z nich w proch.
Oni będą końcem końca .
Sprawiedliwi będą kroczyć u boku Słowian
dokonawszy wyboru Dobrych Myśli Słów i Czynów.

Według przekazów Pism Kapłańskich ,aryjscy Słowianie cenili sobie wiedzę pochodzącą z Awesty,co w znacznym sposób odroznialo ich od ludów ,u których dominowały przyjemności cielesne.Przyjaźń podobnie jak rodzina była święta.

KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
DAE avatar
ATOMIS50

28 grudnia 2019, 19:53

,,Święte Księgi Słowian "". ,, AWESTA"" - JUŻ NIEBAWEM W KSIĘGARNI "".

KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
DAE avatar
ATOMIS50

28 grudnia 2019, 19:58

,,PRZYBĄDŹCIE Z BLISKA I Z DALEKA "".

KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
DAE avatar
ATOMIS50

02 stycznia 2020, 18:25

Nie pozwól mi zaniedbać lub uchylać się od moich obowiązków , odbiec lub zmniejszyć ich wagę w moim życiu . Będę czujny wobec moich obowiązków , będę wykonywał je chętnie i radośnie , w sprawiedliwości i lojalności , będąc uważny , kiedy zawoła mnie obowiązek , nie myśląc o mojej wygodzie i szczęściu , pamiętając o szacunku praw innych , to jest mój obowiązek.
Poświęcę moje życie dla postępu i polepszenia świata.

KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
DAE avatar
ATOMIS50

16 stycznia 2020, 17:32

NATURA UCZY I NATURA INSPIRUJE

Natura jest jednym z największych rozdziałów Świętych ksiąg świata .
Ty udzielasz myśli , która tworzy i rozwija świat , który ma przynosić radość człowiekowi .
Kto zaprojektował żyjący świat , wodę i rośliny , jeśli nie Ty, Stworco. Z pewnością żyjący świat jest naszym domem , wspaniałą kompozycją Twojej Mądrości.
Było mi smutno , ale Twoja natura jako całość raduje ,Boże mój.
Natura jest głównym nauczycielem i inspirującym kaznodzieja . Prowadzi do twórczych pomysłów mężczyzn i kobiet , aby tworzyli dzieła sztuki i nauki .
Natura jest prototypem świętych ksiąg .
Każdy kamień , każda cząstka piasku i każda kropla wody jest lekcją do nauczenia .

Przyroda daje wielką liczbę talentów , geniuszy , najlepsze kwiaty w ogrodzie wiedzy . Człowiek rozważa, wreszcie rozumie prawa , jakimi się kieruje . Sens życia rozwiązuje zagadki istnienia i ujawnia sekrety natury dla ludzkości ,oświeca umysły mężczyzn i kobiet.
Najlepszym arcydziełem sztuki jest natura . Przykazania Boże są zapisane w kolorach , nieporownywalnym pięknie Księgi Natury . Ma przesłanie na każdej ze swoich stron dla wszystkich , którzy je czytają z otwartością umysłu .

Przyroda pokazuje Twoją Wszechobecnosc Boże jako Mistrza i Pierwszego artystę , malarza , rzeźbiarza , objawiając Dobro i Wielką Chwałę .
Przyroda jest Twoją pierwszą wspaniałą poetycką pracą .
Każdego dnia będę czytał i rozważał Księgę Natury , dostępną dla mojego dobra .Będę z nią we wspólnocie i będę z nią rozmawiał. Moje myśli objawiają mi obfitość obrazów , myśli , pomysłów i marzeń .Natura przemawia do mnie , oswieca , inspiruje . Inspirowany naturą będę z Tobą rozmawiał przez nią , pozdrawiam Cię Ojcze Stworzenia

Fragment z książki :

,, TAK UCZYŁ ZARATUSTRA "".

KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
DAE avatar
ATOMIS50

17 stycznia 2020, 12:46

PORY PRZYRODY I ŻYCIA W ROKU

Wiosna jest królową sezonów . Jest młodością całego roku zawsze pełna nadziei . Śnieg zaczyna się topić , zaczynają płynąć obficiej rzeki , ptaki rozpoczynają swoje loty i rośliny zaczynają rosnąć.Życie zaczyna być ożywiane powiewem Twojego ducha ze wszystkich stron.
Świeża , słodka , jasna ,kwitnąca , błyszcząca , wspaniała i uśmiechnięta , to wiosna . Z nią ożywa całe stworzenie i my , z nowymi nadziejami i wizją szczęścia.
Natura pobudza ducha i umysł i zaczyna tętnić nocnym życiem . Pustynie stają się ogrodami kwiatów , kwiaty kapią się w promieniach słońca , drzewa uginają się pod ciężarem swoich owoców . Nowe życie jest tchniete na pola i lasy .
Ziemia ubiera się w odświętny zieloną szatę , pola przybierają złocisty kolor , pastwiska zaczynają się bujnie zielenic.
Natura dekoruje wspaniałymi obrazami w różnych tonacjach kolorów , wielkie i nieulotne piękno . Zapach kwiatów pieści twarze wszystkich .
Wiatr śpiewa ptakom kołysanki do snu .
Trzepot ich skrzydeł błyszczy w słońcu , śpiewając swoje melodie inspirujące wśród krzewów liściastych .Słowik zachowuje czuwanie w nocy , róże śnią swoje marzenia .Słodki zapach róży jest jak słowik zwiastujący miłość .
Pełne miodu ,który gromadzi się pośród dzikich kwiatów i pszczoły w drodze do swojego ula .

Na oświetlonej słońcem gałęzi drzewa spoczywa motyl w swoich doskonałych pięknych i delikatnych barwach , którymi są powleczone jego skrzydła . Przyjemny jest kojący dźwięk szelestu wiewiórki poruszającej się po konarach drzew .

Z przeogromnym sklepieniem niebieskim nad moją głową , zieloną trawą pod stopami chodzę , biegam , skacze , śmieję się i śpiewam w tym szerokim świecie radości i szczęścia.
Wiosenna przyroda jest moim towarzyszem , drzewa ,ptaki , zwierzęta są moimi przyjaciółmi . Pozwól mi żyć blisko natury , pod gołym turkusowym niebem , rozmawiać ze zwierzętami i śpiewać z ptakami .
Kiedy każdy z nich śpiewa , kwiaty , drzewa i wszystkie strumienie rzek śpiewają swoje melodie , które są Twoją Niebianską Filharmonia .

Boże , nie pozwól mi być daleko od nich w tyle , Będę wrażliwy na wiele uroków natury , wiosna jest najlepsza . Daj mi pić przy fontannie słodyczy , piękna przyrody . Natura może wyleczyć moje udręki ,wspierać i radować moje wnętrze .

KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
DAE avatar
ATOMIS50

18 stycznia 2020, 09:12

PRZYCHODZI LATO

Sady, pola i lasy są w pełnym rozkwicie. Chmury unoszą się w świeżym niebieskim sklepieniu nieba . Ziemia, zioła i drzewa , w powietrzu są wszystkie drogocenne wonie . Pory roku przychodzą i odchodzą .
Od wiosny do lata , od lata do jesieni , od jesieni do zimy . Podobnie jak w naturze , tak samo jest z życiem ludzkim .

Jesienią i zimą , w moim życiu zbieram plony tego , co zasiałem wiosną i latem .
Pomóż mi żyć moją młodością i porami roku , abym mógł żyć w pokoju przy zakończeniu pór mojego życia ,Boże mój.

KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
DAE avatar
ATOMIS50

19 stycznia 2020, 15:48

MĄDROŚĆ W SŁOWACH ZARATUSTRY

Czuję ciążący ból w moim wnętrzu i to nieszczęście jest jak ciemność. Ciemność otacza mnie cieniem i jestem ofiarą depresji i rozczarowania życiem . Ból w moim wnętrzu zatapia mnie w ciemności , szukając ujścia dla mojego nieszczęścia we łzach i smutku , ale to nie pomaga. Moje widzenie życia jest mętne i czuję się opuszczony i zapomniany . Ale Ty ,Panie , nigdy o mnie nie zapomnisz , za to inspirujesz mnie do poszukiwania zapomnienia o moim nieszczęściu w towarzystwie Twojej obfitej , kojącej przyrody . Ty pomnażasz moją nadzieję , że przyroda pomaga mi zapomnieć o smutkach i bólach. Twoje słowa pociechy są słodkim dotykiem mojego ducha , które go unosi .

Z dala od zgiełku i jeszcze dalej od dźwięków miasta , przez ciszę pól i lasów znajduję doniosła ciszę , której nie przeszkadza echo samotności i przyrody , pozdrawiam ją , w jej pięknie i chwale ogromnych zjawisk . W głębokiej samotności lasu znajduję nieskazoną przyrodę w jej czystości jak Ty, Boże mój. To ogromne święto dla moich oczu , piękno natury.

Widzę jej bujność i obfitość , klimat, trzepotanie skrzydeł ptaków w powietrzu, małych zwierząt na zielonym dywanie trawy, składając jej pocałunki w ciągu dnia , by zaraz potem, księżyc się w niej przeglądał , jak w lustrze. Kwiaty ze swoim aromatem i słodkim zapachem .

Natura łagodzi ból w moim wnętrzu i nadaje spokój, w naturze odnajduje się spokój dla umysłu . Natura dostarcza pięknych widoków i wspaniałych dźwięków na drodze naszego życia.

KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
DAE avatar
ATOMIS50

22 stycznia 2020, 16:48

,, Prowadź mnie poprzez Dobre Myśli , we właściwym kierunku , by były zgodne z Twoją wolą i moim językiem . ""

KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
DAE avatar
ATOMIS50

22 stycznia 2020, 19:26

,, Naucz mnie, o Boże , poprzez umiarkowane korzystanie z dobrych rzeczy w życiu , które dałeś w obfitości dla ludzi . Umiarkowanie w jedzeniu i piciu , w umiarkowanych ilościach jesteś opiekunem i obrońcą zdrowia, ciała i umysłu. Być umiarkowany w tym co się je i pije ".
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2020, 18:56 przez ATOMIS50, łącznie zmieniany 1 raz.

KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
DAE avatar
ATOMIS50

24 stycznia 2020, 08:18

BĄDŹMY HERALDAMI DOBREJ WOLI DLA WSZYSTKICH, ABY ZOSTAWIĆ NIEZATARTY ŚLAD W ICH ŻYCIU .

Pozwól mi korzystać z dobrodziejstw życia, bo wiem , że w chwilach trudnych , jakie przyjdzie mi przechodzić, Ty jesteś na straży . W tym świecie istnieje więcej dobrych rzeczy niż tylko używanie dla zaspokojenia ciała..Życie , ono daje mi więcej niż ja mogę dać i w tym również Twoja zasługa. Pozwól i pomóż mi być szczęśliwym nawet w momentach częściowo spełnionych ambicji i aspiracji w moim życiu
Niech rozczarowanie i odrzucenie nigdy nie staną na mojej drodze, kiedy wszystko wygląda jakby było tracone.
Daj mi nadzieję, radość i entuzjazm w codzienności życia .
Nie będę nikomu ciężarem w życiu , ale swoją ciężką i uczciwą pracą zbuduję dla siebie miejsce w tym świecie.
Proszę Cię, Najwyższy Dawco ,o dar możliwości postępu w moim życiu . Niech pragnienie doskonalenia mojego ducha i życia rozwija się w moim wnętrzu .
Pozwól , aby rozniecony ogień w moim wnętrzu czynił moje życie i pracę lepszą,aby pomagać otaczającym mnie ludziom .
Aby nie zrażony niepowodzeniami , iść zawsze przed siebie . Będę walczył przeciw trudnościom, które pojawią się na mojej drodze . Zawsze będę dążył do tego, by zwycięsko przejść przez wyzwania życia,nigdy nie opuszczać pola bitwy jak tchórz. Silnie motywowany tym co przede mną, będę pracował ciężko i starał się ze wszystkich sił , aby zaspokoić głód mojego wnętrza . Będę przyswajał Twoje nauki w moim życiu

KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
DAE avatar
ATOMIS50

26 stycznia 2020, 09:31

Ty, Boże, jesteś nadzieją na polepszenie naszej przyszłości. Zgromadzamy obecnie zbiory wytworzone przez naszych szlachetnych przodków, z przeszłości. Nie możemy im dać zginąć. Niech jednak nie rośnie w was nawyk powrotów do przeszłości , niech to pragnienie w was nie wzrasta,gdyż ono nie prowadzi do patrzenia w przyszłość . Kiedy w umysłach ludzi silnie spoczywa martwa historia , wtedy pojawia się przeszkoda w dojściu do celu i doskonałości.

Wzorując się na wielkich dziełach naszych przodków, idźmy dalej ,rozwijając ich myśl i kultywując wiarę , wtedy nasze życie będzie owocować .
Niech ich dzieła pozostawione potomnym nas inspirują i dodają odwagi. Z promienną twarzą , stanąć w walce przeciw przeciwnościom i trudnościom.
Pomóż nam śledzić postęp naszego życia i naszych społeczeństw, rodzin i przyjaciół. Niech każdy z nas stawia małe, ale zdecydowane kroki codziennie, abyśmy w ten sposób wypełnieniali Twoje Boskie zamierzenie, tworzenie lepszego świata, o Boże. Pozwól mi wstawać wcześnie rano z pełną radością o świcie.
Po umyciu mojego ciała oczyszczająca wodą będę oczyszczal i karmił mojego ducha rezą , by być gotowym do codziennych zadań, jeszcze zanim słońce nie wyjrzy zza chmur.
Niech nie tracę moich cennych pierwszych godzin samotności z Tobą .

Niech nie zostanę pokonany przez moje łoże, które wielokrotnie chce mnie przytulać, gdy myślę zwrócić się do Ciebie.
Nie pozwól i pomóż mi, abym nie został pokonany przez ospalość .
Codziennie rano i wieczorem zanoszę moje rezy o długie życie dla moich ukochanych , ale zapominam w rezach prosić o długie życie dla mnie.

Najwspanialszy jest śpiew chwały natury o świcie. O każdej porze dnia i nocy jest tak uroczy i słodki, aromatyczny i orzeźwiający , pobudzający i pomagający.

Pomóż mi, by moje ciało odpoczywalo snem tyle, ile tego potrzebuje, bym mógł w pełni sił wykonywać moje obowiązki.
O świcie , kiedy umysł jest świeży i otwarty ,niezakłócony przez zakłócenia pełni dnia , będę spędzał godziny w ciszy , tylko z Tobą , by móc opracować plan mojej dziennej pracy i obowiązków pod Twoim natchnieniem i kierownictwem ,Boże.

Boże, Twoim przykazaniem jest odpoczywanie w nocy , śpiąc snem głębokim , podczas kiedy Ty doglądasz sprawy dnia następnego .Odpoczywamy w pokoju z towarzyszącym nam snem i Ty zawsze obok nas jako nasz Wieczny Opiekun.

Pomóż mi , Boże mój , w mojej walce z ociąganiem , gdyż cenne godziny poranne nie mogą mi zostać skradzione , by być z Tobą w komunii . Będę oczyszczal swoje ciało i ogniem Twojego Słowa przed płonącym płomieniem , będę pamiętał o kulcie utrzymywania czystości ciała , umysłu i ducha .

Rozpalę ogień w moim wnętrzu, które rozświetli moje pragnienia i myśli , zanosząc do Ciebie żarliwe moje rezy.

KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwój duchowy”