⚡Wypowiedz życzenie, zrób to dla siebie⚡19

Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

06 grudnia 2019, 19:34

.........................................
Daje 60 PLN miesięcznie ale wysyłać chciałbym co kilka miesięcy(mogę dawać i 500 bo to mi bardzo po drodze) ale zacznę gdy będzie przynajmniej 300 chętnych i jeśli będę mógł wspierać (bo chciałbym pomóc)... .. byle kto może budować i testować ale edukacja czy poznanie potencjału człowieka to Wymagające.
Wymagam lub Życzę Efektów Pracy nad Darmową Energią + Efe. Pra. nad Systemem Samodoskonalenia + Efe. Pra. nad Poznaniem Potencjału Ludzi + Ewolucja Ariowie.com + Kontynuacja Wnioski Porady Prawdy + Obrona i Krytyka. + Efe. Pra. nad Urządzeniem do Latania + Odzyskanie Dzieł Sztuki Zrabowanych Naszym Przodkom + Łatwy Dostęp do Archiwum Watykańskiego + Zadośćuczynienie za Opryski Chemiczne Geoinżynierie i inne czego nie byłem świadomy + Zniżki dla Społeczności Ariów a Nawet Pełne Finansowanie(sesje odzywiania pranicznego, sesje bars jeśli nie zaślepiła mnie łatwowierność, diagnostyka i porady) + Weryfikacja Historii + Zbadanie i Ewentualne Zoptymalizowanie Atmosfery Naszej Planety + Efe. Pra. nad Długowiecznością + Możliwość otrzymania Pomocy Przy Zakładaniu Rodu + Realizacja projektów zgodnie z Ważnością i Priorytetem + Wymagam by rozwinąć i udokumentować to co opisane jako ⚡Narzędzia⚡ w zakładce Rozwój duchowy + Wymagam stwarzania grup mających za zadanie zbierać, weryfikować i udokumentować wiadomo gdzie + Wymagam rozważenie każdej Mojej Sugestii przynajmniej przez czas w którym będe chciał pomóc.. .
.
Podpowiedź - W NEXUSie wspomniano o Silniku CLEMA - bardzo ciekawe w NEXUSie wspomniano też o Rekombinacji Gazów też ciekawe ale że energia jest wszędzie to proponuje pracować nad Jednoimiennymi Prądnicami można z tego złożyć projekt.//
-pomoc przy zakładaniu rodu - ,,Mam Jaja tam jest Kochająca mnie Kobieta'' - masz hektar ziemi z lasem, masz kampera, masz do odbioru urządzenia wolnej energii, masz obowiązek się samodoskonalić.. .//
-do pierwszej grupy realizującej projekty może Grzegorz Skwarek pomoże.//
-w samodoskonaleniu może pomocnym być interaktywna kapsuła zawierająca prawdy, odpowiedzi, dokumentacja eksperymentów, zbiór zapachów smaków, zbiór zdjęć natury, słownik.. .//
-ewolucja ariowie com, myślę o nałożeniu rodów na mapy i jakieś lepsze przystosowanie do współkreacji, może troche marketingu, żeby było można tworzyć pisma na stronie i ewentualnie móc je wydrukować a nawet wysłać, może jakaś organizacja imprez, Portfele Walutowe, skrzynka pocztowa po to by ktoś odbierał paczki dzielił i księgował, zakładki z Sugestiami zostawiał by swoje perełki mugłby je Ulepszać a my Oceniać jeden wpis i jedna ogólnikowa ocena do edytacji od Innych i ukrycie Ocen i Komentarzy po zmianie treści i zresetowaniu wpisu(perełki) przez Twórcę.//
-Chciałbym Pracować Przy Produkcji dla Rodów ale mugłbym tylko korzystać, najlepiej za darmo.//
-// Nazwa Projektu + wyrazy bliskoznaczne // Oś Czasu + Przewidywany Czas Realizacji // Porządany Efekt + pokrewne i mniej ambitne // Sugestie Krytyka Obrona Pytanie 1 wpis do wykorzystania // Zebrane Środki + Wyślij Paczkę + Deklaracja Wsparcia // Skład Drużyny + Miejsce Pracy // Skala Ważności i Priorytetu //
.........................................
.
⚡Podziel Się Wypłatą⚡ .edt
Zainstalować WF(wspólnie finansowane), pierwsze co rzuca się w oczy po wejściu na Forum, Nazwy Projektów z aktualnym statusem. Wchodząc w temat widać Opis Sugestie Dochód.. na dole aktualizacja .
.
Wspólne mamy Potrzeby, Wspólnie mamy większe możliwości, ustawił by se człowiek ile procent swojej waluty idzie na jaki Projekt - taki dodatek dla przyjemności a co byśmy z tego mieli - czy wystarczy wam że kreujemy lepszy świat?, można też składać Rody z owoców projektów i temat otwarty.
.
To Odrodzenia Fundament - Współkreacja. Wysokie wymagania. Uniwersalność. Solidny fundament.
.
Można by stworzyć Stronę Do Projektów - Prostą, można by dołożyć czaty online pod okiem adminów którzy w wolnym czasie mogli by łowić i sprzątać.. admin pomyśl - na coś czekamy(inkubator państwowości)
.
Rozpocząć zbiórke tylko na zasadzie Deklaracji że Pomogę na ileś miesięcznie w razie Startu projektu. Strony typu Crovdfunding* odradzam to niby może być niebezpieczne.
.
W Grupie Jest Potencjał! - no to pewnie.
.
Projekty które by Finansować trzeba pozbierać, chyba wystarczy zacząć by wielu wiedziało co dołożyć - mamy bystre umysły więc mały Wywiad zapoczątkowany przez Administratorów i idziemy dalej, Sama Atrakcyjność Projektów wpływała by na ludzi.
.
Coś z tego można by włożyć w ramy projektowe.
Jest możliwość zlecenia pracy Polskiej Firmie za granicą w której stworzono dość dobre silniki spalinowe(jednosówowe typ bokser) metodą cięcia kosztów a w połączeniu z inną gałęzią technologii mielibyśmy generatory prądu - ciekawe ale technologia nie najlepsza albo inaczej znajdźmy ludzi którym można by dosłownie opłacać mieszkanie i Prowadzenie Projektów np. po znajomości dwupiętrowy stary dom koło lasu(albo jaskinia) troszeczke tajemniczości - pracują nam nad technologią, programem startowym dla rodów, pracują nad aktywacją zdolności paranormalnych człowieka, budują i testują urządzenia medyczne, można by to miejsce wykorzystać na procesy praniczne, można by robić coś na większą skale, można by też pomyśleć nad naszą mową i pismem.. miejsce realizacji projektów.edt
.
Niektórzy wogóle nie zarabiają albo żyją biednie(tobie wygodniej to masz klapki na oczach) - zostaw coś po sobie, jak się skupimy efekty mogą zrobić hałas.
.
Masz swoją wizje Lepszego życia - proszę ją przedstawić - jeśli zadbamy o różnorodność będziemy w pewien sposób bogaci i nie widzę większego problemu w tym by wspierać ludzką Kreacje, jeśli wiele środowisk będzie na podobnym poziomie to będzie dobrze a prawdopodobnie gdy przekroczymy pewien próg technologiczny - naturalnie odejdzie większość problemów dzisiejszego świata.
.
Wątpie by realna siła była przeszkodą w tworzeniu Lepszego, skoro to naturalne(prawdopodobnie).
Ale wymiękacie przy tym temacie.
.
Mamy Polaka Jana - zawieźmy mu walizke szmalu i rządajmy efektów które będzie można odtworzyć we własnym warsztacie.

.edt
Ps1 - Komentujesz to Masz tylko JEDEN KOMENTARZ i sobie go EDYTUJESZ! - by nie zapierdolić i głupot nie zostawiać. Proszę by zaglądać na swój wpis, może co 5-7 dni.(ciekawe czy są zadowoleni ze swoich wypowiedzi?)
Ps2 - Mogę Pomóc jeśli środki miały by przechodzić anonimowo bokiem systemu(dobrze ciąć koszty).
Ps3 - Proponuje byśmy powolutku a nawet pare razy podchodzili do projektów od strony fundamentów bo dobry plan to dobry plan.
Ps4 - Wątpie byś załapał to za pierwszym razem jeśli wytrwałeś/łaś do tego Tu, wracaj do tego, myśl o tym, oczyść umysł i spróbuj jeszcze raz, niech motywuje cię lista plusów.
Ps5 - Przyłóz się do kreacji wpisu, jeśli możesz coś podpowiedzieć to Dawaj. Dzięki wam widzę więcej. Moglibyście skorzystać z zapytania do siebie.
.edt
Ostatnio zmieniony 01 stycznia 2020, 22:17 przez robertleon, łącznie zmieniany 16 razy.
Awatar użytkownika
Wojtek

25 grudnia 2019, 09:28

Na początku krótko.
Równowartość 50 zł co miesiąc przy 200 osobach.
Cele:
Wolna energia.
Bezpieczna komunikacja.
Czytelny przepływ wartości (pieniądza) w Naszym społeczeństwie.
kontakt Wire: @wojtekh
DAE avatar
Nirvana

30 grudnia 2019, 01:02

50 zl miesięcznie na początek- cel wsparcie rozwoju Ariów
Życzę efetkywnych prac z zakresu:
1. Wolna energia
2. Pomoc prawna dla Ariów w razie problemow w obecnym systemie ktory wciąż nam dokręca śrube...
3. Ewolucja ariowie.com
4. Dbanie o bezpieczeństwo ariów
5. Długowieczność
6. Zadość uczynienie za opryski chemiczne, zatrówanie wody pitnej, geoinżynieria, wdrożenie technologi GSM o szkodliwych wartościach fal elektromagnetycznych i wiele wiele innych.
DAE avatar
mirwu

31 grudnia 2019, 13:06

podoba mi się bo to są fale na których też nadaję.Jeszcze nie wędrowałem po tej stronie bo właśnie jestem w pracy ale...poczytam w domciu.Jestem samotny więc będzie jak spędzić tego "Sylwestra" z pożytkiem-mam nadzieję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odrodzenie”