Uniezależnienie się, samowystarczalność, dobra, pieniądze, niezależność???

DAE avatar
antonio.zapotocki

08 sierpnia 2019, 13:40

Witam cię ponownie.
To idziemy w tym samym kierunku - razem raźniej. . .
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kulsson

08 sierpnia 2019, 23:16

Dlatego róbmy spotkania, dzielmy się wiedzą bo na razie to kiszka, żadnej autopromocji nie robimy. Jedyny problem mam, że nie wiem w jakiej formie to robić co możemy mówić a co nie, także tutaj nie mam odpowiedzi... kontakt z adminami żaden a kilka razy jak pisałem do Marcina to bez odezwu.
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
antonio.zapotocki

09 sierpnia 2019, 03:07

Witam.
On to żucił na żywioł i niech się dzieje, a tak naprawdę czy ci potrzebny Marcin jak masz być suwerenem?
Nie wiem skąd piszesz i jaka dzieli nas odległość pewne rzeczy piszemy tutaj, a bardziej poufne na PW lub już po zaistnieniu jakieś komitywy w inny sposób . . .
Pozdrawiam.
PS. Promocja źle mi się kojarzy. . .
Awatar użytkownika
kulsson

09 sierpnia 2019, 04:30

Gdyby nie promocja idei na youtube to nie byłoby nas tutaj.
Jest potrzebny bo w pewnych kwestiach ma większą wiedzę więc lepiej uczyć się od mądrzejszych niż iść z opaską na oczach
A zapraszam, można pisać PW.
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
antonio.zapotocki

09 sierpnia 2019, 12:31

Witam.
Oczywiście, że potrzebny ale potrzebujemy przynajmniej 1000 takich Marcinów aby iść dalej. . .
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kulsson

09 sierpnia 2019, 14:29

Ok to powiedz teraz co zrobiłeś aby tych 1000 ludzi było w ariach? Jakie kroki wykonałes by urzeczywistnić ten cel?
DAE avatar
antonio.zapotocki

09 sierpnia 2019, 17:15

Witam.
Nie wszystko mogę napisać ale sporo i działam dalej. . . A ty?
Pozdrawiam.
DAE avatar
antonio.zapotocki

20 sierpnia 2019, 00:13

Witam.
Wcześniej pisałemo pokazaniu sposobu lub "sytsemu" zarabiania i akumulacji pieniędzy lub też środków płatniczych po rozmowach i obserwacjach doszedłem do wniosku, że kapitał czy to w pieniadzu czy innych dobrach jest największą bolączką Ariów czyli tu i w realu spotykających się osób. . . Niebawem upublicznię nowy temat i będę to opisywał cyklicznie co i jak robić aby wygrzebać się z tego szamba i dojść do konkretnego majatku oraz go zabezpieczyć przed hienami systemowymi ale to wymaga sporej pracy, aby to napisać tak żeby nikt z tego powodu nie ucierpiał jak cos źle zrozumie.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ