Affidavit w UK

DAE avatar
Aeon
Posty: 121
Rejestracja: 16 lutego 2019, 14:49

22 marca 2019, 13:23

Macie jakiś wzór jak to poprawnie napisać? Mniej więcej zarys znam, ale dokladniej jak to powinno wyglądać i co dokładnie zawierać?
DAE avatar
Alexa
Posty: 4
Rejestracja: 18 listopada 2019, 19:59

02 grudnia 2019, 17:51

witam
chętnie poznałabym tajniki stosowania tej formy w praktyce ale tu u nas w Polsce , ktoś ma doświadczenie z tym tematem ?.
Słyszałam ,że dzięki tej formule niektórzy popłacili swoje rachunki . Jak jest naprawdę?
pozdrawiam
DAE avatar
Aeon
Posty: 121
Rejestracja: 16 lutego 2019, 14:49

05 stycznia 2020, 22:53

W UK z tego co słyszałem (nie mam jeszcze informacji z pierwszej ręki) niektórym udawało się zapłacić np. dług karty kredytowej, albo koszty sądowe ze strony banku czymś, co się nazywa A4V, czyli Acceptance for Value. Różne rzeczy typu mandaty itp w roznych instytucjach mozna tym probowac zaplacic. Polega to mniej więcej na tym w moim rozumieniu, że tworzysz swój własny papier wartościowy i wysyłasz go instytucji w rozliczeniu, która traktuje go tak samo jak każde inne papiery wartościowe, nazywane powszechnie pieniędzmi.

Jak to dokładniej wygląda i dlaczego raz działa a często nie, nie wiem na chwilę obecną, bo temat dopiero zamierzam zbadać, bo jest bardzo ciekawy. Tutaj masz szkolenie o tym zagadnieniu od osoby która mocno w tym siedzi (dotyczy UK, nie wiem czy ma jakiekolwiek przełożenie na Polskę!):
https://www.youandyourcash.com/store/ALD7aZ2o

AFFIDAVIT (jak by ktoś potrzebował z nim pomocy, to proszę założyć osobny wątek i jeśli będę wiedział to doradzę, bo mam już w tym temacie praktykę) ani jego odpowiednika niestety nie ma w prawie polskim wedle moich informacji, bo też mnie to ciekawiło i sprawdziłem. Nie wiem jak można dzięki niemu popłacić swoje rachunki. Bardziej bym jako zastosowanie widział znaczne przyspieszenie załatwienia naszego problemu/sprawy, kiedy mamy czyste ręce i racja jest po naszej stronie.

Polecam tą serie artykułów, gdzie jest opisany m.in. AFFIDAVIT:
https://astromaria.wordpress.com/2015/0 ... w-czesc-i/

Oraz:
https://bladymamut.wordpress.com/2014/0 ... ze-prawna/

https://porozmawiajmy.tv/przekret-wszec ... m-piotras/
https://porozmawiajmy.tv/panstwo-korpor ... e-piotras/

Jego wykład w Londynie:
Acz nie radzę działać dokładnie na ich podstawie a jedynie traktować jako informacje otwierające umysł i prowokujące do własnych poszukiwań jak to naprawdę zrobić w praktyce.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”