no to Potężna Mistyczna SZYSZYNKA

Awatar użytkownika
robertleon

22 kwietnia 2019, 20:43

mikrodawkowanie np.grzybów / Obstukiwanie / Wydawanie Dzięków / Świecenie do Uszu / Patrzenie w Słońce / Podudzanie / Dudnienie Różnicowe / chodzenie boso / Refleksologia Akupresura Akupunktura /
.
Podobno Dzięki Szyszynce Możeme mieć Stały Kontakt z Duszą Ale Proszę o Kontynuowanie Temetu Szyszynki Jako Ważnej Jak nie Kluczowej Części Rozwoju Duchowego .edt
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019, 19:20 przez robertleon, łącznie zmieniany 1 raz.
Słońce i Księżyc(4st.) w MAKHA. Ascendent Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter. Połóż Ręce Na Monitorze i Przelej mi 100złotych.
Awatar użytkownika
kulsson

23 kwietnia 2019, 11:00

Tak. Jest to bardzo ważne dlatego powinno sie unikać kontaktu z metalami ciężkimi w tym nawet soków i napojów w opakowaniach z aluminium wewnątrz.
Praktyk jest wiele ma dbanie o nią ale ja stosuję te:
- patrzenie w słońce
- chodzenie boso z przytulaniem drzew
- ćwiczenie wizualizacyjno-telepatyczne
- praca nad czakrą korony
- picie ziół oraz zielonych soków
- łyżka octu jablkowego niefiltrowanego przed posiłkiem (10 min przed)
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
Awatar użytkownika
ancientblast

28 kwietnia 2019, 20:41

Dzieki takim watkom ariowie maja szanse na sukces w odzyskiwaniu wolnosci.

Ja dodam jeszcze do kulsson'a ze picie inteligentnej wody (molekuły) podnosi swiadomosc i kontrole czakramów w ciele. Ja moge prawie zawsze sila woli aktywowac przeplyw prany przez cialo i aktywowac w ten sposob szusty czakram trzecie oko.
Awatar użytkownika
Aadm

29 kwietnia 2019, 09:30

Witam, dziękuję za ciekawy wątek - tak się składa, iż wczoraj oglądałem wspaniały materiał na ten temat!

Polecam się zapoznać - z tym filmem, jak i całym kanałem - a dla tych, którzy mają problem z językiem na specjalną prośbę mogę wypunktować najważniejsze informacje z poniższego filmu:

Jeśli chodzi o kwestię mikrodozowania grzybów, nie wiem jaki ma to związek z szyszynką ale na pewno pomaga w nowym spojrzeniu na rzeczywistość, w wyrwaniu się ze starych/utartych często niewydajnych już schematów myślowo-poznawczych. Podobno było przeprowadzone badanie naukowe, w którym pod lupę wzięto twórców tj. architektów, artystów, inżynierów którzy deklarowali takie korzyści jak spokój, zwiększona kreatywność i poziom szczęścia oraz lepsze radzenie sobie w stresujących sytuacjach przy zerowych skutkach ubocznych. Gdzieś natchnąłem się na określenie, że psylocybina (substancja psychoaktywna zawarta w grzybach, a na wzór której powstało sławetne LSD) wręcz resetuje mózg i jest wspaniałą alternatywą dla antydepresantów (sic!). Osobiście zalecałbym ostrożność - nie dlatego, że to nielegalne ale dlatego, że mamy całą masę poukrywanych rzeczy w podświadomości, która po zażyciu takich substancji z nas wychodzi (właściwie o to chodzi, żeby coś przeżyć/doświadczyć, wyciągnąć wnioski a nie wypierać w nieskończoność), ale w każdym razie ktoś, kto nie jest przygotowany a jednocześnie zbyt długo chował "swoje demony" pod przysłowiowym dywanem może wpaść w panikę, zrazić się a następnie opowiadać jakiego to miał badtrip'a :roll:

Cóż, można o tym pisać i uskuteczniać dywagacje z poziomu umysłu w nieskończoność, jednak tego typu kwestie mieszczą się w sferze odczuć, osobistych doświadczeń - dlatego polecam zbadać zagadnienie już na własną rękę...

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ