Nie płać okupantowi

DAE avatar
wicherek

03 lutego 2020, 01:54

Mścibor z nad Brdy pisze:
18 grudnia 2019, 03:27
Klementynka, witaj postaram się opisać Tobie na priv jak ja to robię. A teraz jedno co mogę napisać to PRZESTAŃ SIĘ BAĆ! Strach to główna ich broń ... To jest okupant ze swoim nie legalnym prawem które nie tyczy się Ciebie. Więcej wyjaśnię na priv. Niech Ci się darzy ;)
Mscibor , podaj rozwiazanie, wielu ludzi chcialoby sie wyzwolic, niewielu wie jak to zrobic
DAE avatar
Ogrodnik

08 lutego 2020, 12:14

oki pisze:
03 stycznia 2020, 18:12
Może ktoś coś podpowie na temat jak pozbyć się złodziejskich firm które skupują "zadłużenia". Orange nie świadczył mi usług ( nie miałam internetu a bez tego w pracy najgorzej) więc po pół roku wypowiedziałam umowę a oni nałożyli na mnie kary. Oczywiście "dług" sprzedali. W sądzie przegrałam sprawę ( bo się odwołałam) . Teraz będę podpisywał przedłużenie umowy z T- Mobile . Jestem ciekawa czy podpiszą ze mną jak zażądam aby w umowie była mowa o karach za ich np błędnie naliczone fv. Przeczytałam artykuł "Przerkręt wszechczasów" ale nie znalazłam dla siebie odpowiedzi.
Firmy skupujące płacą za ten domniemany dług około....żebym nie skłamał....ale z nawiązką 1% wartości długu,zawsze warto poprosić o ryginalną umowę ,którą przejęli,następnie umowę pomiędzy nimio a tobą,ich pełnomocnictwo do wystepowania o zapłatę długu,oraz kwotę jaką wydali na zakup długu,tak na szybko,reszta co wam do głowy przyjdzie,pozdrawiam
DAE avatar
oki

13 lutego 2020, 18:47

Ogrodnik, dziękuję ci bardzo za podpowiedź,
Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem
DAE avatar
ArturBylina

14 lutego 2020, 13:26

Chciałbym przypomnieć że T. Chocki na nagraniu z Marcinem mówił o tym że podatek za ziemię się należy dla legalnej władzy. Moim zdaniem nie. Jeżeli coś jest nasze to dlaczego miałbym za to płacić w ogóle podatek? Od czegoś co jest fundamentem naszej egzystencji. To przecież nie jest jakieś auto które zatrowa powietrze lub firma która coś produkuje
DAE avatar
nora

16 lutego 2020, 10:01

Jak ja to robię. Pisma do kosza. Gdy dzwonia, to mam ubaw, poniewaz bardzo nie lubią gdy im się na Ty mówi. Na temat długu (niby długu) odpowiadam- Nie mam żadnego długu. Czasem ląduje sprawa do E-sądu. Do 7 dni należy odpowiedzieć na druku sądowym. Jeżeli argumenty brzmią wiarygodnie sprawa jest przekazywana do sądu rejonowego. I tu zazwyczaj dzieją się cuda. Ostatnia moja sprawa z PZU z 12. 2019 r zakończyła sie stwierdzeniem sądu. Sprawę umarzamy z uwagi na zapłatę zadłużenia po wyznaczeniu terminu rozprawy.
Ktoś zapłacił - tylko nie ja. Zazwyczaj mam informacje o terminie rozprawy i póżniej cisza. NP.Intrum Intrusia(moja ulubiona firma) twierdzi że ma wyrok ; na oczy go nie widziałem w drugiej sprawie twierdzą że mam komornika hm. ukrywa się przedemna. Nie każdy potrafi podejść do tego typu firm z dynstansem ponieważ nie przyjmują one Twoich argumentów., Mają przykazane - wyciągnąc kasę.Moje rady; Nie tłumacz się - drugiej strony to nie obchodzi. Usmiech i Twój dobry humor- druga strona traci pewność. Rozłącz się bo nie życze sobie bys do mnie dzwonił / dzwoniła- w ten sposób kończ rozmowy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Prawo”